Жената ЛЪВ-36 част!

  • 15 987
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Добро утро, драги!

За малко да останем някъде по пътя - колата ни се разбрица още на отиване към морето. Но някак си успяхме да стигнем. Хубаво беше. На връщане ни беше повече зор, даже снощи я оставихме на сервиз. Снимки имам, ама нещо не мога да включа фотото към компютъра  newsm78.

Май настинах, имам гадни циститни болки  Confused.

# 31
  • Мнения: 11 371
Еххх Кипре викаш: Класика в жанра  smile3502
Бързо възстановяване  Hug

# 32
  • Мнения: 71
Добро утро и от мен  Hug

Рейски  Hug Ей, това много хитро с фейс-а  Laughing

Уффф, хора ей сега се връщам.

# 33
  • София
  • Мнения: 6 210
Добър ден, Лъвки  Hug!
Кипре, къде прекарахте уикенда на морето? Хубаво ли беше, като изключим колата и цистита?
Уау, Хаяси, много яки обувки и чанта, харесаха ми  Peace, а бижутата са екстра! Тъмния пръстен с лилавия лак стои супер фешън!!! Коя снимка викаш е за мен  Flutter?

# 34
  • София
  • Мнения: 6 210
Ехаа, видях снимката, Хаяси  Hug! Цял кораб (е, добре де, лодка) има кръстен на мен  Joy!

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Мерси, Рейче  Hug! Надявам се, че най-лошото мина, снощи се напарих здравата с горещ душ, пих гореща вода и спах с одеяло в тия жеги  Crazy. Ама ме отпусна, сега само ме е страх, като трябва да ходя до тоалетна  Blush.

Вени, в Сл. бряг бяхме. Хотелчето беше супер, плажа също. В неделя обаче имаше някакво нашествие на медузи, почти не можахме да се къпем. Дори една ме парна по баджака, нейната кожица. Но като цяло си прекарахме супер. Лошото е, че опаткахме много пари и сега ще караме спартански до заплата. Ама нека, че да позаслабнем малко.

Пп: Успях да кача снимките.

# 36
  • София
  • Мнения: 6 210
Мацо, браво! Майната им на парите, важното е, че сте изкарали добре  Peace.

# 37
  • Мнения: 699
Кипре, важното е, че сте изкарали добре. Сега отивам да гледам снимките.

Вени, има съдба в нашата среща. Все се намира нещо, което да ме накара да си мисля за теб.

Покупките с изключение на обувките са евтинийки. Пръстените са 3-4 лв. Гривната и тя толкоз, чантата намалена на 18 лв. Само за обущетата се опнах 60 лв. ама са от естествена кожа.

Баси колко работа имам, а аз се рея из небесата и си мисля за съвсем други неща и дремя и пиша тук и гледам снимки и коментирам. Пък да взема да свърша все пак нещичко, а? Ако може нЕкой да ме нарита.

# 38
  • Мнения: 3 945
Хаяси, ахаааа. 60 лева. А аз помислих, че и те са евтини и от одеве стоя и се дивя как е възможно да са толкова близо до тенденциите в момента например М60 и са са евтини. А то каква била работата. Щом на място където ги произвеждат са 60 представяш ли си колко биха ги "набузили" на Граф Игнатиев например или по някои от централните улици на Пловдив?  Thinking

А ние стоим и чакаме да свършат експедициите за деня. Ще приключваме чак след работно време. Да си бях взела суха храна. А аз имах само салата и яйца. Които вече пресуших. Сега до довечера ще има да се пуля.  Rolling Eyes

# 39
  • Мнения: 699
Стеф, за всичко друго бих спестила пари, но за обувки - НЕ! Да ти пратя по куриер няколко сандвича ако искаш, аз вчера цял ден седях гладна, защото бях забравила, че мацката от стола е в отпуска и няма къде и какво да се яде. Ноооооооо днес съм заредена със сандвичи. М/удругото пий вода, аз вчера така изкарах.

# 40
  • Мнения: 9 776
Малиййй, разчуруликахте се Crazy.
Аз готвя, егати скуката при мен ooooh!.
Отивам да ви гледам снимките.
Кипре, чувала съм да се направи отвара от смрадлика и да се седи над парата Thinking.

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Е чак толкоз не съм зле, Полко. По-скоро чувствам лек дискомфорт в момента. И се лекувам с топла бира  beer2. И една жилетка съм си вързала на кръста.

# 42
  • Мнения: 9 776
Смрадликата по принцип знаете я препоръчват за течения, но специално за цистит даже направо било хубаво да седнеш във отварата Crazy. Изпитано от моя позната, а иначе е от Ванга рецептата.

# 43
  • Мнения: 156
Кипре, това с цистита много гадно Rolling Eyes Като девойка имах много проблеми с тоз гаден цистит, бррр... Все с лекарства се оправях, много тежко ставаше положението... ама то нали знаете "От студ умри, гъзар бъди!" Цяла зима ходех с дънки, които ставаха твърди, като ламарина от студа, и къси чорапки... Сега вече не ходя така Laughing и нямам проблеми, но само като се сетяяяяя и ми настръхва косЪта.
Полинко, забравих одеве да ти кажа, че стискам палците и на краката даже стига да не е късно вече Laughing

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Полин, и от мен имаш стиснати палци  Hug. Забравих одеве да напиша. Аз кат ви казвам, че съм патка  ooooh!.

Тедич, снощи ме надуха много яко вятъра в колата на баща ми, май оттам настинах  Sad. Щото сливи имам в устата да кажа, че ми е студено и да си вдигнат прозорците.

Общи условия

Активация на акаунт