Стар ерген или стара мома

  • 11 082
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 22
Lady_of_the_roses, аз от една-две години я броя за стара мома. Мисля, че няма регламент за това.

След като няма регламент, как лепвате етикета ''стара мома''.
Питала съм един приятел и той ме изуми...каза, че след 25г. вече е ''стара мома''.

имаше такава тема за възраста.
иначе бълдъзата ми е стара мома, търся и мъж из софийско , ако имате някои кандидати ....


На колко години е? Simple Smile

30+ .... захитряла и успяла.

Значи според теб след 30г. се брой за стара мома...

# 16
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
до 25 ако е нямала стабилна връзка значи нещо кофти има ...
умишлено не казвам да е омъжена.

# 17
  • Мнения: 1 310
Lady_of_the_roses, аз от една-две години я броя за стара мома. Мисля, че няма регламент за това.

След като няма регламент, как лепвате етикета ''стара мома''.
Питала съм един приятел и той ме изуми...каза, че след 25г. вече е ''стара мома''.

Просто си е стара мома, защото не е млада мома.  Joy
Не разбирам какво те тревожи? newsm78

# 18
  • Мнения: 22
Еее как какво...не искам утре и на мен да ми лепнат ''стара мома''.
Правя си някаква статистика...

# 19
  • Мнения: 1 310
Какво ти пука?! Живей си така, както ти харесва! Peace
На хората, които не сме с мерки 90-60-90 ни казват дебелани или анорексички, но не ми пречи.
Важното е да си в мир със себе си и да се чувстваш добре, точно така както си. Ако ще правиш промени, то да е заради самата теб, а не заради хорски мнения и разбирания.   bouquet

# 20
  • Мнения: 220
Е, тва е стара мома, не като вас  Whistling

# 21
# 22
  • Мнения: 22
Какво ти пука?! Живей си така, както ти харесва! Peace
На хората, които не сме с мерки 90-60-90 ни казват дебелани или анорексички, но не ми пречи.
Важното е да си в мир със себе си и да се чувстваш добре, точно така както си. Ако ще правиш промени, то да е заради самата теб, а не заради хорски мнения и разбирания.   bouquet

Съгласна съм с това... Hug
Но все пак въпроса ме тормози...

# 23
  • Мнения: 806
Ех исках да остана аз стара мома ... но не успях, провалих се  Joy

# 24
  • София
  • Мнения: 38 614
Преди година-две имаше такава тема.
И някои хора твърдяха, че нищо им няма на 30+ годишните, дето не са обвързани.
Ами нищо им няма, верно е! Mr. Green
Никакво движение вече.
Моята наблюдавана групичка продължава да си е в същото необвързано състояние и уж търсят, ама вече с претенциите нищо няма да намерят.
Ох, жалко.
А някои от хората са ми наистина близки.

# 25
  • Мнения: 592
Ако си в град с 30-40 хил.жители, след 27-28-29 години си вече в "последния вагон" - т.е. ако ще се жениш ще трябва да си плащаш. Ако си в Сф - и на 35-40 ставаш, ако се грижиш за себе си, а не седиш да ревеш на турските сериали. А в братска Англия, като минат 40 тогава тръгват на лов и раждат деца. До тогава правят кинти! Е те това е манталитет!
А със сигурност старите моми и ергени имат някакъв проблем, щом са останали такива - това не значи здравословен непременно, но си имат нещо наум - кой съзнателно, кой несъзнателно...
Имам близка - на 45 г. - и се носи добре, и работи яко, прави пачки, и е имотна, обаче като стане въпрос да избира - ...киндилик от всякъде! Или трябва да е еди -кой си или неговия близнак. Не го разбирам, честно...

# 26
  • Мнения: 135
Еее как какво...не искам утре и на мен да ми лепнат ''стара мома''.
Правя си някаква статистика...
Лейди, една  момЪ  се  води  стара  мoма  дoкато  я  вземат  Laughing. Парадокса  е че  кат  я  вземат , и  над  50  да  е  ще  си  бъде  МЛАДОженка , така  че  живей  спокойно  докато  те  приковат за  олтара  Mr. Green.

# 27
  • Мнения: 22
Лейди, една  момЪ  се  води  стара  мoма  дoкато  я  вземат   Laughing. Парадокса  е че  кат  я  вземат , и  над  50  да  е  ще  си  бъде  МЛАДОженка , така  че  живей  спокойно  докато  те  приковат за  олтара  Mr. Green.

sote,какво искаш да кажеш...че съм стара мома ли... Tired

# 28
  • Мнения: 135
Цитат
sote,какво искаш да кажеш...че съм стара мома ли...

 Не  душко Laughing, чисто  и  просто  си  много, ама  много  млада  да  мислиш  за  тези  неща Laughing .А  и  старите  хора  не  случайно  казват  че  за  всеки  влак  си  има  пътници. Просто  стой  на  гарата, влака  и  да  закъснее  все  някога  ще  дойде Laughing.

# 29
  • София
  • Мнения: 816
Ма да не клюкаш по онази или този,че да не упущиш влако Laughing

Общи условия

Активация на акаунт