Тема: Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - тема 20

  • 35 839
  • 750
  •   1
Отговори
# 15

нови кадри нова тема всичко е супер

# 16
  • Мнения: 0


На кого ли маха така Яси ? Дали не на баща и син ? newsm78

# 17
  • Мнения: 0
алианс     bouquet  bouquet  bouquet

# 18

дали в стаята не са Юмер и Ясмин

# 19
dajoan -уча се от вас на следващата снимка зададох въпрос ти как мислиш newsm51

# 20
# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 826
Здравейте!

Благодаря за новата тема! newsm51 Супер е както винаги!  newsm10


На тази снимка виждам, че Ясемин не е свалила пръстена. Може би Саваш ще разбере, че Йомер е негов син.
В началото ще си крещят малко, защо го е лъгала, ще останат сами да помислят на спокойствие и т.н., но после ще се съберат пак, защото не могат един без друг.

# 22
  • Мнения: 12


    Момичета , аз чинно си пуснах SMS-чето(4,80) на Lapache , но там са до 8-ма серия , във VBOX7 изгледах до 21 серия ....

   Помагайте[/b, помагайте къде са другите 22 и 23 серия..., или нещо пак не съм разбрала...Такива  вълнения ме тресат , че не разсъждавам в момента  ( като ,че ли не е филм, но все пак се замислям ,че сме заобиколени и сигурно има такива бащи и такива майки)...

             Моля, къде да открия последните !!!
              Предварително благодаря !!!   

# 23
  • Мнения: 12


        Момичета , изчетох нещо в края на последната тема...Съндей , извинявай ако бъркам ника ти - избягах от Листопад заради негативни изказвания...Хората са казали , че едно мнение може да се изкаже с различни думи (културни и пр.......ки) и ние пак ще разберем какво искаш да ни кажеш... За теб Нургюл е дърво , но за мен не е и това ме обижда...Можеше да го кажеш , както си го казала вече в следващия си пост , че не я харесваш в тази роля...Но да влезеш в темата на тези , които се предполага , че харесват сериала и да се изразяваш по този начин... В момента не ми харесват Незабравима , Любов на заем , но не влизам в темата им да ги обиждам...Зачитам един вид личното им пространство , там където  се чувстват удобно и разбрани ...Малко толерантност и да намираме добрия тон , дори ,когато ще изказваме негативни мнения !!!

         Съжалявам , не искам никой да обидя !!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 24
  • Мнения: 1

дали в стаята не са Юмер и Ясмин

И аз така мисля. Хайде да си направим анкета "Какво ще види Саваш, когато отвори вратата?". Моето предложение е спящите Ясемин и Йомер. Второ предложение, че тази ухилена физиономия не ми пасва - Йомер язди Ясемин на конче.

# 25
sunny67  аз съм за да видим другите какво ще кажат идеята е супер smile3525 smile3525 smile3525

# 26
  • Мнения: 1


    Момичета , аз чинно си пуснах SMS-чето(4,80) на Lapache , но там са до 8-ма серия , във VBOX7 изгледах до 21 серия ....

   Помагайте[/b, помагайте къде са другите 22 и 23 серия..., или нещо пак не съм разбрала...Такива  вълнения ме тресат , че не разсъждавам в момента  ( като ,че ли не е филм, но все пак се замислям ,че сме заобиколени и сигурно има такива бащи и такива майки)...

             Моля, къде да открия последните !!!
              Предварително благодаря !!!   

23-та серия я има в YouTube, а ако не намериш 22-ра, ще ти я пратя по скайпа.

# 27
  • Мнения: 0
Момичета аз отговарям мама и син  , който си играят    Hug в неговият дом и в неговата стая.

Боже само докато го пиша си представям физиономията на Шахнер  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 630
И аз - само това може да му разтегли толкова много усмивката! Peace Peace

# 29
  • Мнения: 31
Хайде да си направим анкета "Какво ще види Саваш, когато отвори вратата?". Моето предложение е спящите Ясемин и Йомер. Второ предложение, че тази ухилена физиономия не ми пасва -
 Йомер язди Ясемин на конче.
а защо не Шахнур  Mr. Green  Joy

Общи условия

Активация на акаунт