Спа хотелите в България.Впечатления и разочарования

  • 99 104
  • 748
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 463
dalina_50, разкажи малко по-подробно за Акватоника, че мислим да отидем за един уикенд януари, как е храната, спато, масажите, водата в басейна колко градуса е , големината на басейна подходяща ли е за плувци?!

# 721
  • Мнения: 293
За Пампорово никой нищо не казва.

# 722
  • София
  • Мнения: 1 735
Басейна на Акватоник не става за плувци,малък е според мен.

# 723
  • Мнения: 3 281
dalina_50, разкажи малко по-подробно за Акватоника, че мислим да отидем за един уикенд януари, как е храната, спато, масажите, водата в басейна колко градуса е , големината на басейна подходяща ли е за плувци?!
Ние бяхме лятото за мен храната е добра закуска и вечеря на блок маса имаше разнообразие от всичко на закуска пред теб ти правят палачинки яйца на очи.Спато е страхотно разкошен басейн можеш вътре да лежиш на шезлонги или да караш колело температурата е 30-31гр като по средата има сектор с по топла 38-39 мисля че беше.Мъжо беше фен на ледената стая аз не се престраших да се топна.Масаж не съм ползвала.ако нещо друго те интересува питай

# 724
  • Мнения: 463
mimi0585, благодаря за отговора, но 30-31 градуса вода не е ли студена за киснене  Grinning

# 725
  • Мнения: 3 281
Не е студена приятна е и като използваш всички разпределения на басейна става.Първо влизаш и има един коридор с дюзи които ти масажира глезените и с предвижване стига до ханша след това имаш каране на колело и масаж на ходила щом обичаш топличко като мен е това кръглото но не трябва да стоиш повече от 10-15мин. шезлонги джакузи и масаж с дюзи на кръста аз затова и не ползвах масажи

# 726
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 523
Според мен водата в басейна на Акватоник е доста повече от 30 С. Не става за плуване не само з е мн топла, просто идеята на басейна е друга, а и е много плитък.

# 727
  • Бургас
  • Мнения: 6 122
Момичета, препоръчайте ми приличен спа-хотел по възможност на не повече от 2 часа път от Бургас във всички възможни посоки. Върти ми се нещо в главата за Хасковски минерални бани. И да е спокойно, т.е. да няма много малки деца.

# 728
  • Мнения: 688
спа хотел" Калиста"-Старозагорски минерални бани

# 729
  • Бургас
  • Мнения: 94
Mimi0585, в Акватоник има ли детски басейн и каква е тем. на водата в него ?

# 730
  • Бургас
  • Мнения: 94
Момичета, препоръчайте ми приличен спа-хотел по възможност на не повече от 2 часа път от Бургас във всички възможни посоки. Върти ми се нещо в главата за Хасковски минерални бани. И да е спокойно, т.е. да няма много малки деца.

Сана Спейс Хисаря например , но пак са повече от 2 часа !

# 731
  • Мнения: 3 695
в Акватоник има ли детски басейн и каква е тем. на водата в него ?
Няма отделен детски басейн, но има оградени плитки части от големия басейн, които стават за деца, топло е.  Peace

# 732
  • Мнения: 3 281
Mimi0585, в Акватоник има ли детски басейн и каква е тем. на водата в него ?
Няма детски басейн но има по плитка част най сигурно с пояс или нещо подобно да си по спокойна.

# 733
  • Мнения: 2 231
Mimi0585, в Акватоник има ли детски басейн и каква е тем. на водата в него ?
В Свети Спас има детски басейн. Най-хубавият и топличък който съм виждала. Май това е най-хубавото нещо на самия хотел  Rolling Eyes А Температурата е около 37 градуса  Peace

# 734
  • Мнения: 3 281
На мен също ми харесва Лаки Лайт вътрешния басейн е малък но много топъл джакузито можеш да го използваш по всяко време.За зимата е много топъл хотел

Общи условия

Активация на акаунт