Клуб Бургаски Ветренски мами - 8

  • 52 852
  • 699
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 623
ЗДАРВЕЙТЕ!!! ние бяхме на село и щеше да се прибираме в неделя,ама толкова ни хареса,че останахме до днес.там има безброй забавления за малката.сега в четвъртътк или петък пак заминаваме,че имаме и панаир.
айде целувки от нас!

# 46
  • Мнения: 723
Добро утро,
да взема да пиша,че не знам кога пак .... Crazy,
излизам с двете принцеси и въртележката е на бързи обороти   Crazy,
ох, и Васко ще почва предучилищна в училище Crazy,
направо ще ми  се разкаже играта Crazy,
айде ,стига оцъклени емотикони от мен,

Усмихнат ден, момета Heart Eyes

# 47
  • Мнения: 73
Здравейте, мами! Аз преминах в тази тема на 03.09 в 11.30 ч. Simple Smile
Тогава изплака малкото ни съкровище Ники.
Но имаме малко проблемче. Още в болницата почна да повръща млякото и му изписаха отново НАН, но АР(антирефлуксно).Спря да повръща от него, но пък се запече жестоко и след 2 бесзънни нощи и плач имахме напредък с акитата. От страх да не се повтори му давах 1 ден пак от другото, но взе да повръща последните две хранения. Сега пъл ме е страх да мина на АР да не се запече пак. Та искам да ви питам мога ли да ги смеся(1 лъжичка от едното, една от другото, за 60 мл.) или пък да редувам с храненията. Едно хранене едното, следващото - другото. Това ни е болежката с малкия Ники.

# 48
  • Мнения: 46
Здравейте, мами! Аз преминах в тази тема на 03.09 в 11.30 ч. Simple Smile
Тогава изплака малкото ни съкровище Ники.
Но имаме малко проблемче. Още в болницата почна да повръща млякото и му изписаха отново НАН, но АР(антирефлуксно).Спря да повръща от него, но пък се запече жестоко и след 2 бесзънни нощи и плач имахме напредък с акитата. От страх да не се повтори му давах 1 ден пак от другото, но взе да повръща последните две хранения. Сега пъл ме е страх да мина на АР да не се запече пак. Та искам да ви питам мога ли да ги смеся(1 лъжичка от едното, една от другото, за 60 мл.) или пък да редувам с храненията. Едно хранене едното, следващото - другото. Това ни е болежката с малкия Ники.
и моя Ники беше така и минах на лактана био и всичко се оправи препоръвам ти я Hug

# 49
  • Мнения: 70
И ние бяхме така, какви ли не млека пробвахме или повръщахме и се запекохме, накрая си реших проблема с Лактана Био. На вкус не му харесва много, но откакто го давам си акаме редовно, няма и повръщане.


Sunny Sky, как сте? Какво прави Диманка? Нас вчера ни изписха, сега се долекуваме вкъщи. Сега почваме и великото преместване, така че дано времето се задържи хубаво та да се видим за разходка евентуална в края на другата седмица, ако сме оздравели.

# 50
  • Мнения: 73
Значи няма проблем толкова често да сменят 3 вида, защото и аз мислех за друго АМ,но ме достраша, че много смени ще станат. Благодаря ви много!

# 51
  • Мнения: 60
velizarka_8 Добре дошла и честито ти бебче !
Взимай една лактана био и не се вайкай повече  Wink А доколкото честата смяна по принцип не е много хубаво , но като вземеш Лактаната няма да имаш проблеми  Wink

# 52
  • Мнения: 723
Хелоу  Flutter,
как я карате ,
много постни взеха да стават постовете,да не постите,бре Crazy Joy

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 304
Здравейте, мами! Аз преминах в тази тема на 03.09 в 11.30 ч. Simple Smile
Тогава изплака малкото ни съкровище Ники.
Но имаме малко проблемче. Още в болницата почна да повръща млякото и му изписаха отново НАН, но АР(антирефлуксно).Спря да повръща от него, но пък се запече жестоко и след 2 бесзънни нощи и плач имахме напредък с акитата. От страх да не се повтори му давах 1 ден пак от другото, но взе да повръща последните две хранения. Сега пъл ме е страх да мина на АР да не се запече пак. Та искам да ви питам мога ли да ги смеся(1 лъжичка от едното, една от другото, за 60 мл.) или пък да редувам с храненията. Едно хранене едното, следващото - другото. Това ни е болежката с малкия Ники.

Аз откакто спрях да кърмя сме на Лактана Био-много съм доволна. А кърмата? И нея ли повръща?

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Маип,рано е за пости...  Mr. Green

Чудя се в коя църква да кръстим дятето? Идеи?

# 55
  • Мнения: 723
Маип,рано е за пости...  Mr. Green

Чудя се в коя църква да кръстим дятето? Идеи?

Ми, знам ли,някои може да се самонаказват Crazy Laughing

За църква-СВ.Богородица,
плюс това ,по район-абсурдно или не-вие сте към нея Joy

# 56
  • Мнения: 73
Здравейте, мами! Аз преминах в тази тема на 03.09 в 11.30 ч. Simple Smile
Тогава изплака малкото ни съкровище Ники.
Но имаме малко проблемче. Още в болницата почна да повръща млякото и му изписаха отново НАН, но АР(антирефлуксно).Спря да повръща от него, но пък се запече жестоко и след 2 бесзънни нощи и плач имахме напредък с акитата. От страх да не се повтори му давах 1 ден пак от другото, но взе да повръща последните две хранения. Сега пъл ме е страх да мина на АР да не се запече пак. Та искам да ви питам мога ли да ги смеся(1 лъжичка от едното, една от другото, за 60 мл.) или пък да редувам с храненията. Едно хранене едното, следващото - другото. Това ни е болежката с малкия Ники.

Аз откакто спрях да кърмя сме на Лактана Био-много съм доволна. А кърмата? И нея ли повръща?

При кърмата само едни мехурчета накрая, като слюнчене, мисля си че е нормално това. И с водата е така. В края връща съвсем малко, като вадичка отстрани по устичката.

# 57
  • Мнения: 248

При кърмата само едни мехурчета накрая, като слюнчене, мисля си че е нормално това. И с водата е така. В края връща съвсем малко, като вадичка отстрани по устичката.

Ама щом се кърмите защо ви е и АМ  newsm78

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 304

При кърмата само едни мехурчета накрая, като слюнчене, мисля си че е нормално това. И с водата е така. В края връща съвсем малко, като вадичка отстрани по устичката.

Ама щом се кърмите защо ви е и АМ  newsm78

И аз това щях да питам. Може би дохранва  Rolling Eyes . Изобщо не искам да ти се бъркам Велизарка, но по-добре слагай детето по-често да суче и ще имаш достатъчно кърма.  Peace

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 420
хИлоу! И мен ме тресе треска по кръщенето сега. Дес, ние ще го правим най-вероятно в Поморие...

Общи условия

Активация на акаунт