Аси и Демир - Безкрайна магия - Тема 62

  • 32 533
  • 737
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 273


Ехо, в шеги и закачки , поезия, музика и снимки, изписахме и тази тема Hug

# 736
# 737
  • София
  • Мнения: 0
Бих искала да допълня нещо към снощните дискусии тъй като нямах възможност за включване онлайн.Да ви припомня онова интервю с Туба,взето на брега на Босфора от една руса мацка.При думите й " Какви бяха отношенията с вашия партньор по време на снимките, май го измъчихте  много" Туба бе лаконична-" И той мене",нищо повече.И другото,което ме впечатли бяха думите й, че е била обсебена / точно така казва/ от любовната история във филма и че не е могла да спи от вълнение и напрежение. ОБСЕБЕНА! Много добре я разбираме нали?
Ето линк за интервюто:Tuba Büyüküstün - Filiz Akın'la Hafta Sonu Sohbetleri part 1 - english subtitles
И аз съм на тази вълна. От онази нощ гледам това седмично предаване на Филиз Акън  с Туба /40 мин./ от 17.07.2009 в 4 части и си превеждам най-важното. В началото Ф.А. й казва, че е красива като индианка. Специално й благодари, че е пренаредила снимачната програма /това е към края на снимките на "Аси"/ и е пристигнала в Истанбул за предаването. Има изключително топло отношение към Туба и тя се отпусна и сподели интимни неща за връзките си дотогава. Една абсолютно "женска" беседа. Няма нищо общо с "екзистенциалните" интервютата, които дава нейният партньор. В духовен план Туба е скъпоценен камък, а той - просто камък...

Общи условия

Активация на акаунт