Жената ЛЪВ-36 част!

  • 16 111
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 6 210
Ау, майко, Стеф, това 6700 ли е? Много го харесвам тоя телефон, завидях ти благородно!

# 61
  • Мнения: 4 006
Ами да, Май е това, Вени. И че що пък? Аз сигурно защото никак не се интересувам от телефони, и де да знам - не ми е интересно.  Rolling Eyes Позалюбих го едва след като брат ми ми го поразбута малко с това Nokia Ovi. Подреди ми контактите и разни други неща. Радвам му се, защото го ползвам за слушане на музика сутрин на път за бусчето. То аз вървя не повече от 10 минутки де, но пак си падам по слушалките. А слушалки на Nokia си е вече класика в жанра.

# 62
  • Мнения: 11 496
Като почнАхте да говорите ( пишете) за телефон, на дребният трЕбва да му купувам за 1-ви клас, но идея нямам от къде и какъв. Ние всички сме на Мтел, така, че и той ще е на същата мрежа, но ако сте чували на нЕква яка Уферта, свиркайте Hug Мерси  Hug
Нищо не разбирам от телефони........

Ани видях снимките, действаш бързо . Браво. Семейството си е много свежарско. Дребната е със страхотно сини очи и е голям сладур Peace

Вени утре ще правя твойте Добруджанки Wink Hug

# 63
  • София
  • Мнения: 6 210
Ами да, Май е това, Вени. И че що пък? Аз сигурно защото никак не се интересувам от телефони, и де да знам - не ми е интересно.  Rolling Eyes Позалюбих го едва след като брат ми ми го поразбута малко с това Nokia Ovi. Подреди ми контактите и разни други неща. Радвам му се, защото го ползвам за слушане на музика сутрин на път за бусчето. То аз вървя не повече от 10 минутки де, но пак си падам по слушалките. А слушалки на Nokia си е вече класика в жанра.
Точно този модел го харесвам много! Не знам защо, не отбирам кооооой знае колко от техническите параметри, просто ме кефи. По принцип ми стои някак мъжкарски (не дамски и не лигав като модел). Много се молих на съпружеството да си го вземе предишния път, ама той се запъна на Е 72 и на финала ми го пробута на мен  Crazy.
Стеф, и още нещо, ама Анни като я гледам на снимките, има още доста време, докато стане тъща  Joy. Сигурно пита за някоя близка  Laughing  Hug.

Реа, скоро плащах сметка в Хенди и ми предлагаха някаква Нокиа за 10 лв., ако взема още една карта. Попитай в офисите, може да ти предложат нещо интересно. Иначе, ако съдя по Марти, това, което му е нужно е някакъв телефон с блутуут и слот за карта с памет, защото си прехвърлят мелодии и разни такива нещо.

# 64
  • Мнения: 3 334
Супер си се справила, само дето не си ги направила конфиденциални и може да ги види всеки. В дясно от всяка снимка има информация - с какъв размер е, с какъв апарат е снимана, бла бла бла и отдолу има едно Видим за и Промени. Като цъкнеш на промени, можеш с плъзгача да ги направиш Видима за мен.

Много симпатично семейство сте! Къде сте били на почивка, изглежда разкошно  Heart Eyes!
мерси за уточнението...............този път бяхме в Грифид Арабела- Златин пясъци..........препърчвам го с две ръце.

# 65
  • Мнения: 3 334

Стеф, и още нещо, ама Анни като я гледам на снимките, има още доста време, докато стане тъща  Joy. Сигурно пита за някоя близка  Laughing  Hug.


ооо определено.............аз тъща Shocked.........не искам да мисля от сега Laughing за моя близка питам Wink

# 66
  • София
  • Мнения: 6 210
Почти бях сигурна, че сте били в чужбина, пък то - нашето си черноморие! Но аз не съм ходила по северното от много време  ooooh!.

Мен ме хвана ентусиазЪма и качих още няколко снимки от морето... сигурно, защото ми се ходи пак и само си ги отварям иси ги гледам Mr. Green.

# 67
  • Мнения: 3 334

Мен ме хвана ентусиазЪма и качих още няколко снимки от морето... сигурно, защото ми се ходи пак и само си ги отварям иси ги гледам Mr. Green.

и аз,и аз Sad.............искам лято,море............................

# 68
  • Мнения: 9 776
Море догодина, дами Wink. Свърши за тая Mr. Green.
Ани, разгледах снимките, харесахте ми Peace.
Ще ме подсетиш ли обаче дали си казвала нещо повече за себе си? newsm78 Извини ме мен, старата hahaha.
За телефони не мога да се изказвам, не разбирам. С два съм. Единият е един модел, подобие на неква там Нокиа, китайски, с две карти, почти от купуването си е с пукнат дисплей от малкото диване в къщи Twisted Evil, другият е Нокиа за 10лв. пак по някакив тарифни планове newsm78, не разбирам. bowuu

# 69
  • Мнения: 11 496
Ани теб не те ли доведе Чоч или бъркам? Кажи нещо повече за себе си. Работиш ли? От Ботевград ли сте? Интереси, хобита, абе все едно попълваш Лексикон  tooth

# 70
  • Мнения: 9 776
Норче, ти какво се сдуха от гостите? Crazy Разбирам те де. Налага ти се да си променяш ежедневието, навиците, спокойствието Whistling....Не е лесно, но пък не е вечно Crazy. Утре ли беше РД-то? Къде ще го празнувате, или в къщи?

# 71
  • София
  • Мнения: 6 210
Полчо, кажи какъв цвят се направи, дееее, смени русото или само го освежи?

# 72
  • Мнения: 9 776
Полчо, кажи какъв цвят се направи, дееее, смени русото или само го освежи?

Прощавай, забравих, че ме пита  bouquet!
Само корените си боядисвам, все в русо, но всеки път различен номер боя, щото никога не помня с какво съм се боядисвала предният път #Crazy hahaha

# 73
  • София
  • Мнения: 6 210
Полчо, кажи какъв цвят се направи, дееее, смени русото или само го освежи?

Прощавай, забравих, че ме пита  bouquet!
Само корените си боядисвам, все в русо, но всеки път различен номер боя, щото никога не помня с какво съм се боядисвала предният път #Crazy hahaha
Joy
Знам, че не си помниш номера на боята, заради това питам дали тоя път не си се объркАла кардинално! А като не ми отговори одеве, веднага си викам "Пол е сменила цвета, сигурно не се харесва, сигурно за това не казва, защото ще искаме снимка!"  Joy  Hug!

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 5 042
Пък аз никога през живота си не съм се боядисвала. Само веднъж се къносвах, ма не се аресах червенокоса нещо.  Mr. Green

Аз дъ съ пуфаля: пуснали са снимките във ФБ от приключенския лагер на Батак, дето беше щерка ми...Може да гледате... Wink

Общи условия

Активация на акаунт