Набор 2003, новите първолаци - 2010/2011 - 8

  • 21 654
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 13 219
Не можахме да стигнем до ХИТ. Срещата с очарователната бъдеща съученичка продължи повече от предвиденото. Едва ги разделихме, но трябваше вече да се прибираме.

Така.. така...  Sunglasses

# 721
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Eli, бързо да му минава на Алекс. Голям калпазанин е! Simple Smile Ще бъде най-интересния в училището на първия учебен ден.

Хексалина, това звучи много забавано. Представям си как са се радвали децата. Чакам и аз снимки.

Тук захладня преди 2 дни доста сериозно и се оказа, че повечето дълги панталони на Дени са й станали къси. Блузите с дълъг ръкав - малки.  Аз понеже не пазарувам специално за училището дрехи, даже и не й бях мерила есенните дрехи стават ли й, и малко се изненадах. Та малката наследи 4 чифта панталона и 5 блузки с дълъг ръкав, а Дени вчера след един бърз тур до близкия МОЛ се сдоби с 4 нови панталона, блузка и суитчър  на доста добри намаления. И двете доволни- аз също. Добре че дребната все още с радост носи дрехите от сестра си. Гледам да се възползвам от това докато не се е усетила, че скоро ще престане да им се радва и да иска да ги носи.

Есента идва, нещо хич не й се радвам като знам каква зима ме очаква.

# 722
  • Мнения: 14 133
Хексилина,явно е било страхотно. Ели,щуреенето продължава.

# 723
  • Мнения: 14 133
У нас героите са уморени. Сашо заспа, а искаше да гледа Мумията.

# 724
  • Мнения: 4 970
Vivi, аз стигнах до Хит, но ти не съжалявай. За момченцата нямаше никакъв избор. Само един вид панталони - не дънкови, не и джинсови, нещо средно Confused, не знам как се нарича този плат. Embarassed
За момиченца дънките не бяха лоши. Имаше дори за малки - 2-3 и 4-5 годинки, но моята госпожица си има. Полички дънкови също имаше, но за малко по-големи госпожички. Peace
Ние обаче бяхме цялото семейство - груба грешка - хлапетата вече бяха изнервили таткото до краен предел и не можах спокойно да мисля. Исках за подарък да взема... и накрая нищо не взех.
Сега някаква рядка промоция ли има или често се случва?

# 725
  • София
  • Мнения: 4 397
Бети , те там поне от миналата година са все на тази цена  Peace

мен днес нещо ме изнервят децата ще ги бия накрая  Close
Митко цял ден реве  Shocked, за щяло и нещяло  ooooh!, тва малкото само ходи и то циври от сутринта ама при нея тва си е ежедневие, или Митко я дразни и тя реве или все си намира за нещо да си цинка и днессссс ме изкарват от равновесие  Tired

# 726
  • София
  • Мнения: 13 219
Бети, да, винаги на тази цена са били.
Аз също днес ходих, пипнах момчешките и видях, че не е дънков плата. Аз заради Ели обещах да ги видя, иначе аз съм с мома и й накупих оня ден. Та това исках да напиша.. извинявйте ако съм подвела момчешките майки, джинси са. На мен ми харесаха, но сега факта си е факт  Confused

# 727
  • София
  • Мнения: 6 477
Здравейте и от мен!

Ели, много неприятно, но ще мине!


На 10-ти ще разбера дали ще имат и малките униформа и ако "да" то колко ще ни струва. А ако нямат се чудя как ще накарам големия да си носи своята, като малкия няма  Rolling Eyes .



Ели, вие сте също в 36-то? До колкото разбрах на общата родителска - униформи няма да има понеже тази година не са успели да се включат в проект за финансирането на униформи. И директорката изобщо не спомена, че ще се шият, само казваше за миналогодишните. Аз лично бих се радвала да имат униформи, ама.....вие при кой учител сте? Прословутият Валевичарски? Там имало 19 младежа в класа Wink Wink

# 728
  • Мнения: 872
Момичета, много ви благодаря пожеланията за рожденния ден на Лора! Ще и ги прочета ,като се завърне в София, все още е при баба си. Рожденния ден мина добре, успяхме да съберем няколко приятелчета, беше много щастлива, защото до последния момент не бяхме решили точно как да го отпразнуваме. По принцип се съобразявам с нейните желания, тяя както предпочита.



Едва успях да се добера до компютъра и да ви изчета ,но през пръсти  Embarassed.Виждам ,че сте си вихрили в покупките  Laughing.

# 729
  • Мнения: 7 821
Ели, вие сте също в 36-то? До колкото разбрах на общата родителска - униформи няма да има понеже тази година не са успели да се включат в проект за финансирането на униформи. И директорката изобщо не спомена, че ще се шият, само казваше за миналогодишните. Аз лично бих се радвала да имат униформи, ама.....вие при кой учител сте? Прословутият Валевичарски? Там имало 19 младежа в класа Wink Wink

Да, при Валявиарски, или поне там го записахме. Още не съм видяла да има списъци. За съжаление не само ще са много момчетата, а доколкото разбрах ще са големи изобщо класовете по 26-27 деца. Това е меко казано неприятно, но ...

А за униформите, разбрах, че на 10-ти всеки клас ще си решава дали да има или не, като зависи от това дали са склонни родителите да я поръчат без да е частично финансирана. Ще видим.

Лора при кой учител е? Как е тя? Дани от една страна се радва, че тръгва от друга казва, че се притеснява  Sad, дали ще се справи.

# 730
  • Мнения: 1 693
Здравейте момичета.
Честит празник.
Честит рожден ден на Сави.  Много здраве и успехи в училище.
Ето малко новини от нашите дългоушковци.  Laughing
http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=601397
Това момче е кръщелника на моите родители, а бабата по надолу е моята баба.

# 731
  • София
  • Мнения: 13 219
Хексилина, страхотно е било.. и какви каручки  Grinning
Сещам се за една песничка сето Сашата я пее:

Отпред, отпред на каручката
е седнала, седнала внучката.
И вози се, вози се Марето на
дядо, на дядо с магарето.
Отивам, отивам на лозето,
че зряло е зряло е гроздето
и с малката, малката кошничка,
ще бъда на дядо помощничка.

 Laughing

Честит Рожден Ден на Сави!!! Hug Hug Hug

Последна редакция: пн, 06 сеп 2010, 12:03 от Vache

# 732
  • Мнения: 14 133
ЧРД на Сави! Честит празник! Стpахoтни дългоушковци!

# 733
  • Русе
  • Мнения: 7 801
Страшна песен!  Laughing

ЧРД на Сава!  newsm67 nbirthday

Аууу,че се ядосах преди малко. Оставих Алекс в едни съседи да си играе с тяхното и казах че отивам до магазина и че у дома няма никой. Казах на таткото че ще се обадя като се прибера за да знаят. Бавила съм се не повече от половин час. Прибирам се и гледам Алекс седнал пред вратата на входа и стои като някое сираче. Майката на другото дете започнала да чисти и го изгонила (по думите на Алекс). Е, знае че ме няма. Как ще го остави да стои навън без контрол? Аз така ли правя с нейното? Вярно че улицата ни е тиха и спокойна и че хората се знаят ама все пак.  Crossing Arms

Иначе коляното му е добре. Наду му се ръката от ваксината  newsm78 Нямам спомен Тетанус-а да прави така  newsm78 Добре че чичко Гугъл ме успокои но ще звънна утре на личната за всеки случай.

Друго да питам: мамите дето няма да дава децата на занималня, как мислите да организирате следобяда? Обяд, около час почивка и домашни? Исками се да има време и след това да играе  newsm78  Малко ли ще му час почивка?
Да взема да се врътна в темата на бившите първолаци и да почета.

# 734
  • София
  • Мнения: 13 219
Ееее, Ели, какви са тия тъпи хора! Не се извинявам за израза  Twisted Evil
Ти пита ли я учтиво защо детето ти седи само пред входа?

Общи условия

Активация на акаунт