ОКТОМВРИЙЧЕ ще съм аз, мама чака ме в захлас!

  • 29 402
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 5 759
Не се бутайте за второто място  Mr. Green моля,моля  hahaha
На всеки ещ му дойде реда!  Hug

# 61
  • София
  • Мнения: 1 395
Тини, казват че са по-хубави от тукашните Памперс, а по-евтини! Но личен опит не мога да споделя Rolling Eyes

# 62
  • Sofia
  • Мнения: 366
Добро утро на всички!!!

Усещането за по-ранно раждане си е по-скоро някакво вътрешно притеснение. И аз си се притеснявам, и предния път също, но тогава преносих 9 дена, а сега още не сме коментирали как ще раждам. Та ако е нормално може пак да си откарам до края на месеца...

Олето - спокойно разбрах те и само ти дообяснявам.

Хубав ден на всички ви!!!

# 63
  • София
  • Мнения: 1 939
Добро утро! Много сте изписали за 2 дена. Ние в петък оставихме Гого на баба и отидохме до Банско за уикенда малко почивка ми дойде екстра. Сутринта имах желание да заведем Гого на ясла събудих го отидохме и го върнаха за изследвания полудях направо, успах да се скарам с директорката и сестрата и сега сме си пак двамата в нас.

За памперсите  с Гого ползвам почти само Памперс и с бебето пак така ще е, от Пуфис Гого се изрина много жестоко с 1 пакет за да не го изхвърлим мина през 3 дечица и всички дадоха такава реакция. Вече и тези за БГ пазара са с ластичета на Памперс, преди време Прима бяха на по-ниска цена и затова от тях вземах.

Димяни браво на малките дано скоро и Вал да гушкаш и храниш  Hug

# 64
  • Мнения: 2
Arim  спокойно милинка,доки каза че ще стискаме до края,но ако не и се стои да заповяда-вече са достатъчно зрелички.записа ми е все така и вече ме боли дупарата от това лежане по гръб а и май на малката не и е удобно така ама няма начин.сега се спретвам да гладя но ще ви следя  Hug

# 65
  • Мнения: 1 298
Здравейте момичета, най-после време да ви изчета.  Laughing
Голяма лудница беше партито вкъщи, ужасно се уморихме.
Вчера почивахме следобеда. Сега пък пукам пуканки и ще ходя в училището на Мила,
за да черпи и там. Тази седмица, мисля по-леко да я давам, защото много ми се насъбра.

Смятам вече да си купя нещата за болницата аз, както и дрешки за изписване.
И скоро да отидем и за последните ни по-големи покупки и май сме готови.

Снощи пак не спах и не знам за вас ама едва се изтъркалям от леглото.
Много взе да ми тежи, а не съм чак толкова напълняла.

# 66
  • София
  • Мнения: 5 759
Добре е поне до завършена 35 г.с. да не излизат Simple Smile после може!
Нагледах се на какво ли не в болницата и сега продължавам и всички бебенца почти преди 35 са в кувьози!

# 67
  • Мнения: 109
Момичета по Денят е прекрасен ще говорят сега за раждането и безболезнено раждане с билки Wink

# 68
  • Мнения: 3 501
Добро утро и от мен.  smile3507
Спя по минимум 9 часа и пак не мога да се наспя.
m9m9, тъкмо се чудех къде се изгуби. Добре, че всичко е наред. Когато бях бременна с Моника ми се случи същото нещо и сега постоянно се ослушвам за ритничета. Добре, че втората бебка рита много, даже прекалено. Вечно се мести, ръга в ребрата и отстрани на кръста, където много ме е гъдел.  gydi
Чакам я с огромно нетърпение. Сигурно и вие като мен мислите често за това - раждането и дали всичко ще е наред с бебчето. Аз не мисля, че ще родя по-рано. Мисля, че ще е пак около термина.
Най-добре бебетата да не се появяват преди 36 г.с. Чакахме толкова дълго, ще почакаме още съвсем мъничко.

А ето още три предложения за заглавия:
1. Чаканото ОКТОМВРИйско бебе скоро първа глътка въздух ще поеме.
2. Носим вече сладки новини - ОКТОМВРИйско бебе се роди!
3. До ОКТОМВРИ време не остана, сладко бебенце ще гушка мама.


2. е може би за по-късно.  Grinning

# 69
  • Мнения: 2 286
Добро утро! Ние доволно си поспахме.

Мишанка, благодаря ти, мила, за закусчицата! Hug

За памперсите-нищо не съм решила, а и нямам идея нямам какво да правя. Снаха ми пък не е доволна от Памперс, а от Пуфис. Каза, че много добре попивали и не й изтичали. За болницата си мисля да взема една опаковка от белите Памперс, защото ми казаха в един магазин, че били най-нежните и противоалергични. Всички били доволни от тях. А пък като се приберем, живот и здраве, вкъщи ще го мисля какво да е.

Аз вече не се влияя от "усещанетата" си за раждането. Старая се да не шашкам и да го чакам какво ще стане. И се моля всичко да мине нормално Praynig .

Ноел, така както си ги подредила заглавията-мисля, че е чудесен! То май и така ще се случват нещата Mr. Green Heart Eyes

# 70
  • София
  • Мнения: 17 390
Само да кажа, че по БТВ дават повторение на Денят на мама с тема "Раждането като бизнес" - много е интересно  Peace

# 71
  • София
  • Мнения: 5 759
Ноел,страхотни са и ги добавих ан 1 ва стр,   bouquet

# 72
  • У дома
  • Мнения: 62
Гледайте БТВ Денят е прекрасен!!!!

# 73
  • Мнения: 2 286
Тоя Убавец от МД въобще да не обяснява, че като сме здравно осигурени никой не си иска под масата! Някой ден може и да стане така, както му се иска.  Praynig

# 74
  • Мнения: 13
Ей ме на и меннн  Hug

Новата тема не съм я чела, но дано Мама Ма се е оправила  Praynig
Ето малко снимки от сватбата, а аз да ви попрочета малко, че мнооогооо сте писали:
http://oktomvri2010.snimka.bg/family/radivalio.472868.20356774.big

Тони - как се радвам, че вече се храните   bouquet
Наде - незнам дали съм писала - стаята на малката е страхотнаа  Party

Хайде да чета...

Общи условия

Активация на акаунт