Отговори
# 15
  • Мнения: 2 222
Димяни, много се радвам всеки път, че така добре се развиват твоите госпожици  Simple Smile Вики е вече почти 2 килограма, браво! Дано и сестричката й я настигне скоро.

И аз нямам търпение да идват новите бебчета и да видим кое ще е първото за новата тема.

# 16
  • в момента Германия
  • Мнения: 0
Да се запиша и аз в новата тема... Чудесна е както винаги!  bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 5 726
Аз още не съм купила шишета и се чудя дали да си взема като с баткото на Би Фрий или дапробвам тези на Томи Типи много ми ги похвалиха  Thinking но стерилизатора пък ми е на др.Браун и трябва да питам дали стават там шишетата....
То аз още нищо не съм купила но другата седмица ще започвам,че то не остана време! Heart Eyes Crazy Party

Дана,скоро ще си ги гушкам у дома да  Party но първо ще е май само каката ис лед това Вал!

# 18
  • София
  • Мнения: 12 236
  Димяни новините са страхотно, много се радвам за теб и за малките  Hug
  С каките бях на памперси плюс ЕБХ. С ЕЛена от самото начало бях на многократни полени и ЕБХ. Доволна съм, съжалявам, че още с каките не си купих мнокогратни пелени, но тогава избора в Бг не беше голям. В момента с Елена ми е много по-лесно и спокойно, тъй като знам какво и доколко може да очаквам от нея и се водя по детето.

# 19
  • у нас
  • Мнения: 1 870
Pi6a prez tel.o6te sme 2 v1 i mai nqma da rajdame skoro.nqma kontrakcii,rodova deinost i nikakvo razkritie. Imam o6te ketoni v urinata i kravnoto o6te e visoko.bebeto e 2800-dobre e i za tova se opitvat da me stabilizirat.v sa6toto vreme me konsultiraha s anesteziolog i sega 4akam internist,ako se naloji sekcio.nadqvam se v ponedelnik da me pusnat i da si 4akam rajdaneto u nas.personala se otnasq mm.dobre i sam sama v vip staq-koeto be6e i moe jelanie.celuvki.

# 20
  • Мнения: 2 222
Tommelise, супер, дано се стабилизира кръвното и да те пуснат да си изчакаш раждането  Hug

# 21
  • някъде в България
  • Мнения: 55
Честита ни нова темичка страхотна както винаги   bouquet
Tommelise мила радвам се че си писала  Hug дано всичко е наред и да можеш както искаш поне да си дочакаш вкъщи  Praynig момента.
Аз пак имам болки ниско долу като при "цикъл" днес малчо стана малко по активен и ми олекна ама не съвсем Sad

# 22
  • Мнения: 2 922
Димяни, добри новини   bouquet

За шишетата и аз мисля да пробвам Томи Типи този път, въпреки че и от Авент бяха доволна (и от Д-р Браун, но там е малко досадно миенето).

# 23
  • София
  • Мнения: 5 726
Tommelise,стискаме палци! Praynig Hug

Бейби Дол, аз точно заради миенето и по специално за сламките  Rolling Eyes бяха ми много туткави..... Grinning ще попитам за мнения и ще реша тези дни!

# 24
  • Мнения: 2 922
Бейби Дол, аз точно заради миенето и по специално за сламките  Rolling Eyes бяха ми много туткави..... Grinning ще попитам за мнения и ще реша тези дни!

Да, точно. Иначе са хубави шишетата. Никога не са ми протичали, никакви проблеми не съм имала с тях. Докато с Авент се е случвал някой друг теч.

# 25
  • Мнения: 15
Tommelise, стискам палци да спадне това пусто кръвно и да се изчистят тези кетони!  Hug

Димяни, браво! Само с добри новини да ни радваш!  Hug

Една приятелка ползва на Томи Типи шишетата и е много доволна. Преди беше на Авент, но ги изхвърли.

Аз след малко стягам багажа за вилата, мятам се на колата с мъниците и потеглям, че тук наистина не се живее. Само тая пуста кола маска дето ме гложди, че още не съм отишла. Май ще слизам утре да ми я правят.  Confused

# 26
  • Мнения: 287
Tommelise  Praynig дано всичко мине по най-добрия начин за теб и бебка  Hug
Момичета аз имам един въпрос: От сутринта ме гони разтройство и сега ме наболява много слабо ниско долу корема като пред цикъл  Embarassed Знам,че преди раждане организма сам се " прочиства", но пък нямам други симптоми (а и ми е рано-поне аз така си мисля). Единствено умирам от жега и за сън днес цял ден  Crazy Ще дадете ли мнение  newsm78 Tired

# 27
  • София
  • Мнения: 5 726
Бейби,на мен също ми течеха Авенстките и откакто си взех на др,Браун забравих за др марка!

Ще помисля и ще пробвам евентулано и тяхните! Peace

# 28
  • Мнения: 17
Томилисе радвам се за теб-дано всичко се развие както ти искаш и да се връщате в къщи Hug
Вани666 и аз съм така ,и то от няколко дни но няма проблем аз почти цялата бременост изкарах без проблем в  smile3550 Дори ходя по-често и от преди,но ако се зачестат болките направо звънни на следящият те лекар Hug

# 29
  • Мнения: 1
Tommelise  Praynig дано всичко мине по най-добрия начин за теб и бебка  Hug
Момичета аз имам един въпрос: От сутринта ме гони разтройство и сега ме наболява много слабо ниско долу корема като пред цикъл  Embarassed Знам,че преди раждане организма сам се " прочиства", но пък нямам други симптоми (а и ми е рано-поне аз така си мисля). Единствено умирам от жега и за сън днес цял ден  Crazy Ще дадете ли мнение  newsm78 Tired

Няма страшно не раждаш и мен ме гони параноята з атва днес ходих на доктора д аме  успокои вземи 7-8 зрунца боб и ги глътни като хапче с последните вземи и две супени лъжички оцет може и три
и малко водичка пии не яж нищо друго освен печени филиики може с малко сирене и пии само ябълков сок (послушай ме лежах в инфекциозно заради повръщане и разстройство) за да спреш разстройството  боли т екоремчето заради това не че нещо друго и не се напъвай може и контракций д ат епочнат така пиши после как си ако не ти мине да мислим друго Hug

Общи условия

Активация на акаунт