Правилен ли е този хранителен режим за 10 месечно бебе?

  • 5 560
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 33
Режима на детенцето ти е перфектен  Peace

На абсолютно същото мнение съм и аз! Режимът ви на хранене е идентичен с този на моето бебче.  Peace

# 16
  • Мнения: 17
Много благодаря на всички, наистина ми помагате с отговорите си. Надявам се, че ще продължите със съветите си и темата няма да спре до тук(както много други), защото съм сигурна, че ще бъдем полезни и на други момичета. abbiqale, споменала си, че режима на твоето детенце е идентичен с нашия. Бих искала да те попитам колко пъти седмично даваш каша за вечеря, и колко пъти супа, само зеленчукова супа или и месна. Слагаш ли сиренце или сухар в супата.Май много въпроси станаха Laughing Ако се сещате за нещо, за което съм пропуснала да попитам, ще ви бъда благодарна да ми пишете..Отново хиляди благодарности.

# 17
  • Мнения: 8 229
Според мен си ви е много добре режима. На възраст дори по-малка от вашата, моите и двамата вече бяха на 4 хранения. Закуска около 8, обяд 12, следобедна закуска след сън около 16-17 и последно хранене преди лягане към 20.30-21ч. Аз също нямаше къде да вмъкна 5-то хранене.

# 18
  • Мнения: 45
режима ти е страхотен Peace

# 19
  • Мнения: 914
Много добре сте си подредили храненето.Относно супата,когато я даваш за вечеря трябва да добавиш и сухар. Peace

Общи условия

Активация на акаунт