ЮЛЧЕ папка, спинка, слушка, в мама много то се гушка

  • 22 802
  • 749
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 366
"Юлските бебоци по-големи стават, първите ни дрешки вече омаляват"
 Hug

Гледам поприключваме темата..... та да дам пак предложение.

# 736
  • IT
  • Мнения: 3 704
На мен определено ми се поувеличи кърмата, обаче в следобедните часове и вечер само като го сложа на гърда и той почва да се дърпа, даже не захапва, голяма мъка. Но аз наистина съм решила да го оставя малко гладен един следобед и после да му дам да суче, защото ми писна с тези шишенца.
Нещо много се изморих днес, а и не мога и да поспя, два три дена караме много бурно следобеди. Боли ме гръб, ръце и глава в момента.

# 737
  • Мнения: 0
АнгелВ, все едно за нас говориш  Laughing същата работа сме, или поне бяхме до скоро. Поочовечи се Мааааааалкичко само, започна по-малко да се застоява легнала или в люлката си, като се заглежда и заиграва по разни игрички. Може би това ни оправи малко. Пробвай да и отвлечеш вниманието с нещо шарено, като и говориш и и пееш, при нас работи  Wink е вярно, за малко, писва и, но и това е нещо. Освен това постигнахме успех и вече два пъти си заспа сама в кошарата, без люлеене на ръце. Слагам я, давам биба, ако я иска - иска, ако не-плюе я, започвам да люлея кошарката и да и пея приспивна песен, и така след малко се укротява и заспива  Mr. Green И колкото и странно да звучи, понякога искат просто да не ги мачкаме и затова плачат. Поне при нас е така. Peace

Галина, много сте хубави  Wink

За кърменето и аз в групата на мангустите  Mr. Green Crazy

Ади, да са ти живи и здрави рождениците! Много щастие и късмет   bouquet
Дани, много яко заглавие  Peace
Въх, и аз немога да повярвам за тез пънчета  newsm78 Ще пробвам довечера!
Отивам да се оправям, че трябва да тръгваме да водим бубулучка на ортопед. Стискайте палци  Wink

# 738
  • Мнения: 2 011
Евридика, ще се радвам да се видим. Пиши ми ЛС, когато имате път насам.  Grinning

Данито, чудесно предложение.  Peace

Марита, кви трънчета, бе жена? Прочете ли до края? Май се оказват власинки, които се събират с олиото.  Laughing
А иначе тук има уникални теми. Преди време, спомням си, имаше една пак за ревливо бебе. Дошла някаква бабичка, нарязала гръбчето на бебето с бръснарско ножче и от там излезли дъъъълги, черни, навити косми.  Rolling Eyes  Crazy  Така му изкарала демоните, вселени в него. И то взело, че се кротнало и спряло да реве...  Outta Joint  Да се смееш ли, да плачеш ли...

# 739
  • Мнения: 7 418

Не мисля, че има такова понятие като "прехранено бебе" или "претоварено стомахче".
Моля поправете ме ако греша.
   Може и аз да съм в грешка,но не мисля,че грешиш.   Laughing Peace
   За мен бебенцата са ,като дивите животинки.При тях няма прехранени  или с претоварено стомахче.  Peace

   Какво стана с ябълковия сок?  Mr. Green

# 740
  • Мнения: 366
Мерсаж за коплиментите за заглавието, Деса-поетеса ми е сестра  Joy

Ми Селме, тя нашата докторка не е словоохотлива. Аз я питах за пишлето, тя ми каза да изчакаме.
Пита на кърма ли е, и каза, че засега си е добре детето.
Аз отворих дума за захранване, ей тъй от любопитство.
Тя ми каза: Може сокчета, но по-нататък.
Споделих, че преди 4-ти 5-ти месец със сигурност няма да захранвам и то с пюре.... Peace

# 741
  • Мнения: 366
А иначе тук има уникални теми. Преди време, спомням си, имаше една пак за ревливо бебе. Дошла някаква бабичка, нарязала гръбчето на бебето с бръснарско ножче и от там излезли дъъъълги, черни, навити косми.  Rolling Eyes  Crazy  Така му изкарала демоните, вселени в него. И то взело, че се кротнало и спряло да реве...  Outta Joint  Да се смееш ли, да плачеш ли...

Боже, какво четете бе хора, кви баби, кви ножчета, кви пънчета  Joy

# 742
  • Мнения: 2 369
дунайке,това с нарязаното бебе вече реве за затвор! ама това с тия трънчета направо ме побърка бе! не е мърсотия и власинки! а зне ползвам примерно мокри кърпи.смао като излизаме,а ние излизаме един път на седмица май.и виж,че викат,че боцкат.за жалост не се отваря снимката )иска парола) и неможах да ги видя.довечера обаче задължително ще пробвам! ма то малоумен трябва да си д аобъркаш трънчета (косми) или каквато и да било друга твърда матрия с мърсотия и вангалки.още повече власинки от памперси и каквото и да било друго са меки и не са черни.например Алессандро вечно са му пълни дланите и между пръстите със синя мърсотия,която идва сигурно от килима ни (той е син),ама той много тудно ми разрешава да го почистя там.почти невъзможно е. оле сега юе звънна на баба ми да я питам.ебаси мамата!
аз на градски/селски леганди и бабаини деветини не вярвам твърдо.дори и д аима трънчета това трябва д аси има медицинско и научно обяснение.по-скоро мекониум или нещо от утробата останало ми звучи по-реално.

п.с. направете си извод (аз току-що го направих) колко вредни са килимите:( щом на дву-месечното ми бебе всеки ден се насъбира синя мърсотия между пръстите на ръцете! яко хвърчат власинки из въздуха.май ще го махна направо този килим.

# 743
  • IT
  • Мнения: 3 704
марита и на МИкеле между пръстите му има синя мръсотия, а ние килим нямаме:) само ламинат и плочки-според мен се събира от кърмата-като суче и потича кърма, а неговите пръсти са вечно до устата и прахоляка, знам ли.

# 744
  • Мнения: 7 418
  Ох,Боже!Ще ме уморите с тез' трънчета!  Joy Joy Joy

Цитат
Аз отворих дума за захранване, ей тъй от любопитство.
Тя ми каза: Може сокчета, но по-нататък.
    Сигурно много зверски я изгледах вчера.  Twisted Evil   Mr. Green

# 745
  • Мнения: 7 418
***Ади***,да са ти живи и здрави рожденниците!    bouquet  bouquet  bouquet
Много празници ви се насъбраха в последно време.  Grinning Hug

Галина,много сте хубави на снимката!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Дунайка,харесва ми ,как живо представяш истините!
Имаш дар слово! yes
Комплименти по повод снимката на каката!Чудна къдравелка,ммммммм!   love001

# 746
  • Мнения: 526
момичета, казвайтев бързо ефикасен крем за вече подсе4ено дупе! Купихме едни памперси-менте от които и стана обрив( 4ервени пъп4ици скуп4ени на едно място ( на двете бузки). Мазах със себамед, судокрем, бо4ко... никакво подобрение все по-зле става...Sad((( Мажа с отвара от лайка ама пак без ефект...

# 747
  • Мнения: 366
Цитат
Аз отворих дума за захранване, ей тъй от любопитство.
Тя ми каза: Може сокчета, но по-нататък.
    Сигурно много зверски я изгледах вчера.  Twisted Evil   Mr. Green

Тя е малко притеснителна жената. Иначе е свястна, но май не следи тенденциите в захранването  newsm78

# 748
# 749
  • Мнения: 15
аз се присетих още нещо да ви питам. в какво,освен в специално закупените за целта съдове може да се съхранява кърма в камерата з апо-дълго време? примерно в малки стъклени бурканчета? ама дали капачката,която е от метланите няма да е вредна? тези на винтовете като от лютеница примерно. имам такива много малки и са идеални за целта,но тази капачка ме опасява.или само с купените специални е добре?
Аз още откакто съм родила субирам кърмата в пласмасови шишетан от минерална вода - така ме посъветва педиатърката, като ми каза, че и при донорската кърма пак се предава така. Пълня ги почти догоре и ги надписвам, като постоянно седят в камерата  Peace

Общи условия

Активация на акаунт