Аси и Демир - Безкрайна магия - Тема 61

  • 25 937
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Момичета Добро утро вие отдавна сте станали но аз те първа ставам  Hug Joy

# 16
  • Мнения: 2
Измислих нещичко...защо всеки не каже кой момент с Аси и Демир му е най-любим и ако можем да намираме моментите от филма и да ги качваме тук и да им се любуваме..?!?  аз ще започна..мойте най-любими моменти са когато Аси и Демир са на трактора и Демир се учи как се оре...  Hug Hug  и когато са при малката Елиф  Hug Hug

# 17
# 18
# 19
# 20
# 21
  • Мнения: 0
           

# 22
# 23
# 24
  • София
  • Мнения: 0
Ренеа, клипчето е страхотно – гледах го няколко пъти и нахлуват едни мисли в главата ми… Не зная дали тук е мястото да ги споделя, но да си кажа. Фактът, че все още се правят клипове с МураТуба, означава само едно – филмът е бил доста успешен и е успял да достигне до сърцата и душите на много хора. Отличната игра на актьорите, съчетана с „необяснимата химия” между тях вдигнаха много високо летвата  за новите им проекти.
За сега според мен проекта на Туба „Запленяваща сърцето” е по-успешният. Дали, защото в това забързано и динамично време, в този материален свят ние загубихме способността да се радваме на малките неща в живота, а романтиката съвсем изчезна, обезличена от гнева и злобата на нашето ежедневие?! Помислете, колко от нас биха се зарадвали истински на един такъв успех в реалния живот, какъвто постигна Хасрет?
А сценарият, който пресъздават в „Любов и наказание” простете, но не може да ме грабне с нищо. В последните 20 години от живота си слушам и гледам новини и филми само за наркотици, оръжие и проституция. Темата според мен е преекспонирана, независимо, че е през погледа на турската действителност. Да – това е реалния свят, в който живеем, но и ние имаме вина той да е такъв. А наистина ли искаме света да е такъв? И тук да кажа, че за разлика от други, аз не харесвам играта на Мурат. Според мен ролята на лошия не му приляга ( дори сцената на боя във фабриката не ми се стори толкова убедителна и силна). Любовните сцени са коментирани много, но с тази партньорка – толкоз ( нито тя ме убеди, че е достатъчно амбициозна млада дама, отдала се на кариерата си, да не говоря, че въобще не прилича на 25-годишна девственица), нито Саваш ме убеди, в огромната си любов към нея (диалозите според мен са много слаби). Действието се развива прекалено мудно и доста тягостно.
Затова драгият зрител още дълго ще прави клипчета ,  свързани и със стария им проект и ще търси най-доброто от тях в новите, но магията наречена „Аси” няма да се повтори. Извинете ме, стана дълго, но исках да си кажа. Е, може и да не го четете…
 

# 25
  • Мнения: 0
Здравейте момичета в новата тема, благодарности за което на Рина!   bouquet Hug
Ренеа, клипчето фффффффаща душата ффффатално.  Hug
Да задам 2 въпроса:
1) Снимката "нещо зад кадър" в пост #7 - има само мъже и една жена с гръб към фотографа. Ей Богу, привижда ли ми се или тая косица е на Бурчина?!  Close
2) Лииин, кога ще се появите - и ти, и наивница?  Praynig
На всички - успешен и пълноценен ден  Grinning

# 26
  • Мнения: 0
             

# 27
  • Мнения: 0
vich  Peace  bouquet
Сродна душа.  Grinning 
 

# 28
# 29
  • София
  • Мнения: 0
Изпращам цялата си любов и благодарност към Ринка, за новата тема, а и на всички момичета, които я поддържат толкова красива. Като Ви чета и гледам снимките имам надежда, че този свят  ще бъде спасен, щом любовта все още присъства в него. Приятен и усмихнат ден!

Общи условия

Активация на акаунт