FrontierVille 3

  • 29 471
  • 739
  •   1
Отговори
# 75
  • гр. Варна
  • Мнения: 124
Лоша работа е да нямаш 4 дена интернет Mr. Green
Какъв е този тулбар,искам подкови  Crazy

Здравей,написах на google   frontier ville toolbar и ми излезе.Инсталирах го и ми даде 21 подкови.

# 76
  • Мнения: 86
Не знаете за туулбара  Shocked
Линка не го знам, трябва да някъде да има INSTALL FRONTIERVILLE TOOLBAR или нещо от рода  Wink

# 77
  • София
  • Мнения: 4 907
Лоша работа е да нямаш 4 дена интернет Mr. Green
Какъв е този тулбар,искам подкови  Crazy
Здравей,написах на google   frontier ville toolbar и ми излезе.Инсталирах го и ми даде 21 подкови.

И не само подкови дава, ами и на всеки 8 часа ако влизате в играта през тулбара, ще ви дава и 3 точки енергия допълнително  Wink !

# 78
  • Мнения: 1
Аз  тръгнах да инсталирам, но  Shocked ми поиска парола за фейсбук. Не го инсталирах. ако може да дадете точно линка, че не ми се рискува Thinking

Последна редакция: сб, 04 сеп 2010, 17:29 от nonono

# 79
  • Мнения: 301
Аз  тръгнах да инсталирам, но  Shocked ми поиска парола за фейсбук. Не го инсталирах. ако може да дадете точно линка, че не ми се рискува Thinking

Първо си влез във ФБ по редовния начин - остави го отворен и тогава започни да инсталираш. Така няма да ти иска парола. Поне при мен действа.

# 80
  • Мнения: 803
Инсталирах го, отвори ми в отделен прозорец фейсбук, за да се логна. Логнах се и готово. И аз вече си имам подковки Simple Smile

# 81
  • Мнения: 1 491
Инсталирах го, отвори ми в отделен прозорец фейсбук, за да се логна. Логнах се и готово. И аз вече си имам подковки Simple Smile

А ако играете Фармвил ще ви даде 10 кеш и на всеки 8 часа туба гориво, ако копаете Трежър айлънда по същият начин на всеки 8 часа взимате бонус старфрут, който е 15 енергия и не изгнива ... Въобще този туулбар е един за всички игри на зинга и само ги менкаш  Mr. Green  За Мафията трябва да питам мъжо какво точно даваше и какъв е бонусът, защото аз не я играя тази игра  Blush

# 82
  • Мнения: 32
Съседи пишете във фейса от какво имате нужда за пращам  Hug.

# 83
  • Мнения: 1 143
Запис да ви следя.

# 84
  • гр. Варна
  • Мнения: 124
Момичета,сигурно над 200 детелини засях и ожънах,но 1 глобусче не ми се падна. #2gunfire

# 85
  • Мнения: 283
Момичета,сигурно над 200 детелини засях и ожънах,но 1 глобусче не ми се падна. #2gunfire
че той глобуса се пада от царевица,за какво са ти тез детелини....

# 86
  • гр. Варна
  • Мнения: 124
Момичета,сигурно над 200 детелини засях и ожънах,но 1 глобусче не ми се падна. #2gunfire
че той глобуса се пада от царевица,за какво са ти тез детелини....

Oбъркала съм се,не за глобуса става въпрос а за Book Strap,че нито един неми се падна.

# 87
  • Мнения: 781
то се пада 1 на 1000  Whistling
на мен ми се падна звънецът от картофите и ябълката
да ви се оплача леарната не ми дава нищо от една седмица никакъв бонус нищо  Rolling Eyes и при вас ли е така

# 88
  • Мнения: 1
 И аз не получавам бонуси от леярната.
Засяла съм царевица и едни картофи ми изгниха, сега след 3 часа пак ще има готови. Съседите имат само памук, грах и фъстъци  и аз няма къде да се пробвам с бонусите. Останах си с ябълките май. 3-4 пъти намерих съседи с картофи, но ми даде стандартните подаръци от картофената колекция. Засях толкова детелини, че имим 10 чайника вече и какво ли не още от колекцията с детелините.

# 89
  • Мнения: 127
Посях картофи natikot@gmail.com
За мен подкови нямаше Crossing Arms
Днес може да си искаме колкото материали и помагала ни трябват.Бъгясало се е пак  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт