FarmVille - 31 тема

  • 32 615
  • 723
  •   1
Отговори
# 15
  • UK
  • Мнения: 3 959
Тъкмо освободих място от складовете, сега няма да си го заемам пак с кочини. Дано не пуснат медал. Чудя се как няма медал за събрани табели, за събрани медали, за какво ли още не.

# 16
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Да ви попитам:
Станах 25-то ниво, но не ми даде винарна, спа или пекарна. На някой случвало ли му се е това и какво се прави?

Последна редакция: пт, 27 авг 2010, 14:29 от Чипоноска

# 17
  • Мнения: 4 785
Аз си направих пекарната 5 звезди още миналата седмица и то като имате предвид, че работя само с бушели на съседи, защото си садя каквото му е ред за табелка  Twisted Evil Mr. Green

# 18
  • Мнения: 1 491
Да се запиша  Mr. Green

Марто, всичко съм разбрала, а и ми е пределно ясно, че не е нужно да имам табела на продукт, за да вдигам звездите на завода  Peace  Ама аз така или иначе упорито отказвам да го развивам целенасочено  Twisted Evil  На момента още съм на етап табели на култури  Wink


Тъкмо освободих място от складовете, сега няма да си го заемам пак с кочини. Дано не пуснат медал.

Изчакай малко де  hahaha

едит: Мишленце тенкс, че ме светна, че то аз не съм по елементарните неща, дай ми сложнотия  ooooh!  Joy

# 19
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз съм Мрън Антито, нали ме знаете. Simple Smile

# 20
  • MA
  • Мнения: 35
http://lotto.zynga.com?ref=fbt&zid=31078582297&h=5490


Обещавам да върна на всички!

# 21
  • Мнения: 86
работя само с бушели на съседи, защото си садя каквото му е ред за табелка  Twisted Evil Mr. Green

И аз съм така

# 22
  • Мнения: 86
От таблицата която си дал, поне на мен ми се струва, че акосградата ми е на 1 звезда, за да взема табела за рецепта, ще трябва да съм я направила 20 пъти, а ако съм вече на 5 звазди ще ми трябват 100 произведени продукта.

Няма значение на кое ниво ти е сградата - числата за табелите са едни и същи Wink
Различни са обаче за самите рецепти  Wink

# 23
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
Оцъках линковете в предната тема, мерси на върналите жеста Simple Smile

# 24
# 25
  • Мнения: 1 207
Някой беше писал 23 ниво за мистърито на фабриката.
На мен ми даде табела за хляба на 22 ниво.
Вместо запис. Laughing

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 9
запис

# 27
  • Мнения: 4 785
Тая лотария е такава шашмаааа  Mr. Green Само забележете как от 20 билета няма да вземете нищо и винаги, ама винаги печелившия квадрат ще е до последния, който сте отворили  Laughing Няма да е на другия край - не! Точно до последното отворено от вас квадратче. забележете и ми кажете греша ли, но едва ли. Не знам трафик ли трупат, що ли..ама нещо тц, тц  Crossing Arms

# 28
  • Мнения: 1 650
записвам се Simple Smile

# 29
  • София
  • Мнения: 2 521
Не е шашма, баш си е лотария, аз от 5 билета взех козата и овцата.

Общи условия

Активация на акаунт