FarmVille - 31 тема

  • 32 702
  • 723
  •   1
Отговори
# 615
  • до реката
  • Мнения: 297
В вземах само на фалшивите ферми на моята не-ще и не-ще.Но много благодаря .

# 616
  • Мнения: 314
И аз взех само на фалшивите ферми на моята не става, благодаря

# 617
  • Мнения: 3 760
В своята и още 3 фалшиви не успях да взема; в една ми поиска телефонен номер, така че я отсвирвам но в 56 ферми взех по 200 кеш  Shocked Петдесет и шест!!! Три от тях са реални, останалите менте  Laughing
Ще се задръстя с рейнбоу кокошки до ушите  Joy

# 618
  • София
  • Мнения: 4 910
За линка на мен ми изписва:
Sorry partner! All the rewards have been claimed from this feed. Look out for the next one!
Изпуснах ги  Cry !

# 619
  • London
  • Мнения: 292
За линка на мен ми изписва:
Sorry partner! All the rewards have been claimed from this feed. Look out for the next one!
Изпуснах ги  Cry !

Ахъ ... и на мен. Crossing Arms

# 620
  • ГО
  • Мнения: 3 955
За линка на мен ми изписва:
Sorry partner! All the rewards have been claimed from this feed. Look out for the next one!
Изпуснах ги  Cry !

Ахъ ... и на мен. Crossing Arms
И на мен. Cry
Никога не съм имала нищо по-така в тая ферма.  ooooh!Единствената "измама" за която късно се усетих, бе да си направя фалшиви ферми заради кутиите. Ама и там почти нищо не направих.
Завиждам ви, де благородно, де не... Grinning

# 621
  • Мнения: 1 196
И аз си взех  Party

# 622
  • Мнения: 28
Търся си съседи за фермата Simple Smile Благодаря предварително petia_gecheva@abv.bg

# 623
  • Мнения: 0
само аз ли не успях да си взема  newsm78

# 624
  • Мнения: 326
В своята и още 3 фалшиви не успях да взема; в една ми поиска телефонен номер, така че я отсвирвам но в 56 ферми взех по 200 кеш  Shocked Петдесет и шест!!! Три от тях са реални, останалите менте  Laughing
Ще се задръстя с рейнбоу кокошки до ушите  Joy
56?  hahaha Моите фалшиви са 10, и пак ми писва,докато ги обиколя всичките,за да си пратя подаръци  Laughing Ще има ли и други такива линкове, за да забогатеем още повече?

# 625
  • Мнения: 0
Успях да си направя фалшиви ферми и общо 800 Кеш...ама снощи късно вечерта.....оставих за днес, но си знаех, че от Зинга ще се усетят де. Grinning Искам да питам потребителят, който даде линка, откъде го взе.....и ще има ли още такива? Confused

# 626
  • Мнения: 820
За линка на мен ми изписва:
Sorry partner! All the rewards have been claimed from this feed. Look out for the next one!
Изпуснах ги  Cry !

Ахъ ... и на мен. Crossing Arms

и аз не успях  Sad

# 627
  • Мнения: 106
В своята и още 3 фалшиви не успях да взема; в една ми поиска телефонен номер, така че я отсвирвам но в 56 ферми взех по 200 кеш  Shocked Петдесет и шест!!! Три от тях са реални, останалите менте  Laughing
Ще се задръстя с рейнбоу кокошки до ушите  Joy

Мале, Мъни, ти не си спала Simple Smile))))

# 628
  • Мнения: 326
В своята и още 3 фалшиви не успях да взема; в една ми поиска телефонен номер, така че я отсвирвам но в 56 ферми взех по 200 кеш  Shocked Петдесет и шест!!! Три от тях са реални, останалите менте  Laughing
Ще се задръстя с рейнбоу кокошки до ушите  Joy

Мале, Мъни, ти не си спала Simple Smile))))
  Аз го взех от моята истинска и 10 ментета,ама сега ме е яд,че не направих набързо още десетина,макар да не знам дали щеше да стане. Исках преди  ден два да си направя още един фалшив,но ми поиска телефонен номер,и се отказах. Вие как така нямахте проблем да направите цели 56?

# 629
  • Мнения: 106
В своята и още 3 фалшиви не успях да взема; в една ми поиска телефонен номер, така че я отсвирвам но в 56 ферми взех по 200 кеш  Shocked Петдесет и шест!!! Три от тях са реални, останалите менте  Laughing
Ще се задръстя с рейнбоу кокошки до ушите  Joy

Мале, Мъни, ти не си спала Simple Smile))))
  Аз го взех от моята истинска и 10 ментета,ама сега ме е яд,че не направих набързо още десетина,макар да не знам дали щеше да стане. Исках преди  ден два да си направя още един фалшив,но ми поиска телефонен номер,и се отказах. Вие как така нямахте проблем да направите цели 56?

Просто са регистрирани преди време, а тогава не искаше телефон. Аз лично имам към 60-70 фалшиви акаунта, от които около 1/3 поради някаква причина не зареждат. Снощи успях да взема само от 5-6 от тях,ама бяхме на гости, купона беше позаспал и имаше лаптоп...И аз срам-несрам реших да си вляза във фермичката  Laughing Добре, че беше Мъни да ме светне за линка, че и аз да хвана от бонуса поне малко. Имам късмет, че и толкова взех, предвид къде се намирах  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт