Трябват ми съвети по повод фехтовка

  • 6 189
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 62
Ами оръжията са три - сабя, рапира и шпага. Сабята е сечаща, с нея се нанасят удари с  замах, дет се вика. Рапирата и шпагата са мушкащи, но с шпагата се нанасят поражения поцялото тяло, а с рапирата - само в торса, тя е условно оръжие и е малко по-технично. Това е най-общо разликата, аз лично най-много харесвам шпагата, но и трите си имат чар. Обикновенно начинаещите започват с някое оръжие и си остават на него, поне в бг е така и зависи от това при кой треньор си - все пак всеки си има специалност. Не знамкаква е практиката в Чикаго  Laughing

megstar , преди две седмици сестра ми пак беше на състезание в Пловдив  Sunglasses

# 16
  • Мнения: 179
Тъй като двечките бяхте така любезни да се отзовете , бих искала да кажа как минаха  минаха първите два урока . Беше доста забавно ( дори на мен, като зрител ) и на синът ми явно му харесва, което на практика е най-важното в случая .
Благодаря за взетото отношение и съветите !  Hug

# 17
  • Мнения: 1 178
За мен бе6е удоволствие да си поговорим за фехтофка  Grinning

# 18
  • Мнения: 62
Е, най-важното е, че на него му харесва, за друго просто нямам смисъл да говорим Simple Smile

И все пак ми е любопитно да разкажеш нещо повече, ако имаш време и желание Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт