ОКТОМВРИЙЧЕ ще съм аз, мама чака ме в захлас!

  • 29 407
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 286
Мишанче, ти добре си поспала днес! Браво на теб! Спинкала си и за тези, които не спим Laughing
Аримче, ние не спящите имаме предимството, защото като се родят бебоците вече ще сме свикнали на неспането Mr. Green , а пък другите те първа трябва да свикват Grinning Laughing (въпреки че не бих отказала един здрав сън!)
Мисели, много, ама много хубави покупки! Честито! А количката ви е много приятни цветове! Heart Eyes
Тони, силни  Hug Hug Hug от мен за прекрасните бебочки! И дано утре всички сте си вкъщи! Heart Eyes

# 691
  • Мнения: 18
Здравейте мами,

Отдавна не съм влизала, но около мен е малка лудница.
Облаче, честита ти рожденничка, да ви носи само радост и щастие  Hug

А сега да ви почерпя -  на 01.09 подписахме с таткото на бебо Simple Smile





# 692
  • Мнения: 2 286
B_dbk, пожелавам ви дъъълги години на взаимна любов, разбирателство, уважение и много топлина помежду ви! smile3501 txtloves

# 693
  • Мнения: 1 599
B_dbk, Честито! ПОжелавам ви години изпълнени с любов и разбирателсвто!
Ноел, нещо не успях да ги кача преди и не съм изстрила последното изречение. Но сега успях
Ето я количката, с и без Ади Wink :
http://oktomvri2010.snimka.bg/family/maris.492907.20438884

Мисели, честити покупки! Със здраве!
 
Сега за прегледа: Бебко е добре. Тежи 2150кг. И този лекар е на мнение за цезарово, заради вените. Но тук цезаровото ще излезе към 8000лв!
Взеха ми пак кръв за кръвна група и каза, че не е късно за Анти Дгамаглобулин инжекцията(нали в София я нямаше) Та сега ще чакаме кръвната група  и тогава ще се слага или не. Мъжът ми май се поуспокои че ще е секцио, но каза, че подаръкът ми ще отиде за болницата Simple Smile
Имам право да летя до 15.09. та до тогава трябва да се реши вече. Лошото за вените е, че колкото по-напредвам със седмиците по-зле щяло да става Sad

# 694
  • София
  • Мнения: 548
Облачето хей - да ти е жива и здрава Мая! МНого да те радва, слуша и помага за бебето! Как изкарахте на празника? Дано не ви е навалял дъжда и да го е провалил.

 B_dbk - желая ви дълги години щастлив семеен живот!

 Благодаря за милите думи за Рая!

 Ние днес тъкмо се засилихме да ходим до Хиполенд и ни се обадиха приятели, че идват на кафе. След като си тръгнаха на татето не му се ходеше никъде, а и вече замина за нощно. И утре няма да ме огрее пазара, че ще идват моите родители на гости.

 

# 695
  • Мнения: 486
Привет!Днес такава дълга разходка направихме ,едва се прибрах като разглобена!

Облачето,честита ти рожденничка,да ти е жива и здрава!
B_dbk,честито ви бракосъчетание!Много щастлив семеен живот!
бобче,чакаме да споделиш вълнуващия си ден!Между другото ми се доядоха кифлички ,ще даваш рецептата!


Последна редакция: нд, 05 сеп 2010, 09:53 от pashic

# 696
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
B_dbk, ЧЕСТИТО! Желая Ви мнооого любов, разбирателство и дълги години семеен живот!  baloni
Браво за хубавите резултати от прегледите  Hug. Аз моят сладуран ще го видя в сряда  Heart Eyes
Днес направих акция у нас  Crazy....и реших, че като за почивка мога да поизгладя някои работи за бебо.....няма да ви казвам как ме боли кръста сега... ooooh! Но пък удовлетворението е голямо  Mr. Green
misselly, това с теглото е много индивидуално. Не се разстройвай само заради това. Важното е бебо да се чувства добре.  Peace Аз също отнасях по някоя друга реплика, относно голямото количество салати, което консумирах, защото според ''специалистите'' / родата/ бебо трябвало да расте....Но на прегледите, доки даже ме бъзикаше, че си представяла какво ще стане, ако съм прибавила и още нещо към менюто, както си върим едри....Таке, че хапвай си каквото ти се яде и не се впрягай.  Hug
Честито и на мамите с покупки, с много здраве да си ги ползвате!  Flutter

# 697
  • Мнения: 7
B_dbk, честито !!! Пожелавам Ви много дълъг и щастлив семеен живот   bouquet
pashic , нещата са просто невероятни, толкова розови и бонбонени, че чак да ги схрускаш  Peace
misselly, и на мен док. ми каза, че щяло да бъде недоносено бебето, защото не съм ядяла  Crazy, а няма такова нещо хапвам си доста добре. Важното е да се чувстваш добре, а тогава и бебчо ще е добре. Flutter
Maris, много ми хареса количката дори сега ще я разгледам по - обстойно, че аз не съм избрала още  Wink
Много  Hug Hug Hug на всички

# 698
  • Мнения: X
B_dbk, честито! Желая много любов и щастие   bouquet!

pashic, misselly, Maris много хубави покупки, със здраве да си ги ползвате!

Аз да ви се похваля какъв голям успех съм постигнала спрях да пия желязо преди 3 - 4  седмици, когато хемоглобина ми беше 106. Днес си взех резултатите от вчера хемоглобин 114  Grinning без да съм пила желязо, а благодарение на червеното цвекло и яйцата. Много съм щастлива момичета  Hug, а магнезия още ми е висок, няма падане това нещо.

misselly, за размера на бебетата, няма значение колко се храниш, стига да не си спряла да ядеш въобще. Аз си ям и си качвам, но бебка  Heart Eyes си е дребичка.

# 699
  • Мнения: 186
Ние се завърнахме от разходка , страхотно е временцето-в морската е лудница .Видяхме се с наши приятели на по кафенце, после разходка , пазар за ве4еря и сега ще по4иваме.Милото по4на да приготвя Майонезения шоколадов сладкиш и тази в е4ер ще сме си в къщи -ранна ве4еря с кино ве4ер. Party

Пашик,Марис,Мисели -страхотни покупки,кога ли ще се наканя и аз да снимам нашите, ама пусти мързел #Crazy

Мисели аз не съм мн компетентна , но щом ти казва доки , може би трябва да се опиташ да хапваш пове4ко, нали знаеш 4е апетита идва с яденето Mr. Green Естествено най -важно е да се 4увстваш ти добре и да не се тъп4еш, но повярвай няма лекар дето да ти вика яж пове4е - пък да не се налага.Аз досега съм +10 и доки ми казва 4е е много , аз и викам ям мн плодове и зелен4уци- не се тъп4а с тесто, а тя- ми то в плодовете колко захар имало.Казва  ми 4е всеки килограм над 12 за цялата бременност затормозява мен и бебето. newsm78

# 700
  • Мнения: X
Много, много ви благодаря на всички за хубавите пожелания!  Heart Eyes Hug Празникът беше много хубав и децата се забавляваха! Досега не бяхме правили голям рожден ден и Мая е много щастлива. Сега си разглежда подаръците и едвам я накарах да си разтреби стаята от опаковките. Отначало сутринта валеше дъжд, обаче после се оправи времето и бяхме навън.

B_dbk, честит празник и на вас - много мир, любов и радост!   bouquet

Мунка, ще ти пиша на лични да ти разкажа да мястото на партито.  Simple Smile

Мила, да, на 4 септември се роди тя. Терминът ми беше 12 септ, но нали бях с планово секцио, ми определиха тази дата. Когато отидох, ми бяха започнали родовите контракции. Така че по нормален път или със секцио, Мая си беше избрала този ден да се роди.  Heart Eyes

# 701
  • Мнения: 1 599
Рени, много е пипната количката. Сгъва се и се разгъва с една ръка.  Заслужава си. И с Ади в нея се бута много хубаво. Моделът е Кортина.
Пашик, много хубави розови неща Simple Smile А на последната снимнка мноого добре изглеждате Mr. Green
Orchids Flower, браво за резултатите!  Peace

Последна редакция: сб, 04 сеп 2010, 19:11 от Maris

# 702
  • София
  • Мнения: 5 760
B_dbk - желая ви дълги години щастлив семеен живот! Heart Eyes   bouquet

Аз капнах с това кръстосване но му се вижда края вече Simple Smile живот и здраве в понеделник и Валя ще си е у дома  Crazy Party Heart Eyes Heart Eyes нямам търпение да си ги гушна и двете само като си го представя и ми спира дъха  Heart Eyes
Вики е кротичка папка и спинка Simple Smile гласа не и се чува   Laughing пу пу  Mr. Green
Баткото само на пук ми прави ама то беше очаквано не,че не е свикнала на шум но той прекалява! Grinning

# 703
  • Мнения: 486
Вики е кротичка папка и спинка Simple Smile гласа не и се чува   Laughing пу пу  Mr. Green
Баткото само на пук ми прави ама то беше очаквано не,че не е свикнала на шум но той прекалява! Grinning
Eх,че хубаво !Дано в понеделник я изпишат и малката ,по -лесно ще ти е в къщи!Но  и баткото сега явно ще му е трудно да се адаптира!Гушкай и него ,да не се чувства пренебрегнат!
Валя ,днес имаше ли подобрение с храненето?
А Вики  у дома как я хранеш и с какво шише  е по-лесно?

# 704
  • Мнения: 9 471
misselly,в крайна сметка колко тежи бебчето ти в момента?
Имай в предвид,че всичко е много относително и ехографите не мерят с точност.

Общи условия

Активация на акаунт