Февруарче малко спирка няма - нека да му мисли мама (18)

  • 22 997
  • 750
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 179
 ДД!

 Сколасах и аз да се разпиша. Бяхме за 3 дни из северна България. Използвахме командировката на нашия татко и разгледахме Видин и Монтана. Забравих предварително да попитам, ама май нямаме мами във форума от тези градове Rolling Eyes. Ето ни: http://www.facebook.com/#!/album.php?aid=36998&id=100000013698535

 Качих и снимки в албума:http://fevruari2010.snimka.bg/baby/nashite-deca-na-6-meseca.518393.20661864

...Всички ме обвиняват,че нямам нужда от детска градина за детето  Sad ...
Кои са тия всички, бе Любезна? Само който е гледал дете/деца може да ти разбере положението. Мнението на останалите не си го слагай на сърце. Пък дори и да нямаше второ дете и просто да си беше вкъщи домакиня, за Радина е нужно да има контакти с връстници. Амаха, я им тегли по една м--на на тия Crossing Arms #Cussing out. Съжалявам за тининото пишле. И аз си мисля, че като спиш с уролог, тези проблеми ще бягат от вас, ама Confused...Да си призная гледала съм момче, но за "заклещване" не съм и чувала Embarassed. Добре, че не ми се е случвало, че не знам какво щях да правя. Да нацелуваш двамата сладури от мен и Ели Heart Eyes.

Юхуу, много ме умилява твоята Диди като я видя на снимки. Толкова ми е сладка и ми иде да я изям от целувки Heart Eyes и в никакъв случай не мога да предположа, че е обсебваща Naughty Grinning. А любимата й поза е у-ни-кал-на Grinning.

Силвъри, майка ти е истински герой  bouquet. Оценяваме майките си чак когато ние отимаме деца, уви. Но по добре късно, отколкото никога. А за Т и моята Ели вече два-три пъти се е случвало да ми вдигне 38, без други симптоми. Изследванията са й наред Rolling Eyes.

Съни, и мен ме стъписва факта, че след караница мъж ми си ляга и спи като пън, сякаш всичко му е наред Shocked. Откачам #Crazy, но явно те  никога няма да ни разберат, както и ние тях Tired.

Ника, нещо много ми убегна твоето житие-битие, ся пък някаква секретна операция с кодово име "оная работа". Както и да е, бързо я свършвай, че сериозно липсваш и после не знам как ще си извиняваш неизвинените отсъствия Wink.

 Сутринта излизахме на разходка- аз с количката и с баткото с колелото Crazy. Малко зор ми беше, като се има впредвид, че скоро на колелото на Кристиян му махнахме помощните колела, ама се справих, де. Сега спят, а аз имам едно чудо работа.

До после... Wink

Последна редакция: нд, 19 сеп 2010, 17:55 от балерина

# 676
  • София
  • Мнения: 110
ДД!  Hug

Аз съм тук ама ми е едно такова  smile3506 smile3507 newsm12 newsm11 smile3516 и затова не пиша.  smile3505

Ама вярно голямо затишие у тоз форум през почивните дни.  Rolling Eyes

Ника, голяма конспирация заформи тука. А някои от нас ще се изядат от любопитство. Blush  hahaha Не се оплаквай от Макс, характер проявява детето, а и малко и ти да разбереш, че бебе има у вас.  Heart Eyes

Бела, стискам палци за племенника ти да се възстанови бързо!  Praynig А Жорко е станал още по-хубав!  Heart Eyes

Бобиш, Коки направо ме разби!  Heart Eyes Да е жив и здрав и да ви радва с номерата си!  Hug

Балеринка, твоите деца също са страхотни!  Heart Eyes Хич не ти е лесно сигурно да се оправяш и с двете, но пък никак не ти личи!  4470 И ние сме на р.Дунав в момента, но в другия край на България!  Mr. Green
 
Браво на всички за мерките и теглилките! Май всички бебета са отличници!  Crazy Аз пропуснах консултацията за шестте месеца, сега ми е едно любопитно колко ли е дръпнала дребната за 2 месеца.  smile3539 Rolling Eyes

Благодаря за хубавите думи за моето диване.  Heart Eyes

Диди вече изяжда по 1 малко бурканче (130гр.) зеленчуково пюре за обяд (голямо от 190гр. не съм ѝ давала още, че нали нямам зор да замествам напълно манджа, а и тя и малките със зор изяжда - накрая вече си личи, че едвам едвам ги хапва) и едно плодово следобед. Още не съм въвела ни месо, ни глутен, но мисля докато съм тук при нашите да въведа жълтък, че яйцата са супер.  Thinking Не знам колко е правилно, ама тъй ми идва отвътре. newsm19

Нощите станаха още по-тежки, щото Диди се разбужда доста докато се обръща насам натам, зор ѝ е да спи настрани и по корем, ама се буди от усилието.  Crazy

Друго, друго... Не се сещам  Thinking Ако съм пропуснала някой, да ме извинява!  Blush

# 677
  • Мнения: 71
Да драсна някой ред набързо, че Ина се събуди...

Аз вече й давам по 190 гр наобед и си ги изяжда, освен ако в пюрето няма жълтък или месо, явно и с месните ще видя зор, ама как да го подсладя пусто пюре - зеленчуково със месо и... захар...  Sick Кърмим се сутрин, вечер и през деня като заспива по малко, но с това месо направо незнам, хем вземам на Хипп малките 125 грамови бурканчета - пуешкото, пилешкото и телешкото. Едва ги притиква, и после задължително се кърмим за десерт...

Айде, толкова, че се разрева...

# 678
  • Мнения: 210
   bouquet  bouquet  bouquet
Струва ми се,че отока спадна съвсем, защото ми се вижда по-малка главичката и кожичката се връща по лесно, та си отдъхнах...
Днес моЙто дете чукна 7 месеца  Flutter по тоз повод се боричкахме и гъделичкахме три часа тази сутрин. Изритах неспалата Гадина и татко й в 6.52 от семейното ложе, да си варят момки (макаронки), гушнах си мъжлето малко и така до 10.00... мноо кисел, ма сладък Мартино бе  Heart Eyes
Далчеее, Балеринкее  Hug
Бела, правихте ли снимка на ръката на племенника?
Юхуу, кО те мъчи душа ???
Ох, отивам,че "рожденника" пак ругае здраво  Tired

# 679
  • София
  • Мнения: 6 011
ДВ!  Grinning
Бомба е паднала тук!  Laughing
Любезна, да ти е жив и здрав Тин!  Hug
pina_preslav, я кажи ти как е вашата звезда - майко-бабата? Нали сте съседки, да не би заедно да бутате количките?  Laughing
Юхуу  Hug и Макси тази нощ се събуди с рев няколко пъти, егасимуси....  Mr. Green
Балеринке, много са ти красиви децата!  Heart Eyes

Ние сме добре иначе, утре ще се отчитам след консулта. На домашния кантар му е свършила батерията и чак на мен ми е любопитно колко е тежък Мечо.  Laughing

# 680
  • София
  • Мнения: 432
Ами аз на Любезна й честитих месечинката на Тин още сутринта, но тя не е видяла. Има уважителна причина - играли са си три часа Simple Smile Пожелавам всеки ден на малкия-голям мъж и на неговата майчица да е празник!

На мен ми е малко трудно да наваксвам във вече установените ви отношения, понеже съм отскоро тук, но упорито се опитвам Wink

Има ли съотборнички от нашия квартал - Борово, или пък от Красно село, Белите брези, Стрелбище?

# 681
  • Мнения: 1 067
Четах,четах ама нищо не запоминих  Laughing ,ама все пак да драсна някой ред да не ме забравите  Peace
Ника и аз се чудя малкия колко ли тежи ,от болницата ни изписаха 6700 гр, а видимо е загладил косъм та се надявам до консултацията да имаме положителен резултат,дано да си надмине теглото от миналата  Praynig
Krissie Krust ние сме от Емил Марков  Simple Smile
Днес дадох на Явката обикновенни бисквити и с този един зъб отхапва бая парчета  Shocked ,чудя се не е ли малък ама продъвка и изпада в истерия като му я взема  Joy

# 682
  • Мнения: 24
miki_4akarova, и Стели хапва обикновени бисквити  - направо ги обожава и когато вечер е кисел, само с това се залъгваме.

# 683
  • някъде тук
  • Мнения: 621
ДВ Hug

Сколасах да седна най после , днес съм сама цял ден, мъжО  отиде да помога на брат му ,че човека прави ремонт.
Футбулиста не е спал цяла нощ ,боляло го е много  и сестра ми му е дала течен аналгин една ампула Tired Утре ще ходят при травматолога че събота и неделя неможаха да открият  лекар,утре идва някакъв от Горна баня в нашата болница и ще погледне снимките, от болницата в Кюстендил са му дали дискове със снимките. Счупена му е китката  и то много лошо  каза треньора който е бил през цялото време с него , гипса е до рамото и го тормози много  Sad
Той е силно момче ,сигурна съм че ще изтърпи всичко и ще се опави бързо,така се става спортист за съжаление  има и травми.

Благодаря за  хубавите думи за Жорката Heart Eyes

# 684
  • Мнения: 307
Добър вечер! Hug
Честити месечинки на бебчовците Heart Eyes
Бела дано племенника ти се оправи бързо!
Рали браво за страхотните мерки на Йо!
Съни оправихте ли отношенията със съквртиранта?
Бобиш възхитена съм от Коки! Heart Eyes
Сияна си говори нейните още Simple Smile Не иска и шишето да си държи,нито бисквита,нито пък иска да пие от чаша.Само вдига ръчички и отваря уста и чака Grinning
Един приятел ни беше на гости за събота и неделя.Много хубаво изкарахме.
На обяд го изпратихме и излязохме,та чак до 7 часа.
Отивам да доизгледам Смело сърце(много ми харесва този филм),измивам чиниите и се опъвам.Лека нощ Hug

# 685
  • Варна
  • Мнения: 1 272
Добър вечер!  Grinning

Само се отбивам за малко, после ще ви чета. Ние уж вече сме добре, само дет май Ирена е с уро-инфекция ама като и пусна изследванията ще си проличи и ще се наложи да я боцкаме пак иначе признаците за Е.коли са налице.

# 686
  • Мнения: 61
Добър вечер!
Krissie Krust аз съм от Борово,до 20-та поликлиника. Grinning

# 687
  • Мнения: 71

Цитат
pina_preslav, я кажи ти как е вашата звезда - майко-бабата? Нали сте съседки, да не би заедно да бутате количките? 

Ооо, какво да ви кажа... Rolling Eyes , видях я 2-3 пъти, толкова е жалка и смешна, с червена количка е, пак си е същата ..."биип" . Бебето омотано с дрехи и шапки, и с чувала на количката даже, това тази седмица, като беше горещо, а по миналата седмица като ходихме при докторката за бележка на Преслав за градината и я видях там чакаше. Явно е при някоя от трите докторки от "нашата" практика. Всички я гледат и оглеждат, но тя е много горда и непоклатима...  Mr. Green Направоо, незнам какво ще стане от това дете...  ooooh! , ще следя и ще ви информирам за пресни новини Mr. Green. Догодина ще се засичаме по площадките из квартала  Wink Всъщност се питам как се изчисляват месеците на бебето, то "де факто" е родено в края на 5 или 6 месец , на колко е сега  newsm78 ?! А пък как върви като коб.. ла, мен дет` се вика до оня ден ме дърпа след секциото, а тя... никакъв проблем.

siqna.muk, какви са признаците при Ирена за уроинфекция, аз като по- голяма съм имала такава и знам какво боли, но как го показва тя? Дано да не е такова  Praynig , много е гадно! Дано се разминете от боцкане!

Браво на Коки на Бобишана, развива се детето бързо, моята пък хукна...  Crazy майтапя се разбира се, но тези дни все права иска да стои, само ръце да имам да я държа, и понеже проходилката от батко й е на село в края на месеца ще ходим и задължително ще я взема, че 8 кила и кусур как се държат...  Crazy А тя, иска ръцете й да са свободни, че да "шета", каквото докопа! Иначе прави някакви опити да пълзи, но назад... Crazy .Луда работа, брат й е рак пък тя тръгна назад... Mr. Green Laughing
Хайде, лека нощ, момичета, че вече трета нощ не мога да се наспя, от тоя компютър, дето съм се "закьорила"  Shocked  Mr. Green До утре!

# 688
  • Мнения: 157
Привет момичета!

Ние се завърнахме от село, за жалост  Sad ... Деа не си позна къщата и така рева, милата, цяла вечер, че сърце ми се късаше. На всичкото отргоре бях викнала свеки да я гледа за два часа, а аз да си оправя багажа, пък диването не се отдели от мен, я съм излязла от стаята - рев, като рече, че ме иска и не я взема на секундата - рев... К'о ШЪ я пра'я такава, незнам... Та ни багаж, ни дявол оправих... Twisted Evil

Сватя, да ни е жив и здрав Тиното, да расте щастлив и без перипетии...

Бобиш, ми то си е за хвалене Коки... Я го виж ти, какви ги плещи, направо ме раззби... Пу...

Криси, споко, отразяваме те, ама май не смогваме с писанията, поне аз де...

Пина_Преслав, пропуснах няколко дни, но добре си се завърнала  welcome!

Юхуу, и Деа е неспокойна в съня си, също като се завърти на 4 крака и реве, щото се буди... И това по няколко пъти на нощ, ч еи през деня...Кога ще се оправят тез дЯца, идея си немам...

Аз за днес толкова, че съм гроги...Лека и спокойна нощ...

# 689
  • Варна
  • Мнения: 1 272
Аз отново имам безсънна нощ никой не иска да спи, какво им става на тези деца не знам.

Пина_Преслав признаците при Ирена са Т до 37.5 вечер, през деня е около 37.1-37.3, не се храни хубаво, повръща по някога, вечер е не спокойна и през деня плаче жално.

Общи условия

Активация на акаунт