LaRedoute.fr - 170 - Всичко за поръчката - 24.08 - 01.09

  • 32 391
  • 806
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 685
  Nature Sunny kaffeetrmker_2  ДобрИутро и от мен!
  bouquet Алекс, благодаря за темата, можеше да я кръстиш След намаленията героите са уморени  hahaha

Аз пък да помрънкам как да си искам парите и що не ми се връщат в картата  ooooh!
Бях писала, че имам неполучена поръчка от 23.07. Статусът в ПП стоеше Пендинг до онзи ден, когато срокът изтече и сега е Експирит, пише, че парите ще ми бъдат върнати в картата...да, ама нищо не ми се връща  ooooh! Вариант е от самата банка да ги възстановяват по сметка по-късно, т.е. поне 1 месец след "подаването на заявката за изтегляне" (не знам как е точно термина).

Да пиша на Ларедутци освен за изгубена поръчка или поне за Справка??


Dear Sirs,
On .................. /дата, месец, година/, I made my order on the site laredoute.fr.

My order contained the following articles :
/изброяват се артикулите от поръчката! с техните номера/

It's number is : ................... /номера на поръчката/ I pay with my credit card. (а тук като е през ПП какво да се пише???)
Until now /дата, месец, година/ I still have not received my package. Could you please check the status of my order and give me more information?
Thank you in advance.

Mrs /име, фамилия/
Mon N° de client : /Вашият клиентски номер/

# 16
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 836
Потничета ми бяха легнали на сърце, от както са ги пуснали в колекция, все нямат размери от тях  Rolling Eyes  Успях да ги  поръчам, но цикламеното доста избеляло стои  Confused
Има ли ги още?
Бу, ето ги потниците, отново няма налични 34/36 Аз ги взех изгодно с код за сакчето Софи  Peace
Голяма да порастеш!  bouquet А на живо как са? Дантелата не боде ли? Деколтето колко е голямо? По тялото ли са или по-свободни? Номерът точен ли е?

# 17
  • Мнения: 2 180
Да споделя, поръчката от събота вечерта, която и вчера цял ден беше нефактурирана, са я фактурирали снощи, след спирането на сайта.
И моите две са фактурирани, пфуууууу!  Sunglasses Ха дано ги и получим!

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 5 946
Здравейте! Опитвам се да пусна поръчка от два дни, но без успех - сайта не ми приема картата (we can not accept this card....). Картата е дебитна Visa Electron в EUR на Райфайзенбанк. Миналия месец съм пазарувала със същия тип карта на мой приятел, други мои познати също пазаруват с такава. Проверих в банката-картата е активна, има наличност по сметката и не мога да разбера къде е проблема. Моля ви помогнете! Не мога да разбера къде бъркам.

# 19
  • Мнения: 685
Лили, първо понякога сайтът си прави номера и не приема карти, затова по-добре си регистрирай картата в ПП, за да нямаш проблем.
Втори авриант е, ако вече на 2 акаунта си плащала с тази карта - на 3ти не става по принцип, макар да имаше отзиви как някои карти минават, но ако не се лъжа беше за някакви кредитни  newsm78
Трето може да пробваш да смениш браузера/и и да пробваш пак.

# 20
  • Мнения: 0
Здравейте! Опитвам се да пусна поръчка от два дни, но без успех - сайта не ми приема картата (we can not accept this card....). Картата е дебитна Visa Electron в EUR на Райфайзенбанк. Миналия месец съм пазарувала със същия тип карта на мой приятел, други мои познати също пазаруват с такава. Проверих в банката-картата е активна, има наличност по сметката и не мога да разбера къде е проблема. Моля ви помогнете! Не мога да разбера къде бъркам.
Да не се опитваш да платиш на трети акаунт с една карта , ако е така  си я регистрирай в ПП и няма да имаш проблем   bouquet

# 21
  • София
  • Мнения: 5 193
anny_, аз имам една такава поръчка. Ларедутци ми отговориха, че поради технически причини бла бла, не ми били пуснали поръчката и че не са теглили пари. Значи са само блокирани от ПП. Сега чакам да ми минат 30те дни (някъде към 05.09) и да видим дали ще ми ги отблокират. Няма ли къде на ПП да пишем?  newsm78

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 5 946
Благодаря за бързия отговор. С тази карта не съм плащала досега - взех я вчера от банката. Пробвах и от друг браузър, но резултатът е същият. Писах им е-мейл и очаквам отговор. Сега ще пробвам да се регистрирам и в ПП, дано да стане.

# 23
  • Мнения: 0
http://www.laredoute.fr/ventedefault.aspx?productid=324130608&am … =2&pos=32_n_n

Все още е активен.

 SWEAT TUNIQUE RAYE
Coloris : RAYE BLEU/GRIS
Taille : 162
Ref : 5327342

# 24
  • София
  • Мнения: 2 296
Благодаря за бързия отговор. С тази карта не съм плащала досега - взех я вчера от банката. Пробвах и от друг браузър, но резултатът е същият. Писах им е-мейл и очаквам отговор. Сега ще пробвам да се регистрирам и в ПП, дано да стане.
На някои банки картите имат условие първото плащане с нова карта да не е по интернет,провери дали при теб не е така.
Другия вариант е да направиш първо транзакция на банкомат и тогава да опиташ и в Лр.

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 5 946
Ева,мисля че при мойта карта няма такива условия, защото миналия месец пазарувах с на мой познат същата карта - той си я взе сутринта от банката, следобед си провери наличността на банкомат и веднага след това пуснахме поръчката. Нали се пише номера на картата, който е върху самата карта - 16 цифри? Да не би аз да бъркам някъде. Избирам Carte banc..., след това номера, валидност и трите цифри отзад на картата?

# 26
# 27
  • София
  • Мнения: 2 296
Ева,мисля че при мойта карта няма такива условия, защото миналия месец пазарувах с на мой познат същата карта - той си я взе сутринта от банката, следобед си провери наличността на банкомат и веднага след това пуснахме поръчката. Нали се пише номера на картата, който е върху самата карта - 16 цифри? Да не би аз да бъркам някъде. Избирам Carte banc..., след това номера, валидност и трите цифри отзад на картата?
В такъв случай решението е плащане през ПейПал!
И по-нагоре момичетата са ти обяснили,че напоследък често сайтът не дава плащане с карта.
Аз самата много отдавна не плащам с карта,само през ПейПал!

# 28
  • Мнения: 685
Лили, звънни все пак питай в банката, погледни за телефон в сайта им, вероятно това "поставяне на банкомата" пак е нещо.
Картата има 4х4 цифри и после има един 3 цифрен код, който е на гърба и, той също се пише  Peace

# 29
  • Мнения: 2 231
В предишната тема някой ме беше питал за рестото от ваучера.
Първо получих мейл, дето ми обясняват за техническите причини. После (след 5 мин) получих мейл, дето е описано какво са фактурирали и какво не и най-отдолу на писмото пише, че ми остават 3.03 Е (5.23-2.20) и са ми дали 9 цифрения кода на новия ваучер. не съм писала и питала за остатъка. Пратиха ми го те директно. (така за втори път). Иначе в рембурса си седи още пъвоначалната сума от 9.63Е и не се е променяла и след втората поръчка с ваучера Rolling Eyes Обаче ако не ти го пратят до 2 дни най-добре им пиши Peace
Виж, ако към момента на фактуриране ти откажат нещо те просто не си теглят парите за него и не пращат ваучер.

Общи условия

Активация на акаунт