Празник-делник или не,(есеннатa) разходка от Едирне до Диярбакър нac зове-TR 34

  • 37 690
  • 748
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 418
Oh, kakto kaza toku -shto edin priyatel v Istanbul: Nyama strashno, samo da ne stava 7. ( Az vi sledia , da ne si mislite drugo! Simple Smile )
Marmara kakvo shte reche? Izmir? Bursa? Mistik?

To3 region(Marmara bölgesi):




http://www.hurriyetdailynews.com/n.php?n=minor-earthquake-in-mar … tanbul-2010-10-03
http://www.hurriyetdailynews.com/t.php?t=Marmara%20earthquake




На всички в Истанбул гечмиш олсун Hug Praynig. Благодaря за подкрепата, аверки.


Стискам палци и за Дедко ... прочетох във face-а.





Последна редакция: нд, 03 окт 2010, 22:07 от bz

# 736
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Кой още остана да се отчете? Докторка Хаксев? Мисти де я?
Ей, как земетръсно приклюва тази тема !  Sunglasses
Ердоган пристига на официално посещение

# 737
  • Мнения: 418
Xaku e OK. Чухме се.  Мисти е в Анталя, там не се е усетило.
Mile - kak cu ?
Benmary , a Tu ?
 Hug Hug Hug Praynig Praynig Praynig


...Ей, как земетръсно приклюва тази тема !  Sunglasses

Знаех си аз, че не трЕбе повдигам въпроса за рефернудма Rolling Eyes (несполучлив onuT за черен хумор.. sorry , ама сърцето ми слезе в петите  Outta Joint....)

# 738
  • Мнения: 9
bz всичко е наред ..от вас научавам за земетресение  Shocked ..ние преди малко се прибрахме с мъжо от полонезкьой и нищо не съм усетила..дай боже да няма повече  Praynig Praynig Praynig

# 739
  • Varna
  • Мнения: 2 605
ХадИ давай БЗ, че другата темЪ Hug

Гледам Господин Ердоган, пристига У Българийка на Семейният ни рожден ден Wink Ко ли значи тоз нишан newsm78 ДъЛ шЪ идвамИ по често къмтУ вас newsm78

# 740
  • до вятърните мелници
  • Мнения: 195
Дано всички останали са добре!  Praynig Praynig PraynigМомичета и от мен Благодаря, че ни мислите!  Hug Hug Hug Hug Hug Hug


Мащерке, на разходка отиваме  Party или поне аз  Mr. Green

Според мен, БЗ, да изкараме и тая нощ със старата тема. Пък новата, утре - на чисто  Wink, а?

Суеверно ли звуча  Embarassed

# 741
  • Мнения: 418
Както кажете, тя новата тема е готова, ама да не ни заключат, ako u34akaMe Do yTpe ... (нали след 5O страница слагат кaтинар)  newsm78 ...  Нова тема - нов късмет Praynig. В крайна сметка както кажете, момичета Heart Eyes, аз ще с/м на пост още няколко часа Hug Peace

# 742
  • Мнения: 9
пускай новата тема bz..хаирлия да е  Praynig Peace Praynig Hug Praynig Hug Peace Praynig Hug
джорди радвам се че сте добре  Hug
бенмари? хаки?  Praynig

# 743
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Час и половина , БЗ!
Мани , от един референдум си /ви докарахме 4,4, а ако почнем за нещо друго политическо да говорим колко ли ще тресне! ( оше един опит за проява на черен хумор... Simple Smile )

# 744
  • до вятърните мелници
  • Мнения: 195
Пък аз дори не успях да се изкажа по тоз въпрос, Анджи! ега си!

Та на темата, за референдума... то като погледне човек картата, която БЗ е публикувала и му става ясно какви са настроенията в Турция...
и на последните избори беше горе-долу същото.

аз не мисля че каквото и да било ограничаване (разбирай ограничаване на независимостта) на съдебната власт е предпоставка за по-голяма демокрация  ooooh!
и по принцип, колкото повече институции са овластени и независими една от друга (т.е. съдебна, изпълнителна, законодателна, военна, информационна и т.н. и т.н) толкова е по-трудно да се стигне до диктатура.
а тук, при нас, определено има наченки и предпоставки за развитие в тази посока. вземете само култът към личноста, в който са възпиитавани вече няколко поколения. ако това се пренесе от личността на бащата на Турците, към някоя друга, жива личност, последиците няма да са розови...
иначе шапка му свалям на мин.председателя, съветници и връзки с обществеността как представяха планираните промени - в посока ЕС, за повече права на жените, за истински профсъюзи и т.н. и т.н. - на пръв поглед все прекрасни идеи

 Sad... не искам да задълбавам повече...

ох, изказах се и ми олекна hahaha

Миле и аз се радвам, че сме ОК и че не сте усетили нищо! Най-добре така  Hug

Последна редакция: нд, 03 окт 2010, 23:46 от Джорди

# 745
  • Мнения: 418
Пък аз дори не успях да се изкажа по тоз въпрос, Анджи! ега си!

Та на темата, за референдума...
....ох, изказах се и ми олекна hahaha


Пък после аз съм била шило Whistling Thinking Crazy


Така-a, пепеляшкин час настъпва след 10, 9 минути ... Това във връзка с новата тема ...   Whistling
 

# 746
# 747
  • ВАРНА
  • Мнения: 205
Зравейте!Кажете ми известни турски сайтове за майки и модни съвети.

# 748
  • Варна
  • Мнения: 924
 Ekaterinapro , заповядай в новата тема !  Grinning  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=530140.0

Общи условия

Активация на акаунт