Пъзели 18

  • 33 051
  • 735
  •   2
Отговори
# 60
  • Мнения: 0
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН Ginbay!

Желая ти много ,много здраве и късмет,радост и щастливи мигове за напред! bdbaloni

# 61
  • София
  • Мнения: 3 789
Ginbay, Честит рожден ден! Много здраве, щастие, любов, късмет и достатъчно свободно време за любимите хора и любимото хоби!  Hug

# 62
  • Мнения: 113


Честит рожден ден и от мен! Много усмивки, обич и уважение!

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 704
ммм, и аз искам такъв букет! и аз празнувам в сряда  Mr. Green
Ginbay, честит рожден ден, мила!  bouquet
 Много усмивки, целувки, цветя и подаръци днес ! И утре, и по-нататък)))))

Блу, пъзелът е много лесен, а качеството си е равенсбургско:)

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Момичета, много благодаря за пожеланията! И за подаръка, разбира се Grinning Нещо съвсем различно от всичко, което съм подреждала, но ми харесва страшно много! Дали този тип пъзели няма да е новата ми страст  newsm78 Laughing Wink
Засега само почерпка


По-късно и снимките (трябва да хапна докато е заспал младежа и ги качвам Laughing)

# 65
  • Мнения: 87
От мен няма снимки, защото не ми остана време Confused

Гинбей, радвам се, че ти е харесал подаръкът. Странен избор, но комбинирах между забавните човечета по другите пъзели и това, че харесваш картини Crazy

# 66
  • София
  • Мнения: 3 789
Аууу, нямам търпение да го видя! Но като знам вкуса на Блу, 100% е страхотен подарък!!!  Hug

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Ето малко снимки
http://puzzlegallery.multiply.com/photos/album/81#photo=69 и до края
А по-близък план на пъзела - като го отворя! Ще е в някой от следващите дни, че ме засърбяха ръцете!

# 68
  • Мнения: 87
Много е сладък помощникът ти Grinning
Пъзелът е по тази картина http://en.wikipedia.org/wiki/The_Garden_of_Earthly_Delights

# 69
  • Мнения: 113
Много сладко камъчето!  Hug
Пъзела е страхотен!

# 70
  • Русе
  • Мнения: 1 006
Ginbay,Страхотен помагач си имаш  HugПъзела също е невероятен,дано малчо да те слуша и да имаш време да поредиш  Simple Smile

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Мерси, момичета, наистина е страшен помагач! От както е станал от сън почти не изпуска от поглед кутията на пъзела - много й се радва Laughing Ще вземе да излезе и от него някой пъзел маниак  Mr. Green

# 72
  • Мнения: 1
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН Ginbay!
Много здраве, радост и щастие за теб и твоето семейство

# 73
  • София
  • Мнения: 3 789
Ето, знаех си, че подаръкът е страхотен! Блу, поздравления за избора! За малкия помощник просто нямам думи  Hug

# 74
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
Честит Рожден Ден, Ginbay!   bouquet

Много здраве ,усмивки и любов!

Подаръкът е страхотен!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт