Аз откраднах, но даже не се усетих....А вие?

  • 36 642
  • 299
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 593
Понякога,когато някакъв продукт е на промоция,се маркира само единият.Два,на цената на един.Но в такъв случай двата шампоана трябва да са опаковани в комплект.



Тези не бяха опаковани.  Mr. Green
Пишеше 2 за R45, а на мен ми маркираха един за R27.50.

# 61
  • Мнения: 10 775
Преди няколко месеца "откраднах" хавлия от хотел. Най-обикновена, бяла, средна степен на износеност Laughing
На детето халатът е син отвън и бял отвътре. Грабнала съм без да искам хотелската хавлия, мислейки я за неговия халат. Като се прибрахме и я видях направо изтръпнах. Мислех да я пращам на хотела по пощата. Мъжът ми вика ти луда ли си, голяма работа.
После забравих за случката и чак сега темата ме подсети. Още ме гризе съвестта.
Да я върна ли?

# 62
  • Варна
  • Мнения: 829
Аз не се сещам неволно да съм си тръгвала с нещо от магазин.. Rolling Eyes За сметка на това ми се случва по заведения често да изпускат да маркират нещо,в зависимост от обслужването решавам дали да се обадя или не.Ако не е на ниво си трая.Същото важи и ако ми върнат пари в повече,ако преди това ми се е репчила 10 минути знайш ли кога ще и ги върна. Naughty Ако се смята за кражба редовно съм без билет в градския транспорт,на всичкото отгоре, като сляза даже съм щастлива че съм прекарала системата.  Heart Eyes

# 63
  • Мнения: 122
Преди няколко месеца "откраднах" хавлия от хотел. Най-обикновена, бяла, средна степен на износеност Laughing
На детето халатът е син отвън и бял отвътре. Грабнала съм без да искам хотелската хавлия, мислейки я за неговия халат. Като се прибрахме и я видях направо изтръпнах. Мислех да я пращам на хотела по пощата. Мъжът ми вика ти луда ли си, голяма работа.
После забравих за случката и чак сега темата ме подсети. Още ме гризе съвестта.
Да я върна ли?
Щом те гризе съвестта, върни я! Peace

# 64
  • Мнения: 592
Мисля че не ми се е случвало, но съм връщал и пари на касиерка, и в сметките гледам, и в ръцете на малкия, че много бързо харесва разни неща...  Laughing

# 65
  • Варна
  • Мнения: 67
На мен не ми се е случвало, но пък историята с пищялката в Метро и аз съм я преживяла - те си знаеха и продукта, де, но то ти стига да потънеш от срам...

Друга история е с едни обувки, които още като ги купувах ме предупредиха, че в самите токчета имат някакъв чип, който е възможно да ми създава проблеми по магазините....еми създаде ми, но аз съвсем бях изключила, че съм с тези обувки. От тогава не ходя с тях в мола  Mr. Green

Наскоро пък забравих ресто от 80 лв. Добре, че ме догониха.  Crazy

И още нещо - редовно ми падат някакви дребни неща от количката. Последно беше преди 1 седмица в Карфур. Плащам си на касата и връщам нещата обратно в количката, за да не бавя опашката, а торбите да си ги пълня до колата. Купила съм 2 ароматизатора за тоалетна, които са в самостоятелни опаковки - единият е изпаднал от процепите на количката...връщам се обратно по пътя до касата (за това време са минали не повече от 2-3 мин.) - еми нямаше го, някой си го беше прибрал явно...

Връщали са ми повече пари, но винаги съм ги давала на продавачката, не мога да си представя как ще спя спокойно после...

# 66
  • Мнения: 5 022
В Метро редовно пищят алармите, случвало ми се е доста пъти, не съм се притеснявала, като знам, че нищо не съм откраднала. За дрехи купени от там са ме предупреждавали да режа един етикет с лепенка за сигнализация на алармите.
Върнато ресто в повече връщам според продавача и обслужването, а и много пъти и мен са ме минавали, усещам се късно обаче.

Във Варна в Найк ме се разпищя чантата, ролон на Виши с лепенката оставен Crazy

# 67
  • Мнения: 515
И при мен се е случвало веднъж в Кауфланд комплект четки за зъби.Стисках ги в ръката и на касата  си платихме покупките, те си ми седяха в ръката така докато не се усетих на половинта път до вкъщи умрях от срам  Blush Иначе , ако ми се случи на момента, да ми връщат повече или да ми дават повече покупки, винаги си казвам  Naughty Дори не бих си помилила да се усетя и да си замълча   Crossing Arms Това винаги си има своя плюс ,случвало ми се да давам по погрешка повече и отсреща винаги да са ми казвали, а не премълчавали   Simple Smile

# 68
  • София
  • Мнения: 427
Ние отмъкнахме дистанционните от климатика и телевизорите от апартамента в един хотел на морето. Бяхме с приятеля ми и баща му, и той /бащата/, ги пъхнал в някакъв плик, вместо да ги остави на рецепцията. На следващия ден след прибирането ни в София дистанционните бяха открити в багажа и отпътуваха за морето с куриерска служба.

# 69
  • Мнения: 3 405
От една почивка се пробрахме с хавлия в повече. Без да искам съм прибрала в куфара една от хотелските  ooooh!

# 70
  • Мнения: 1 578
И аз имах подобно изживяване. Във Фантастико редовно си пазарувам с бебешката количка. После вадя стоката, плащам и пак я прибирам там, но с плик. Като платих, исках да си подредя добре торбите и ми се мерна една подправка от вън. Веднага погледнах касовата си бележка и разбрах, че не съм я вадила. Веднагически се върнах да си я платя. То са 10 ст, но все пак...  Crazy

# 71
  • Мнения: 2 759
                             Не ми се е случвало, нито волно нито неволно. Когато ми върнат повече ги уча на математика и им обяснявам стойността на парите Crazy. Независимо от облужването, защото се поставям в техните обувки и не мога да го преживея. Веднъж в една аптека ми бяха дали 32 сашета вместо 30, чак вкъщи разбрах. Ами ходих да ги върна, аптекарката ми обясни, че имало промоция и затова така... Сега като си помисля сигурно жената и е било съмнително да ги прибере пак - лекарства са все пак. Че и специфични, а мен не ми трябваше по-голяма бройка. Изпихме ги, де.
                            Веднъж с приятели пазарувахме, сметката беше 150 лв... Свалят от лентата, плащат... И после се оказа, че са платили с някакви забравени на щанда 100 лв, само добавили горницата  Shocked. Уж бях там, но нищо не съм видяла. Аз ако бях, нямаше да ги взема. На мен винаги ми маркират всичко, всичко си плащам, и въпреки това ми се е случвало охраната да ме вкарва в стаичката за проверки  Rolling Eyes.

# 72
  • Мнения: 2 478
През ум не ми е минавало да се излагам по този начин.

# 73
  • Мнения: 857
Една хавлия от хотел бяхме взели по грешка, но не съм и помисляла да я връщам. От магазините не вземам нищо, тъпо ми е.
В чужбина по магазините много крадат  ooooh!, била съм свидетел и направо съм се изумявала с какво спокойствие го правят.
Ако ми върнат повече пари, винаги се обаждам, защото после човекът ще трябва да ги възстановява.

# 74
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
В Кауфланд едно пъпешче  Mr. Green
Бяха на някаква промоция всеки за 70-80 стотинки. И ние 4-ма човека, никой не се сети, че трябва все пак да се маркира пъпеша на кантара- нали са на бройка все пак  Laughing
Пазарим, каквото пазарим - щяхме да ходим на почивка на следващия ден, супер ентусиазирани  Laughing
Отиваме на касата и момичето каза да отидем да маркираме пъпеша на кантара след касите, отиде моята приятелка, връща се и оставя пъпеша на касата, при маркираните неща и аз, нали съм сръчна и прибирам нещата в торбичката,  съм прибрала и пъпеша  Laughing Разбрахме, че не е платен на другия ден, вече на почивка, като вадихме нещата от торбата и четях касовата бележка  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт