Китайски стоки с безплатна доставка до тук - focalprice.com

  • 63 884
  • 757
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1
И на мен биха били от полза мнения за телефони от тоз фокалпрайс. Харесах си няколко от там дето на супер ценица излизат Wink Някой ако е взимал оттам да сподели- кодирани ли, как са ..

# 706
  • Мнения: 21
Аз току що се рових, но не открих, затова поръчах 5 артикула и ми намали сумата с 3%, валидно е до 10.01.11

ЗА ТИЙНИТО СТАВА ВЪПРОС, ОБЪРКАЛА СЪМ ТЕМИТЕ, ИЗВИНЯВАМ СЕ.

# 707
  • Мнения: 68
И на мен биха били от полза мнения за телефони от тоз фокалпрайс. Харесах си няколко от там дето на супер ценица излизат Wink Някой ако е взимал оттам да сподели- кодирани ли, как са ..
Докато чаках някой да се включи поразгледах и прочетох мненията на съфорумци и тези под самите телефони се спрях на този

http://www.tinydeal.com/32-touch-screen-2sim-standby-gsm-quadban … 5w996-p-2863.html

има всичко ,което може да се желае,така дори да не работи всичко,поне ще остане и нещо работещо... Mr. Green  но е в тайнито,не във фокала.

# 708
# 709
# 710
  • Мнения: 68

Пиши ми на лични,ако още не са ти ги поръчали.  Hug

# 711
  • Мнения: 1 784
вчера писах на малките дръпнати човечета и те днес отговориха че към края на Януари ще са тук нещата! а дано! Praynig

# 712
  • Мнения: 3
Здравейте и аз да се запиша, че шипнатата ми на 17.12.2010 г. поръчка днес ми се появи в сайта на български пощи.

Да видим за колко време ще дойде от София до Пловдив Simple Smile)) дано да не е пак дълго чакането, че ще  #2gunfire някой вече Simple Smile)

# 713
  • Мнения: 41
Миналия ден направих покупка от фокал,но и до днес нямам никакво потвърждение на ймеила ни
то нищо,пратих им имейл ,но пак нямам отговор,а поръчката е платена,някой може ли да ми каже нещо по въпроса,защото когато поръчах от  tinydeal ведна получих имейли... newsm78

# 714
  • Мнения: 1 784
сега пристигнаха и другите ми два часовника! на вратата Mr. Green Фокалите казаха края на Януари,но днес са тук Grinning

# 715
  • София
  • Мнения: 940
Аз още си очкавам поръчка от 15.11.10 май ще я прежаля  Crossing Arms

# 716
  • Мнения: 41
Миналия ден направих покупка от фокал,но и до днес нямам никакво потвърждение на ймеила ни
то нищо,пратих им имейл ,но пак нямам отговор,а поръчката е платена,някой може ли да ми каже нещо по въпроса,защото когато поръчах от  tinydeal ведна получих имейли... newsm78
Няма ли кой да ми отговори на въпроса? Защото все още нямам отговор от фокал.

# 717
  • Мнения: 187
Миналия ден направих покупка от фокал,но и до днес нямам никакво потвърждение на ймеила ни
то нищо,пратих им имейл ,но пак нямам отговор,а поръчката е платена,някой може ли да ми каже нещо по въпроса,защото когато поръчах от  tinydeal ведна получих имейли... newsm78
Няма ли кой да ми отговори на въпроса? Защото все още нямам отговор от фокал.
остави мейлите, виж си в акаунта дали ти е шипната, това е по-важно Peace

аз днес взех пакет от 23.12 Peace

# 718
  • Испания
  • Мнения: 206
Аз още си очкавам поръчка от 15.11.10 май ще я прежаля  Crossing Arms
Няма,няма,бавно ,но ще дойдат,този петък получих от 01,11  Peace

# 719
  • Мнения: 41
Миналия ден направих покупка от фокал,но и до днес нямам никакво потвърждение на ймеила ни
то нищо,пратих им имейл ,но пак нямам отговор,а поръчката е платена,някой може ли да ми каже нещо по въпроса,защото когато поръчах от  tinydeal ведна получих имейли... newsm78
Няма ли кой да ми отговори на въпроса? Защото все още нямам отговор от фокал.
остави мейлите, виж си в акаунта дали ти е шипната, това е по-важно Peace

аз днес взех пакет от 23.12 Peace
Да изписва ми,Total Orders и сумата,предполагвам че това означава,че ми е шипнат!

Общи условия

Активация на акаунт