СЕПТЕМВРИ - тема 29

  • 23 816
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 774
d34 , честит празник   bouquet.
Надина, при мен ФБ се отваря без проблем.

# 31
  • Мнения: 1 046
Отвори ми се и на мен, ама не като ми трябваше спешно  Crazy

Питах ви вчера за ситни пъпки по лицето и Судо-крем ?? според вас да наклепам ли фейса или да търся други по недупещи варианти за лице, пише си и за акне и екземи и прочие, ама все пак...........

Последна редакция: вт, 31 авг 2010, 20:17 от Nadina

# 32
  • София
  • Мнения: 461
Nadina, мен ако ме питаш - мацай смело, няма да му навреди ако не друго. Аз редовно мажех Марти с дупешки крем като по-малък по лицето. Mr. Green

# 33
  • Мнения: 1 046
мерсаж за куража, ще го мацна тая нощ, когато заспи...........

# 34
  • София
  • Мнения: 461
Ами на мен даже личната ми е казвала, че мога да го мажа ако нещо се изрине. Имаше си ефект за разни обривчета.

# 35
# 36
  • Мнения: 5 026
Мацай, Надина  Peace Аз уж и преди да ти отговоря, ма се отплеснах  Crazy Нещо адерма ако имаш, може и с него. Аз СВилен го мажа с лосиона на Юсерин дет ми падне при нужда, дето му е за АД...

Хора , какво ще се прави зимата, не знам. Туй пропълзя, иска или да ходи или да пълзи, даже се отказа да го нося вече (не вярвах,че ще стане  Laughing). Даже чиниите днес не си измих, щото пък и не ще да спи...Преди виках а, дано завали,че да не излизаме, сега 1 ден вътре и полудях  Whistling

Фейса се беше прецакал по едно време.

# 37
  • Мнения: 233
d34 честит празник, жива и здрава bouquet
Мерси за съветите момичета, като че ли е една идея по леко червено, но на места като че ли има мокрещи ранички, и цялото това чудо от снощи до сабахлем  ooooh!
Надинка, мисля че никакъв проблем няма да го мажеш и по лицето.
Боряна ядене като цяло не отказва. Виж омръзва и да седи толкова време и започва да се върти, да се изправя на столчето, да се гърчи и т.н.
И ние уважаваме попарата и кус кус-а. За сега и давам още на плазмон, че се вари бързо. Тези дни мислех да мине на "човешки", но става доста по - бавно.

# 38
  • Мнения: 53
Аз купих един кус кус на Алнатура - немски е и е по-дребен. В магазините dm го има.

Момичета, брат ми го приеха в София и сега ще му търсим квартира. Ако някой има нещо В НА предвид Simple Smile да се обажда на ЛС.

Ето тук линк за една по-лека торта, подходяща за бебчета за РД. Малко сметаната ме притеснява в нея, но мисля да я пробвам.

# 39
  • Мнения: 1 046
Тъй, мацнах го детето, даже и на мен ми излезе някакъв лишей мацнах и него.

Ксантипа тортата е супер, ама си е играчка, бих заменила блата директно с бисквити сиропирани със сок от компот (примерно), а в крема изобщо не бих сложила сметана, а само бих добавила малко захар...Точно подобна торта правих оня ден, но с праскови и отстрани подредих бишкоти, стана мозък направо..... Не, че нещо момичета за втори път пиша за тази торта, ще кажете, че се хваля, ама родителското тяло на ММ много я похвалиха и чак ми пораснаха крила  smile3535

А за брат ти, честито!!!

Ауу Атракцион дожаля ми чак за теб, ама не много, щото и при нас е така, не иска да го нося, иска само да обикаля, ама като се е гепал за мен, иначе пада едно мрънкане, около 10-15 минути може и да си се забавлява сам, като се прави на спайдърмен от шкаф на стол, но после си ме търси...С Коко такова нещо не е имало и все се чудих, как става този номер, като родят жените, даже стават по-слаби от преди да забременеят, е сега  Praynig дано да го разбера........

Ауу, ако знаете колко е студено при нас и колко е силен вятъра, ще видим утре дали няма да ми пропадне сутрешната разходка...

Стига тормоз от моя страна, лека нощ и спокойна да е  Hug

Последна редакция: вт, 31 авг 2010, 22:52 от Nadina

# 40
  • София
  • Мнения: 2 141
...не иска да го нося, иска само да обикаля, ама като се е гепал за мен, иначе пада едно мрънкане, около 10-15 минути може и да си се забавлява сам, като се прави на спайдърмен от шкаф на стол, но после си ме търси...
И аз се сблъсках със същото днес. Като сме в градинката не ми е проблем да ме разхожда напред-назад, ама днес вкъщи станах луда Crazy Обиколихме всички стаи по не знам колко пъти.

Излезли са му разни странни пъпчици на сгъвката на едната ръка, а и дупето му е доста зачервено и се чудя какво да го правя newsm78 Дори като малко бебе не му се е зачервявало, кво му стана сега... Цинковата маз дали е удачна за дупето?

# 41
  • Мнения: 1 046
Специално судо крема е на основата на цинк, тъй че давай  Peace

# 42
  • Мнения: 277
Майко... какви сте специалисти по мазилата Simple Smile
Бу, аз попара давам от повече от месец. Не става лоша, стига да ти харесва мокър хляб Wink Един ден даже, вместо да посготвя на Еличка, аз скайпирах със сестра ми. Ама то се събуди зверчето и аз - нЕма за ядене. Ми сега? Сестра ми ми вика: направи й кашичка със сиренце. Ок, тя наистина става за 3 мин със загряването на котлона. Та направих. И си я изяде детето. И като се замислих в края на деня какво е яла Елица, кво се оказа: 2 от 4 яденета са от вода, хляб и сирене  Crazy Голямо разнообразие, няма що! Simple Smile
Казвайте къде ходите в дъжда! (Моля, спестете си отговор "в къщи, къде навън да ходя, да не съм луда като тебе" Simple Smile ) Че тука два-три дена сме от мол на мол, ама не си е работа, много скъпи излизат разходките Wink

# 43
  • Мнения: 71
Да се запиша, да не ви изпусна  Wink

Честит Рожден Ден на всички вчерашни и настоящи рожденици. Да са живи и здрави.

Кашкавал и риба давам редовно. Общо взето всичко яде. Избягвам солено, пържено и т.н. вреднотии. Първите 7-8 месеца много внимавах, но като видях, че не проявява алергии започнах смело да въвеждам. Понеже все се чудя как да разнообразя закуската (каша с плодове), понякога слагам сирене малко, друг път препичам филия с масло и сирене (което си е попара, без вода  Crazy ). Та прочетох за препечена филия с бъркани яйца, тамън за неговата възраст. Услади му се.

И моят дребосък беше сериозно подсечен в продължение на 2 седмици. Смених 100 крема. Накрая GP-то изписа клотримазол за гъбична инфекция и му мина.

# 44
  • София
  • Мнения: 2 141
Казвайте къде ходите в дъжда! (Моля, спестете си отговор "в къщи, къде навън да ходя, да не съм луда като тебе" Simple Smile ) Че тука два-три дена сме от мол на мол, ама не си е работа, много скъпи излизат разходките Wink
Издебвам да не вали и го мятам в количката. Обикновено си намирам разни задачки - да напазарувам, сметки да плащам, до банката, да купя пюрета - и то докато се помотая насам-натам, изкарваме по час-два навън. Тъпото е, че той стои само в количката, на площадката дори не ходя, защото е мокро Confused

Общи условия

Активация на акаунт