Малко zарибяване

  • 1 583
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 964
Цитат
Кои арки в Юта имаш предвид, че ние бяхме в Юта само да се качим на Брайс Кениън. А май си мисля че тия червени камънаци които имаиш предвид са  Червения каньон, койте също е в Юта
За Голямото Каньон ще раzправям отделно, че той не се описва с една дума

Арките са национален парк в Юта,аз после като се ушетам ще кача малко снимки от там да се сетите за каво става въпсос сигурна съм че почти всички сте ги мяркали по телевизията.
А за червеният каманяк той е навсякъде по Юта,в голяма част от Аризона го има, също и тук там по Ню Мексико.

# 16
  • Мнения: 1 630
E Фиди много хубави снимки.
Много ти отива на плитчици

ХАйде, давай продължението

# 17
  • Мнения: 1 366
Добре си ни дошла, Фид!!! Липсваше ни, но по излъчването ти разбирам, че си е заслужавало. Не ни спестявай и словестния разказ, защото той струва милиони ...  Hug   bouquet

Пак добре дошла!!!

# 18
  • временно във Пицеландия
  • Мнения: 594
еми и аз се зарибих и гледааааааах,искам и аз на лимузин'та newsm01 ама за каниона Ще ти завиди много половинката като му кажа

# 19
  • Мнения: 6 390
Ама то не са кактуси, то не са каньони, играчки, градини, хотели, мацки  Laughing Mr. Green
Ле ле е е Фидииии,
Как ти завидях  Crazy Whistling
Страхотни са снимките  Wink супер  ама и ти навсякаде цъфтиш  Heart Eyes Mr. Green ле ле е е  колко добре сте си изкарали  Laughing
Айде давай още, че и мен ме зариби  Mr. Green
с преразказ по картинка обаче  Wink

# 20
  • Мнения: 7 430
Леле Фид...страхотни снимки и страхотен модел си Wink

Аз си копнах някои снимки на компа....ако нямаш нищо против Hug и като те гледам - на всяка снимка с нова одежда си и още...че в черно много, много не ти ходи smile3534
...за свеж човек - свежи дрешки Mr. Green

Ей тук си сладуранка и направо ти завидях ooooh! а на тази все едно някой професионалист те е снимал smile3521

...ами мъжо, милия, никъде не го видях newsm78

Надявам се един ден да се видим с теб - ако не тук - то поне на бг земя....ей къде е Зарата Mr. Green  bouquet

# 21
  • Мнения: 2 759
   Фиданка, страхотни са     bouquet . Айде давай следващите, че нетърпението ни е на привършване... Почивай бързо, да не ни оставиш прелъстени и изоставени  Hug

# 22
  • Мнения: 6 390
тук гледай какви се симпатяги с главатарката от Калифорния  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 1 017
Страхотни снимки, Фиди!
Прииска ми се и на мен да се поразходия из Америката Simple Smile

Хайде давай и голямата част!!!

# 24
  • Мнения: 2 195
Еб.х  тез играчки , е..х тез кан/ни и аз искам  Rolling Eyes
Фид,сърдечно се радвам,че си се забавлявала!И си видяла тези красоти... Hug  bouquet

# 25
  • Мнения: 1 502
Oле Фиданчице, искрено ти завидях и аз.  Embarassed Не толкова, че си била у Америката, ами , че пееш в хор. Ако знаеш как ми липсва на мен пеенето, не че не пея в къщи, ама хора си е хор. Пяла съм 11год. в Детския хор на гр. Добрич, а що ходене из чужбината сме правили, не сме се спирали.
Ехх, години, млади години...! Tired

# 26
  • Мнения: 2 825
Страхотни са ти снимките, Фиди, и ти си голяма сладурана- усмихната и лъчезарна  Hug Успя дани зарибиш и сега чакаме за още  Wink

# 27
  • Мнения: 3 491
Ей на това му се вика разбереш от Америката!  bouquet

# 28
  • Мнения: 254
Абе Фиди,

Колко куфара с дрехи си си взела бре булка?!?Simple Smile То всяка снимка с нова премяна, а и на всяка снимка супер лъчезарна и щастлива. Кога ти е зле, все така да си:))

И на мене много ми харесаха костюмите Ви по време на представлението. Абе немска му работа, признала сам ги тези хора, че имат много стил и вкус!!! Това тук в Америката много ми липсва:((( Още ми е трудно да свикна с местния начин на обличане и никога няма да го приема:(((

Страхотни снимки и аз се чудя с какво ли ще ни атакуваш, ако това е само зарибяване. Ама като гледам то много работа имаш на главата много нещо, че както и ги надписваш кое какво... Моля те чакаме и пътеписи, както някой вече каза, те с нищо не се заменят, а и снимките ще са още по-живи:))

Кое е това готино бабе до тебе, то верно те всичките от хора са бабета де:))

Хайде и все така хорът на вашето село да скитате по света, дет се вика и Вие свят да видите:))

... а и барем скоро и в Торонто дойдете и да се видиме:))

Хей, как реагираха малките, след като толкова време бяхте разделени... ентшулдигунг ако някаде си казала нещо по въпроса;)

# 29
  • Мнения: 964
Скъпа Фиданке ей за този Парк с Арки в Юта ти говорех:

http://www.photoshow.net/view/LncAaLKbe
Снимките са качени във виртуален албум само изчакай да се заредят.

Общи условия

Активация на акаунт