САМО ЗА КОДОВЕ ОТ ЛАРЕДУТ - 52

  • 47 815
  • 754
  •   1
Отговори
# 735
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 779
Да споделя и аз. Намалих с код ZN170 яке с рн5852269 и гащеризон с рн 5858399 и двете р-р 102. Двете общо станаха 17,15Е, с доставката 19,19. В суивито пише, че подаръка е раница той стори.  Peace
ZN170  - SAC   Coloris : BLEU JAUNE TOY STORY 3 - сакчето
При раничката ми изписва SAC A DOS  Coloris : BLEU

# 736
  • Бургас
  • Мнения: 16
Никакъв код не ми наламя от намаления каталог.Искам да пусна няколко неща,но не.При вас хваща ли се някой код днес?

# 737
  • София
  • Мнения: 1 209
Никакъв код не ми наламя от намаления каталог.Искам да пусна няколко неща,но не.При вас хваща ли се някой код днес?

Сега пуснах поръчка с CKD19.

# 738
  • Мнения: 0
да намаля се от намалената цена с този реф.номер и код VVXXW за розова раница
JOGGING
Coloris : NOIR
Taille : 138
Ref : 7182287
току що пуснах един,благодарение на теб,че го дебна от няколко дни,а не беше наличен.Благодаря много.

# 739
  • Мнения: 469
Момичета,искам да пусна за племенницата един ангунг от въпросните адидас,ама ми трябва нещо за пълнеж пак за нея за около 10 евро.Вие с какво допълвате,дайте идеи за хубави блузки,Гледам каталога,ама нищо не ми грабва окото

# 740
  • Бургас
  • Мнения: 16
Никакъв код не ми наламя от намаления каталог.Искам да пусна няколко неща,но не.При вас хваща ли се някой код днес?

Сега пуснах поръчка с CKD19.

Не става и не става.Снощи ставаше.

# 741
  • Мнения: 1 021
да намаля се от намалената цена с този реф.номер и код VVXXW за розова раница
JOGGING
Coloris : NOIR
Taille : 138
Ref : 7182287
току що пуснах един,благодарение на теб,че го дебна от няколко дни,а не беше наличен.Благодаря много.

Според вас стават ли за момче тези анцузи?

# 742
  • Мнения: 0
то си пише ,че са за момче и момиче Jogging enfant garçon et fille   Peace

# 743
  • Мнения: 21
Докато се натуткам и този с лилавите кантове свършил! Пууу, пак трябва да чакам... #2gunfire

# 744
  • Бургас
  • Мнения: 326
От намаления не ми се хващат кодовете, но от електронния се хващат Peace Слагам чаршафи от намалените и нещо от ненамалените и става, но ако и блузката примерно е от намалените не се получава. Слагам дрехи за момче и възраст 3г.

# 745
  • Мнения: 69
да намаля се от намалената цена с този реф.номер и код VVXXW за розова раница
JOGGING
Coloris : NOIR
Taille : 138
Ref : 7182287


току що пуснах един,благодарение на теб,че го дебна от няколко дни,а не беше наличен.Благодаря много.

Според вас стават ли за момче тези анцузи?

Момчешките са с реф . 6439748

# 746
  • Мнения: 9
да намаля се от намалената цена с този реф.номер и код VVXXW за розова раница
JOGGING
Coloris : NOIR
Taille : 138
Ref : 7182287
току що пуснах един,благодарение на теб,че го дебна от няколко дни,а не беше наличен.Благодаря много.

Според вас стават ли за момче тези анцузи?

мисля,че няма да станат за момче PeaceИмам  с лилавите кантове и си е съвсем женски.нали има и подобни за момче,които също се намаляха и са налични по-често от тези.

sac taupe / anis : PGKLM - RDF30,бд ми се лови с неща от намаления каталог

Последна редакция: пн, 13 сеп 2010, 15:58 от liubi-bubi

# 747
  • добрич
  • Мнения: 39
SAC En stoc ROSE FEE CLO Момичета това подаръка чантата с феи и нещо като ботилка за вода ли е?

# 748
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Някой успя ли да намали това екипче http://www.laredoute.fr/vente-jogging-bebe-fille.aspx?productid= … =1&pos=17_n_n

или това http://www.laredoute.fr/vente-jogging-bebe-garcon.aspx?productid … =1&pos=16_n_n

Аз намалих други,но точно тези ми се опъват. Rolling EyesНякой да даде едно рамо,моля. Praynig

# 749
  • София
  • Мнения: 1 209
SAC En stoc ROSE FEE CLO Момичета това подаръка чантата с феи и нещо като ботилка за вода ли е?

http://mamaevinka.snimka.bg/hobby/snimki-lr.412224.20373972
Снимки на подаръците  има в албума на Евка в първи пост!

Че и с кодчета отдолу. Кеф ти кутийки, кеф ти весте, ранички, сакчета. Така добре го е направила, че не знам още колко по-добре може да стане, освен да ни ги праща на ЛС  Mr. Green

Само да напомня,че сме на 50 страница от темата.

Общи условия

Активация на акаунт