Последна тема е наред за ДЕКЕМВРИйче 2005

  • 52 502
  • 236
  •   1
Отговори
# 210
# 211
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!

# 212
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Макар че не пишем много тук ще се обърна с молба към вас!
Катето и констатираха 30% загуба на слуха. До момента освен страшни прогнози  картини никой не ми е казал нищо оптимистично, освен хомеопатката ни...А аз незнам коко време имам на разположоние , за да видя дали хомеопатията ще ни помогне....
В понеделник сме на ново изследване на слуха. Моля ви пратете ни малко хубави мисли за моето Кате!

# 213
  • Мнения: 9 481
Confused Мими ужасно е това Sad
Дано бързо намерите решение на проблема и Катето възстанови и тези 30% Praynig Praynig Praynig

# 214
  • Пловдив
  • Мнения: 203
Моля ви пратете ни малко хубави мисли за моето Кате!

 Изпращам ти много хубави мисли !Да се оправя бързо!Не си представяй страшните прогнози, повярвай на хомеопатката,всичко ще е наред. Hug Hug Hug

# 215
  • Мнения: 799
Мими, дано всичко се оправи  Praynig
Имате всичките ми положителни мисли и с цялото си сърце се надявам Катето да се оправи.

# 216
  • Мнения: 1 666
Мими, имаш цялата ми позитивна енергия за вас Praynig! Дано всичко да се оправи или поне да не става по-зле Praynig! Стискам палци и се моля Praynig! А знае ли се първопричината за това?

# 217
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
А знае ли се първопричината за това?

Ми никой не ми казва....И никой не иска да направим примено 2 изследвания във времето и да се проследи това дали има някакво развитие.
Обиколихме лекарите на града...чухме какво ли не...последната ни надежда е понеделник - искам да ми кажат проблема дали е от третата сливица, или е друга причината. Принципно всички искат да махнат третата сливица, за да видят какво ще стане....но никой не казва дали тя е причината!А никой не е гледал и не ми е казал - тя има голяма трета сливица! И ако в понеделник не получа този отговор, а само някакви приказки каво и как ще стане ако не извадя тетата сливица отивам в София...и започвам от нулата!


Иначе направихме всевъзможни изселдвания. Тя е в перфектно здраве! И милото ме пита - защо след като в изследванията пише че съм най - здравото дете, защо ще ми вадите сливицата?

Благодаря на всички за положителната енергия за моето детенце!

Последна редакция: пт, 01 апр 2011, 09:30 от Mimito

# 218
  • Мнения: 1 666
Ооох, ето това е най-гадното.... като вземат да не обясняват докторите.... и дори като не знаеш дали те самите имат представа срещу какво се борят или просто опитват на принципа на пробата и грешката.... Crossing Arms ooooh! Tired
Като вече минали процедурата по махане на трета сливица (при Стени беше проблемна, защото водеше до усложнения дори в следствие само на хрема, не се е стигало да установим намаление на слуха), само мога да ти пожелая това да е проблема, да я махнете и да всичко да е наред! Peace

# 219
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Мили дами , много, много ви благодаря на всички за хубавите мисли!
Катя има много голямо подобрение на слуха.
Няма да вадя никаква сливица! Няма да правим ниакави операции на тъпанчетата, никакви макарички и прочие гадости каквито ни казаха!
Детето по днешен ореглед има катар  Mr. Green Mr. Green
Не знам кое е помогнало - дали Баховите есенции, хомеопатията , фуниите за уши или балончетата които надуваме! Все ми е едно, важното е че са помогнали!
След месец ще повторим изследването! Но получих огромно успокоение!

БЛАГОДАРЯ на всички които си мислехте с добро за моето Кате!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 220
  • Мнения: 9 481
Еееее, чудесни новини Миме Hug Hug Hug
Много се радвам за Катето и за вас, че отпаднаха тези сериозни притеснения Hug

# 221
  • Мнения: 728
Мими,много се радвам за вас мила! Hug

Аз искам да ви почепря за здравето на моята половинка,която днес помъдрява и пораства с още една година!
Да ми е жив и здрав,все така обичан от мен и моите близки,да ни носи само радости и щастие!
Той си знае колко много го обичам!


 Hug Heart Eyes Hug

# 222
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Веси, да ти е жив и здрав мъжа до теб!
Да се обичате и подкрепяте във всичко!

# 223
  • Пловдив
  • Мнения: 203
Миме ,много се радвам за Катя!Все по-добре да бъде!!! Praynig

# 224
  • София
  • Мнения: 3 820
Мими, чак сега разбирам за проблема на Катето и щях да ти дам координатите на един от най - добрите УНГ лекари в София, но хубавото е, че този проблем е зад гърба ви Grinning. Хайде оттук нататък всичко да бъде наред  Praynig.
Веси, да ти е жив и здрав човека и много да се обичате.

Общи условия

Активация на акаунт