Първата половина мина за Януарската дружина! - тема 8

  • 25 910
  • 752
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 539
Laughing Казах аз още като сънувах, че ще значи Божи дар и някои бързо ме разконспирираха  Joy Теодора ще е. Радвам се, че го сънувах, защото няма да го умувам  Grinning
Hug, BebEshOnDeL, много е красиво името! Стискам ви палци!
А аз нищо не мога да измисля, харесва ми Боян, но никой не го е харесал до момента. Не знам... И освен еротични сънища друго не сънувам  Joy
Боян е много хубаво име, Тони! През 2002, мисля, това беше най-популярното име сред новородените момченца. С подобно звучене харесвам много и Борис.
Azi Ti според мен не е мн нисък - 118, но все пак е под нормата (120), ще видим какво ще каже Доки в сряда. Миналия път ми бяха изписали Малтофер, а от него получих ужасен запек ooooh!
Ако се чувстваш добре, по-хубаво не взимай нищо.  Нормата е за "небременни".На мен пък от пустия Малтофер така ужасно ми се гадеше  Sick, че зорлем стигнах до деветото хапче. Още събира  прах на рафта... Grinning

# 46
  • Мнения: 180
А аз нищо не мога да измисля, харесва ми Боян, но никой не го е харесал до момента. Не знам... И освен еротични сънища друго не сънувам  Joy
Joy Joy JoyИ това не е малко hahaha
Нощи,благодаря за темата  bouquetСТРА-ХОТ-НА Е! Hug
Много ме радват добрите новости в новат тема,все така да върви се моля! Praynig
Имена не съм мислила,но знам че имам два варианта или име с П или с Д.Първото дете по същите причини като на Клеоптра.7 не го кръстих на сватовете.Дъщеря ми я кръстих на мен и на майка ми Станка и Елена =на Стела LaughingИмах и вариант Естел,Стилиян...Сега по-скоро мисля да кръщавам на мъжа ми Делян-Далия,Дейман,Дейна...Но при нас с второ дете е хубаво името на второто дете  да е звучно и мелодично с името на  първото Thinking...Например Стела и Далия като кажа ми се събират много Л-та  Crazy

# 47
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Azi Ti според мен не е мн нисък - 118, но все пак е под нормата (120), ще видим какво ще каже Доки в сряда. Миналия път ми бяха изписали Малтофер, а от него получих ужасен запек ooooh!
Ако се чувстваш добре, по-хубаво не взимай нищо.  Нормата е за "небременни".На мен пък от пустия Малтофер така ужасно ми се гадеше  Sick, че зорлем стигнах до деветото хапче. Още събира  прах на рафта... Grinning

Моя също в момента е около 118. ЛЛ ми каза, че си е просто чудесен за бременни, аи като се има предвид, че аз винаги съм се движела по долната граница.

С предната бременност накрая хемоглобина ми падна на 95 някъде. Доки ми изписа Ферофолгама и ми каза да го пия, ако започна да се чувствам отпаднала, сънлива и ми се вие свят. Иначе каза, че щом се чувствам добре, значи такъв хемоглобин си е нормален за мен.

# 48
  • Свиленград
  • Мнения: 0
Здравейте момичета, с много хубави новини започвате темата.
И от мен едно огромно благодаря за новата и хубава темичка!!!
Честито на мамите ознали вече цвета на гащите си!
Да споделя и аз за името, тъй като още незнам какъв пол ще е само за момиче съм си харесала име и то е Ивайла!
Приятен ден!!!

Последна редакция: пн, 23 авг 2010, 16:11 от plamena_panauotova

# 49
  • Бостън
  • Мнения: 13 727
 Joy ох, и аз не я кръстих на никой! исках да е на баща и, но той се запъна, магарето му недно! кръстихме я Ангелина/Анджелина, че е супер интернационално и всеки знае как се пише  Wink и постфактум ни "уведомиха", че сме я били кръстили на свекървата, която по пълно име почва с А, но никой, никога не и е викал така, дори аз не знаех, че е с А... блажени са вярващите  Joy

# 50
  • Мнения: 1
Здравейте, момичета! Отдавна се канех да се присъединя и аз към януарската дружина, ама все избягвам компютъра:) Не змам дали тук трябва да пиша, за да ме включите в отбора, но се пробвам. Терминът ми е на 5.1.11г, полът още не е ясен, но имам уссещане за момиче:) Винаги съм ползвала сайта за полезна инфо от всякакъв характер и сега се радвам, 4е се присъединявам като "пълноправен " член, т.к. е първа бременност Grinning Е, до скоро дружина:)

# 51
  • Мнения: 12
Момичета благодаря много .
Сега мога да кажа какво име сме избрали за бебока ни  живот и здраве.
Ще се казва Божидар това име го сънувах в третия месец и казах,че ако всичко е наред така ще се казва.
Добре дошла на janastoikova
Честито на мамите узнали пола.

# 52
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Joy ох, и аз не я кръстих на никой! исках да е на баща и, но той се запъна, магарето му недно! кръстихме я Ангелина/Анджелина, че е супер интернационално и всеки знае как се пише  Wink и постфактум ни "уведомиха", че сме я били кръстили на свекървата, която по пълно име почва с А, но никой, никога не и е викал така, дори аз не знаех, че е с А... блажени са вярващите  Joy

Хахах! Пък свекърва ми и баща ми си мислят, че Божидар е кръстен на тях, защото те и двамата са с Б.  Joy
Ние принципно гледахме за имена, които дори не са с буквата на някой роднина, но така се случи просто, дойде си с името детето. А и аз исках да си е баш българско име, пък и Теодор нещо не ми допада да си кръстя детето (Теодора повече ми харесва). Иначе почти до последно си бяхме намислили да се казва Ивайло (означава цар-вълк). Сега за женкко име е Калина, за мъжкото ще направя компромис - мисла да е Рафаел. При мъжкото малко си изневерих, защото името не е много българско, но го избрах заради значението. Означава "Бог цери", а също един от арахангелите се казва така.

janastoikova, добре дошла при нас! Ти май си ми адашка! Sunglasses Аз съм Яна.

Последна редакция: пн, 23 авг 2010, 17:18 от Нощни очи

# 53
  • Сливен
  • Мнения: 6
Ето ме и мен в новата темичка.Нощни очи благодаря  Simple Smile
Преди малко се върнах от ЖК.Много чаках този път,ама ме забавиха докато ми оправят болничния.
Иначе съм много-щастлива за сега ми казаха,че е момиче  stork-girl newsm44 newsm44 newsm44.И двамата с таткото това искаме,но все още има вероятност да излезе момче.Но поне до другия преглед ще се радвам на девойката  Simple Smile.Тежи 400 гр и си върви нормално за седмиците.Изписаха ми и магнерот,че нещо ме стяга от време на време корема.
Ами това е засега от мен надявам се и на другите да са минали така добре прегледите,че не съм чела още назад какво сте писали.

# 54
  • Мнения: 295
janastoikova,добре дошла!Абсолютно си си за тук,чувствай се уютно!Лека и безпроблемна бременност докрая!

# 55
  • София
  • Мнения: 49
Реших и аз да споделя за сънищата. И аз сънувах женско име - Жанет. Но не съм споделяла още с таткото. Ние с него сме си харесали женско име още отпреди да забременея и не е това, което сънувах. А и мисля, че това няма да му допадне, той е много капризен относно имена Simple Smile За момченце още нямаме име.
janastoikova добре дошла!

Последна редакция: пн, 23 авг 2010, 16:44 от Mirrabella

# 56
  • Мнения: 0
Ех и аз да се запиша  Grinning в новата темичка пу-пу
Мами и ритничета вече усещам и болки и киселини ми избиват страшни/като дракон съм само,че без огъня/
За име още не сме мислили,но и този момент ще дойде към 8-мия месец  Laughing

# 57
  • Мнения: 186
janastoikova ,  welcome welcome welcome

За името както писах с Ленка баща й реши, когато разбрахме ,че е момиче реших, че ще я кръстя Василена, на свекъра и свекървата, Васил и Елена. Мъжът ми каза,че името не му харесва и ще бъде само Елена, нямах нищо против но го предупредих, че второто дете дори да е момче ще го кръстя на майка ми. Ленка изцяло прилича на баба си Елена, и по характер и по външност/аз съм доволна, харесвам и се разбирам със свекърва си/. Майка ми се казва Кирилка затова ако е момченце ще се казва Кирил, а ако е дама ще бъде нещо с К , но не и цялото име на майка ми/ самата тя ме е предупредила да не използвам цялото й име вече не било "съвременно"/.

И-ха написах цял ферман.

# 58
  • Мнения: 1 098
Бианка, и моето име за момиче е Белослава. За момче- не знам.

# 59
  • Мнения: 1
Момичета, благодаря на всички за приветствията! Аз докато се борех тук да си направя лентичката за очакване на бебе и вие сте ме отразили, много приятно ми стана Laughing
Е, адаш, ти май "моделираш" тук мещата Simple Smile, а на vanq_teneva, мога да кажа, 4е към момента сме все още съгражданки и аз съм от Сливен, но мъжът ми е пловдивчанин и ми предстои преместване, за това не си написах и местожителството, 4е то и аз не знам от къде съм ве4е, т.к прегледите пък ми са в Плевен. Голяма каша Grinning А що се отнася до имената и аз съм сънувала моето, но мн отдавна, лошото е, 4е няма такова БГ име-Рамина е, много странно Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт