ОКТОМВРИЙЧЕ ще съм аз, мама чака ме в захлас!

  • 29 382
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 366
Страхотна темичка и само хубави новини!!!  bouquet

Дамяни чудесно си се развиват малките! Вики е свикнала да е нахранена, а не да се буди на 3 часа и затова е така, но за няколко дена ще свикне с режима. А Валето явно не харесва мръсния въздух навън - ще свикне и тя без кислорода и се надявам да е по-скоро, че да си ги прибереш!!!

pashic нормално е. И моята кака ми следи темичката и само обяснява колко малко е останало до момента в който ще си гушка братчето...

Олето - не знам за роднините и, но в момента си имаме доста работа и да го търси за глупости за да си осъществи социалните контакти ми идва в повече. А като обижда и детето ми /казала и че е лъжкиня - моята казала, че не яде круши което си е самата истина/ не съм съгласна. За неин късмет не съм била наблизо - всичко мога да изтърпя, но не и някой да ми тормози детето било то физически или психически...

Аз утре ще ходя да се уговарям за раждането - стискайте палци да се споразумеем...

# 31
  • София
  • Мнения: 1 395
За раждане се готвят ОКТОМВРИйски мами.Коя ли ще е втора след Димяни? newsm44

Момичетаа, пишете си болниците ако сте сигурни! Да видим кой с кого ще се засича, че е голяма скука Crazy

Димяни, айде скоро и Вал да настига Вики (коя всъщност е каката? newsm78 ) и да се прибирате Hug

Даарена, поне скачането по ребрата ти няма да си го спестиш, голяма гадост е Sick

# 32
  • Мнения: 790
Олето - не знам за роднините и, но в момента си имаме доста работа и да го търси за глупости за да си осъществи социалните контакти ми идва в повече. А като обижда и детето ми /казала и че е лъжкиня - моята казала, че не яде круши което си е самата истина/ не съм съгласна. За неин късмет не съм била наблизо - всичко мога да изтърпя, но не и някой да ми тормози детето било то физически или психически...

Абе, не я оправдавах бе, погрешно си ме разбрала. Просто казвам, че е кукувица, дето и родата е дигнала ръцете от нея.

# 33
  • Сливен
  • Мнения: 140
За раждане се готвят ОКТОМВРИйски мами.Коя ли ще е втора след Димяни? newsm44

Момичетаа, пишете си болниците ако сте сигурни! Да видим кой с кого ще се засича, че е голяма скука Crazy

Димяни, айде скоро и Вал да настига Вики (коя всъщност е каката? newsm78 ) и да се прибирате Hug

Даарена, поне скачането по ребрата ти няма да си го спестиш, голяма гадост е Sick

и мен много ми харесва заглавието  Hug аз май няма да има смисъл да си пиша болницата, някоя мацка ще ражда ли в Сливен  Thinking поне не съм чула   Crazy Hug

# 34
  • София
  • Мнения: 1 395
Кой знае какво може да се случи, някоя мама да се залети откъм Бургас за София и по път хоп! айде едно сливенско бебе Crazy

# 35
  • Сливен
  • Мнения: 140
Кой знае какво може да се случи, някоя мама да се залети откъм Бургас за София и по път хоп! айде едно сливенско бебе Crazy
 Laughing може ,то гаранция няма къде ще иска да излезе детето  hahaha
ето ме прясна  Grinning http://oktomvri2010.snimka.bg/photos-from-gsm/miriams28.513859.20352114

Последна редакция: нд, 29 авг 2010, 23:42 от miriams28

# 36
  • На село (близо до Лондон)
  • Мнения: 1 402
Димяни утре пак да се гушкате и храните Heart Eyes.

Пашник много се взивяват малките. Днес пак Денис го ритало бебето и имал голям корем.
Филип пък като се роди Денис се опитваше да кърми патето си (спи с него), безуспешно обаче Joy Joy

# 37
  • Мнения: 2 286
Хоп, и аз тук! Party

Благодаря за темичката, много ни е хубава! Hug

Димяни, отново чудесни новини! Браво на малките сладурани! smile3521 smile3501

miriams28, чудесна пупа! Пу-пу! Hug

Ноел, чуднички предложения Party . Дано само докато изпишем тази тема нямаме изненади Crazy

Милото нали събота и неделя почива, та не можем да си се нарадваме. Но от утре ще съм по-активна.

Спокойна, хладна вечер, пупички! Hug Hug

# 38
  • Сливен
  • Мнения: 140
hailie мерси,остана малко време да им се радваме на пупите  Hug
лека вечер и приятни сънища

# 39
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
Добро утро,
Днес пак сме от раннобудните, та по този повод да ви сервираме с бебко една закусчица... Flutter



Ще излезем да се поразходим, тъкмо да се възползваме от времето...

Пожелавам ви прекрасен ден!   bouquet

# 40
  • Мнения: 109
Добро утро Wink И аз съм от ранобудните и мисля да се възползвам от времето за разходчица,а и трябва да ходя да си взимам и нося болничния до работата. Димяни днес пак да ни зарадваш с хубави новини от беболинките Wink Чао за сега и хубав ден! И мерси за закусчицата,отивам да си похапна Wink

# 41
  • Мнения: 599
Мами, добро утро  Hug

Аз два дни си бях на село, видях си племенниците ми сладки Simple Smile И докато Ви изчета...лелеее......не трябва и ден да ви изпуска човек  Laughing

Ей, снощи с такъв кеф си поспах на новия матрак и спалня, кефффф.... Joy

Днес чакам пак майстори, ще слагат външната изолация на апартамента и съм вързана пак у дома  #Cussing out но няма как, ще изстрая...... хубаво ще ни е зимата като ни е топличко така че......ще седя тук Simple Smile

Това е от мен. Пуснах и аз запитване за педиатър в темата за Педиатрите във Варна, да видим какъв отговор ще получа че от 82 страници тотално се обърках кой е добър и кой лош лекър newsm78

До скоро сладурани  Hug Hug Hug

# 42
  • Мнения: 65
Добро утро и от мен Simple Smile

Мишанка,ама ти не спиш бе мамче  HugБлагодаря за закуската Simple Smile

Ноел,супер заглавия и аз съм за 1вото  Hug

Аз съм си взела 2 пакета памперси,едните за новородени и едни от 3-6 кг ама на Памперс,доволна бях от тях едно време надявам се и сега да е така Simple Smile

Аз мисля,че Вики е каката,нали така  newsm78 Hug Хубави новинки ти желая и днес Тонка,малката ще се научи да суче Simple Smile  Hug


Радуни идвай да разказваш дали хвана букета,не се крий  hahaha Hug Heart Eyes

# 43
  • Мнения: 55
Добро утро и от мен Simple Smile
Днес е хладничко, голям кеф аз по принцип най-обичам лятото ама тази година жегата ми дойде в повече, та сега се радвам на облаци и хладинка.
Веси от нашата педиатърка съм много доволна, казва се Каролина Златева, обаче кабинета й е срещу автогарата, а на теб там май ти идва далеч. То и на мен не ми е много близо, но така или иначе с толкова деца ще съм винаги с колата и не ми пречи.

# 44
  • София
  • Мнения: 5 752
Добро утро!

Вики е каката да!  Heart Eyes
Наде,дано днес ме зарадва с по добро хапване Praynig много ми се иска защото от това зависи кога ще си е в къщи! Praynig

Общи условия

Активация на акаунт