Тема: Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - тема 21

  • 43 248
  • 741
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 685
Здравеите  може ли да попитам това реитинг от снощи ли е

# 91
  • Мнения: 460
Пост  86 на Пенда показва рейтинга от снощи! Peace

# 92
  • Стара Загора
  • Мнения: 11
Страхотно началооо.... Здравейте и то мен Blush Heart Eyes

# 93
  • Мнения: 0
Тия рейтинги са ми пълна Индия  немога да разбера кое е основното.

Лили за Ясето като майка да ти кажа я разбирам , защото времето е такова материално . Като искаш най-доброто за детето си трябва да имаш пари. А като нямаш мъж сама трабва да намериш начин да се справяш . Помниш ли в началото с Лейле как се опитваха да свържат двата края. Много е страшно да нямаш парички да купиш на детенцето си памперси , пьоренца. Моя приятелка преживя нещо подобно и се принуди се  да замине за Лондон заедно с съпругат си остави синът си на 1 год на майка си идваше си само отпуска и си го взе когато тръгна предучилищна . Но за сметка на това сега са много добре и си имат второ детенце за което се грижи изцяло сама заедно с баткото и цялото семейство са в Лондон. Има спокойствието да отглежда щастливи децата си. Разбира се това не може да упокои съвеста и и винаги когато си спомня за това което трябваше да направи се просълзява . Но такъв е живота , и всеки се справя както намери за добе.

# 94
# 95
# 96
# 97
# 98
# 99
  • Мнения: 460
Хайде по един романтичен коктейл за освежаване! Mr. Green



Mного ми хареса серията от снощи... Heart Eyes

По повод слуховете, които се ширят в някои форуми -  частични промени има само в екипа на сценаристите, всички останали са си същите, включително и режисьорът Кудрет Сабанджъ! Party Party Party

# 100
# 101
# 102
# 103
# 104

Общи условия

Активация на акаунт