124 Българки в лейбър моуд на Лейбър Дей в САЩ

  • 29 123
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 15
Аталанта много съжалявам за неприятната случка. HugДано по-бързо разрешите проблема и побойниците бъдат справедливо наказани. Naughty

Ники честито за проходилата дъщеричка!   bouquet

Вчера говорих с приятелка, на нейния мъник не му давали да сяда в автобуса отзад, едното казвало на другото да ходи да го удря, и тя ще ходи днес да се разправя. Какво им става на тези деца?!  #Crazy

# 721
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Аталанта, дано успееш да намериш друго училище за Мони, ужасна работа.

Ники, честити ви ходещи крачета! Боби още не се пуска сам.

По въпроса за бакуганите, искам да кажа, че и ние сме ги придобили някак си (май на р.д. на Дани някой му ги подари), не ги знаех, защото тая телевизия не я гледаме - на външен вид са супер противни, само се чудя как да ги изхвърля от нас. Сега разбрах защо - виждали са ми се демонични.  Joy Ама за Хари Потър няма да се разберем.

Та, Тандури, не са ти казали предварително, не си знаела. Няма как да предвидиш всичко, което евентуално би обидило някого.  Crossing Arms 

# 722
  • Мнения: 1 169
Да чукна на дърво до тук проблеми не съм имала. Дъщеря ми е кротка и от малка е тип "бий ме, аз ще бягам". Много й се ядосвах в БГ. Все я налагаха, но и аз не мога да уча "бий се и ти", та...
Чувала съм от нея за побои в у-ще. Миналата година имаше един пириъд в администрацията и Дийн офиса и ми разказваше разни случки. Когато говореше за физикъл гледа ей така Shocked и се страхува видимо. Доста са им промити мозъците, че не трябва да се докосват. Много са редки физическите инциденти и в повечето случаи са- той ме бутна, тя ме дръпна. Бой- бой не съм чувала. Дано не чувам никога, че никой не е застрахован.
Представям си колко ужасно се чувства семейството на Атланта... Hug. Дано всичко бъде забравено много скоро!

# 723
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 918
Атланта съжалявам за сина ти! Ако бях на твое място не бих оставила нещата така ( въпреки, че се съмнявам, че ще има ефект).

Да ви кажа какво се случи с моята история с кучето. Викнаха ме в мениджмънта на комплекса, един от свидетелите се е оплакал. Та господина с кучето живее в нашия комплекс и това не е първия инцидент. На кучето има открит файл и моето оплакване ( написах писменно оплакване, защото съм на мнение, че господина трябва да носи отговорност и ако всички си мълчим, няма как да стане това) плюс свидетелските "показания", ще бъдат добавени към досието на кучето.

Да знаете има рикол на Similac ( а почти всички болници захранват с него новородените).

# 724
  • Мнения: 2 381
Благодаря на всички  Simple Smile

Бубка, много се радвам като споделяш за Бо.

# 725
# 726
  • Мнения: 4 291
бре  Thinking
Бакуганската колекция я имаме и ние, кофти родители.

# 727
  • Мнения: 2 674
Atalanta, абсолютен кошмар. Как е възможно такова нещо?!! Направо съм бясна. Какво е това училище? Аз бих продължила с хоумскулването. И аз не виждам някаква реална подкрепа да видите от училището.


Хитруша, попътен вятър.
 

# 728
  • usa
  • Мнения: 2 113
аталанта, съжалявам за случилото се, макар и да не успях да прочета подробности и не разбрах какво точно се е случило.

агенте, личи си, че не следиш от близо църковните насоки - по-голямо зло от магьосничеството няма, та хари потъровите методи хич не се вписват в приетите такива за каквато и да било борба, та била тя и със злото... иначе с тия демонични бакугани не съм запозната, не съм дори ги виждала, ама по някаква причина започнаха да ме привличат...


е, от аутизъм значи поне сме защитени Whistling...

# 729
  • Мнения: 2 255
  Тъкмо си казах, че след глупостта с бакуганите няма какво да ме изненада, и хоп! изненадаааа...
Кой им отпуска средства за такива рисърчи?! Ей т'ва не ми дава мира....  ooooh! ooooh! ooooh!

# 730
  • Мнения: 2 257
Кой им отпуска средства за такива рисърчи?! Ей т'ва не ми дава мира....  ooooh! ooooh! ooooh!

Ние. Кой...Този аутизъм взеха вече на майтап да го обръщат.

Днес си взех mental health day off следобеда, изключих си служ. телефон, бухнах се в първото кино, което ми попадна, изтегнах се удобно да гледам Wall street, продължението.... за да ме намерят на личния ми тел. по спешност (което значи 1-ва степен тревога Laughing). Дойде ми наум лафът: "Един ме разбра, и то погрешно". Twisted Evil

Аталанта, не знам какво е ставало, но звучи гадно, добре ли е физически Мони? Нищо не се разбира, за жалост, от поста.

Изобщо, аз нищо не разбирам от тази тема Laughing, защото сега чета за някакви снимки, които никога не мога да видя, тайно пуснати и дръпнати изпод носа за секунди. Laughing (Това сега е намек към всички добродушни съфорумки, които искат да ми сгреят сърцето с хубавите си деца Flutter)

Никииии! Да са и силни и здрави крачетата на София, за да стига навсякъдето, където си пожелае!

# 731
  • Мнения: 2 185
Хей Джи, много ми е драго  Hug . По-често да наминаваш. Я кажи, ходи ли на концерт  Flutter , как беше?

Аталанта, съжалявам за случилото се, дано Мони да не се е травмирал и да намерите разрешение на ситуацията.

# 732
  • Мнения: 2 257
Я кажи, ходи ли на концерт  Flutter , как беше?

Драматично. И театрално. Joy

# 733
  • Мнения: 7 091
Бенс, чета я тая статия...и направо очите ми на палачинки станаха!

Аталанта, ние си говорихме, ама пак ти казвам- не ги оставяй и гони до дупка дистрикта! Ще ти отпуснат транспорт, ще видиш! Още повече след тази случка с Мони! Дано само той се възстанови по-бързо и няма трайни последствия!

# 734
  • Мнения: 3 988
Аталанта, съчувствие и от мен и виртуална прегръдка. Дано успеете да намерите приемливо за теб и Мони разрешение.
Ники, честита ходеща София!  Hug Много да е грациозна!  Heart Eyes
Джи, баш ми е драго.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт