Тема: Вярна на себе си / Ezo Gelin - тема 3

  • 37 951
  • 567
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0

„Вярна на себе си” / Ezo Gelin

от 2 юли всеки делничен ден
от 15:30 часа
по bTV.


Епизоди: 59
Режисьор: Улуч Байрактар
Музика: Arif Sağ

Историята на една красива девойка, останал сирак и отгледана от своите роднини, зрителите на bTV ще имат възможност да проследят в новия сериал „Вярна на себе си” всеки делничен ден от 2 юли от 15:30 часа. Трудният й живот я превръща в отговорно и грижовно момиче. Когато Езо (Ниргюл Йешилчай) среща Йомер (Еркан Север) любовта им се превръща в магия, която всеки мечтае за изживее.

Умна и трудолюбива, Езо се опитва да продължи образованието си след гимназията, но така и не успява. Остава да помага на семейството си и с времето се превръща в красива млада дама, ухажвана от всички младежи. Йомер, най-красивия сред тях, печели сърцето й и двамата се влюбват до полуда. Когато той заминава в казармата й се врича във вечна любов и тя го чака с нетърпение, за да започнат своя съвместен живот.

На пътя на двамата страстно влюбени застава Билял, най-богатия мъж в селото, който с много усилия се опитва да спечели сърцето на Езо. По най-абсурдния начин той я гони и съблазнява. Тя се е отдала изцяло на Йомер и по всякакъв начин го показва на упорития Билял, който застава на пътя им.

След като двамата влюбени се женят, въпреки всички трудности, те заживяват в дома на Йомер заедно с баща му, Динар, майка му Хаджер и брат му Али. Щастието им не трае дълго, защото са изправени пред финансови проблеми и Йомур решава да изхранва семейството си като става шофьор на камион.

Не след дълго, злощастна случка разделя двамата лудо влюбени и живота на Езо претърпява обрат. В мъката си тя искрено се надяава да види отново възлюбения си и всеки ден надеждата става все по-голяма, но дали е напразна?

Дали надеждата на Езо ще се умре завинаги или ще се случи чудо за двамата влюбени и как ще се справят с живота, зрителите ще имат възможност да проследят в сериала "Вярна на себе си", от 2 юли всеки делничен ден от 15:30 часа по bTV.

тема 1 , тема 2



Последна редакция: ср, 01 сеп 2010, 23:44 от dajoan

# 1
# 2
  • Мнения: 0
да ние честита новата тема
моите поздравления за създателя на тази прекрасна тема
дано сериала продължава да е все така интересен и интригуващ

# 3
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
.

Последна редакция: чт, 02 сеп 2010, 18:35 от Мишел_

# 4
  • Мнения: 640
Дажоанче, благодаря за новата тема!
Радвам се ,че и ти си от престрашилите се.
Линковете нека да си стоят ,че може да искам да гледам някоя стара серия  и ще я намеря там.

Мишел_
, следващия път ще пуснеш ти и тогава направи всичко отговорно.
Хайде да не влизаме и тук в противоречия.

Последна редакция: чт, 02 сеп 2010, 22:09 от pavlinaio

# 5
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
.

Последна редакция: чт, 02 сеп 2010, 18:35 от Мишел_

# 6
  • Мнения: 0
Сега прегледах 2-3 серии (ама турски) напред  Grinning ББ другата седмица някъде Кадим ще си разкрие чувствата, мн вълнуваща сцена, въпреки че я гледах на турски, беше страхотна. като свърши се усетих, че така съм зяпнала компютъра, че още малко ще го глътна
За тези дето се сърдят, просто не четете ББ, аз нямам проблем да знам какво ще стане, изобщо не ми се разваля удоволствието

# 7
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
.

Последна редакция: чт, 02 сеп 2010, 18:35 от Мишел_

# 8
  • Мнения: 0
Тази русата Deniz Pulas е нова май, не са я давали досега.

# 9
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
.

Последна редакция: чт, 02 сеп 2010, 18:36 от Мишел_

# 10
  • Мнения: 8
Дажоанка, благодаря за новата тема.  newsm51 newsm51 newsm51 smile3525 newsm51 newsm51 newsm51
Браво! Справила си се добре!  bouquet  bouquet  bouquet

# 11
  • Мнения: 8
Като видях Йомер на колажа и се присетих за него. Голям дразнител! Но като му гледам простотиите, ме избива повече на смях, отколкото на яд. Смятам, че Еркан Север доста добре се справя с ролята. Като започне да ядосано да нарежда и да си мятка главата нагоре надолу, просто не мога да не се смея Joy, и да искам не мога да му съчувствам на душевните терзания Joy
А за Баллъ, Езо и Кадим, нямам думи. Интересни образи, гледам ги с удоволствие. Hug

# 12
  • Мнения: 8 717
Жената, която изпълнява ролята на Нур май наистина не е аткриса, а певица - виждала съм я по разни клипчета да пее, но не знам със сигурност.

Връзката към прифила на Ани го има - като натиснеш на линка за  YOUTUBE, ти излизат директно качените от нея серии.

Ето тук ги има всички серии в оригинал за тези, които са любопитни и искат да гледат напред, и с бг аудио от 1 до 12 епизод включително.

http://viarnanasebesi-ezogelin.blogspot.com/search/label/%D0%A1% … 0%D0%98%D0%AF%201

dajoan, споко, скъпа!  Grinning С всеобщи усилия страничката ще стане чудесна!  Peace Важното е, че си се решила да пуснеш нова тема - следващата ще бъде още по-хубава! Сигурна съм! Hug Grinning Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 0
 smile3501 smile3525 Поздравления за темата! Wink

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Благодаря за темата!

Общи условия

Активация на акаунт