До кой месец продължи МЪЧЕНИЕТО-колики

  • 13 492
  • 136
  •   1
Отговори
# 90
  • Sofia
  • Мнения: 1 366
При сина ми, точно 2м. и 20 дни много тежки и изведнъж изчезнаха, около десетина дни имахме много спокойно бебче и се почна със зъбите, малката сега има но не са толкова силни, все пак се надявам и бързо да свършат.

# 91
  • Мнения: 46
При големия ми син две седмици в ада, непрекъснато, после още две в низходяща градация, докато си напаснах менюто към неговото стомахче. Малките се разминаха без колики, въпреки че аз до последно не вярвах, че това е възможно.

# 92
  • София
  • Мнения: 3 271
До 40-ти ден при съна ми и до 5месец при дъщеря ми.

# 93
  • Мнения: 1 536
Беше на три дена като започнаха.
Изведнъж и зверски .Не искам да се сещам,как се мъчеше,ад беше.
До втори месец намаляха и до два и половина изчезнаха.

# 94
  • Мнения: 437
Каката нямаше, но той още има. Вече намаляват -на 2 месеца и половина е. Преди беше ад, ревеше и денен и нощем, сега е доста по-спокоен.

# 95
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
До 6-тата седмица, но бяха слаби Simple Smile

# 96
  • Мнения: 17
Моя син имаше колики до 3-тия месец....

# 97
  • Мнения: 245
Ох на 7 месеца сме и още имаме колики Cry сега я почнаха и зъбите и познайте във вкъщи  какво е  smile3515 cry

# 98
  • Бургас
  • Мнения: 10 831
До края на 3я месец.

# 99
  • Пловдив
  • Мнения: 834
При синът ми до два и половина месеца, при дъщеря ми до втория месец.

При нея бяха по-къси, но по-силни.

Успокояваха се от различни неща.

# 100
  • Мнения: 304
До средата на 3-я ужасно силни и гадни.Какво ли не и давахме и правехме само и само да не я боли

# 101
  • Мнения: 97
ще минат ..трябва търпение при нас бяха до 7мес

# 102
  • Мнения: 127
Така се зарадвах когато към края на 3 месец беба се усмихна, и това беше края на безсънните ни нощи! Praynig Hug  bouquet

# 103
  • Мнения: 6 164
До 4-ти, когато започна "мъчението зъби"... то продължи до след 2 години! Mr. Green

Оказа се, че през първите 4 месеца сме спали най-много.

# 104
  • GYM
  • Мнения: 814
До 5-тия.

Общи условия

Активация на акаунт