Много мина, мъничко остана - Oктомври месец аз ще ставам мама!

  • 23 067
  • 760
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 17 368
legeo, спокойно, изобщо не е задължително да има каквото и да било сега - нито имам сега, нито предния път  Peace

# 61
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Ехеее, нова тема, 5-та страница ...  Shocked пак имам да навксвам Laughing

# 62
  • Мнения: 686
Oleto разбрах аз, че се бъзикаш, ама викам и аз да се оплача пък, няма само другите  Mr. Green
Maris дано намериш бележка, от толкова лекари няма как да ненамериш, въпроса е, че ще се размотаваш само. Провери си компанията до коя седмица може и си го изпринти, нищо че имаш бележка. Че аз в 22 седмица имах големи разправий, щото и те незанеха за кво почнаха да се занимават с мен, ама да не занимавам аудиторията.
Димяни браво на момите, малко остава. Като е вече в легло ще ти дават ли да я кърмиш и гушкаш всеки ден.

# 63
  • Мнения: 3 500
♥Димяни♥, днес докато чаках да стане 08,00ч. гледах на таблото долу във фоаето на МД имаше бебчета по 500-600 гр. родени, които сега са големи, красиви и здрави деца. Сигурна съм, че в опитните ръце на лекарите в неонатологията малките ще са добре и скоро ще ги гушкаш.  Hug

# 64
  • Мнения: 25
Димяни, много ме зарадваха новините за малките  Hug Heart Eyes

Аз преди малко ходих до магазина и си взех една биричка (безалкохолна), че оня ден бяхте писали толкова за бирата, че вече издържам и ще си я пийна с кеф  Mr. Green докато си гледам турския сериал  Embarassed Embarassed Embarassed.

# 65
  • София
  • Мнения: 5 752
Ноел,има и по малки родени дечица и сега са здрави и силнички!  Praynig Heart Eyes
Аз това табло повярвайте ми си позволих да го погледна едва преди 1 седмица  Rolling Eyesима и долу,а има и горе на 8 етаж пред отделението но всеки ден като минавам навеждах глава беше ме много страх! Confused

Оле,никой никога там не дава прогнози за нищо  Rolling Eyes
Всички се застраховат и нещата са ден за ден за съжаление!

Ще ги храня когато са на обикновенни креватчета и могаТ ДА папкат от шише за сега са със сонда!и тогава ще мога да ги гушкам всеки ден  Heart Eyes

# 66
  • Мнения: 66
Димяни  Hug малките са силни като майка си и скоро ще са си в къщи да знаеш.
Добре дошла на Svetleto и Еми горе главата не се притеснявай и си по1ивай повече, всичко ще е наред  Hug
Варненкии и аз съм ЗА срещата айде ако искате в четвъртък или петък  в 17:30 -18.00 на АЛБА ? Аз в четвъртък съм на  консултация от 14:45 но до 17:30 ще съм приключила , така че когато и да е съм съгласна.

# 67
  • Варна
  • Мнения: 1 957
Здравейте момичета!
Не съм се включвала отдавано ,но ви чета. Simple Smile
При мен нещата не са много добре.
Има такава вероятност бебето ми да се роди по-рано(дай боже да издържи повече ),т.е в близките седмици.Имаме изоставане с 2 седмици и пак съм с намалени околопл.води  Sad Вече няколко лекаря ми казват да се подготвя за ранно раждане.

Димяни  -едно въпросче  Embarassed- плащате ли  за кувьоз, ако да -колко на ден?
Понеже сме зле с финансите ,то поне отсега да се подготвим ..да търсим финанси.
Лека вечер     bouquet

# 68
  • София
  • Мнения: 5 752
Велина,дано не е така както мислят лекарите и да си влезнеш поне в 9 ия!  Praynig
Аз не плащам нищо всичко си минава по здравната каса но понякога се налага да купуваме разни медикаменти + памерсите,кърпите и хипоалергичните лекопласти!

# 69
  • Мнения: 42
Велина  Hug дано всичко да е наред.
Гледахте ли по новините за едно бебе на 10 месеца, което тежи колкото 6 - годишно дете

# 70
  • Мнения: 298
Момичета, имате ли проблеми с изплащането на болничните от НОИ. Аз имам неизплатен болничен за м. юли. и на запитване от моя старана ми отговориха, че е върнат за медицинска експертиза и докато се разглежда нищо няма да получа, а освен това няма и срок за тава допълнително разглеждане. Някои имал ли е подобен проблем ?

# 71
  • Мнения: 18
Здравейте и от мен!
Димяни Hug за новата темичка! Браво и на малките ти принцески, все така да наддават и скоро да се гушкате вкъщи Heart Eyes
Рени, Силви, честити ви празници!  bouquet Да сте много щастливи, обичани и весел празник ви желая Heart Eyes
Велина, дано всичко е наред и бебчето ти да се задържи колкото може повече Praynig
Ние днес бяхме на преглед, всичко ни е наред, отговаряме си на седмиците. Доктора изкара бебка 2200, дадох кръв и урина за изследване. Взех си 45 дневния болничен и утре ще ходя да си го нося на работа и да питам какво става с болничния ми от юли, че още не са ми го занесли в НОИ #2gunfire
И аз съм ЗА среща, само остава да следя кога и къде ще се разберете, за мен няма значение.
Лека и спокойна вечер ви желая Heart Eyes

# 72
  • Мнения: 41
Здравейте и от мен в новата ни темичка!:bouquet:
Искам да попитам мамите, които вече са си взели 45 дневния болничен, от къде си купиха личната амбулаторна карта?
В четвъртък и аз ще ходя на жк и ще ми го издадат,но трябва да си купя ЛАК.А единственото място,където мисля, че ги има май са в отпуск/става въпрос за 5 градска/.По принцип ги продават в медицинските книжарници, ама кажете къде ги има тези книжарници.
Много ме боли кръста, а и нямам време да обикалям целия Софийски център след работа да търся.А в четвъртък до обяд на работа, после до 13h трябва да хвана личния да завери въпросния ЛАК, и след това на опашка за жк.Ако някоя мама знае, нека ме ориентира, къде и кога мога да си купя ЛАК?
А да се похваля имаме си вече креватче... newsm07

# 73
  • Мнения: 599
Ами хайде да е четвъртък 17.30 или 18.оо пак на АЛБА в градината, но дали да си запазваме маса ??? Май няма да има нужда, то така раничко има места май  newsm78

# 74
  • Сливен
  • Мнения: 140
здравейте момичета  Hug
Рени честит рожден ден , много здраве и безпроблемно раждане !
Силве честита годишнина ,още много години да сте заедно

димяни мерси за новата темичка да я изпълним с много хубави новини.браво на малките принцеси,нека да ги гушкаш по-скоро  Hug Praynig

*Noel*
браво за хубавите резултати ,вече трябва да си спокойна
emi1978 почивай повечко в хоризонтално положение.
добре дошли на новите мами,желая им леко да изкарат остатъка от бременността и безпроблемна среща с бебка  Peace  bouquet

Последна редакция: пн, 23 авг 2010, 21:10 от miriams28

Общи условия

Активация на акаунт