Помощ в търсенето на работа - 7

  • 73 129
  • 766
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7
И аз съм от търсещите все още... Напоследък само ви чета... отчаях се и CV - та да пускам!
Имах интересно обаждане за фирма - да карам бус - всеки ден пред Кат и там да се ивършват застраховки- бусът бил пригоден за това... Видя ми се доста странно и отказах. Дори незнам дали е легитимно!

# 16
  • Мнения: 33
Аз не си търся работа, но ви следя. Чат-пат преглеждам и обявите в моята сфера, които напоследък са много малко и не предлагат нищо интересно. За сметка на това сравнително често с мен се свързват разни хора в LinkedIn с предложения за работа, което ме кара да мисля, че този канал все по-често се използва за търсене на кадри.

# 17
  • Мнения: 53
Didranad  хайде дано се активизират работодателите!!!!!Че времето е пари ако не знаят  Crossing Arms

# 18
  • Мнения: 97
Piece of Cake какъв е този канал?

# 19
  • Мнения: 173
За съжаление и аз съм отново за тук...Късмет на всички!

# 20
  • Мнения: 1 280
   Успех на всички и от мен   bouquet

  Вчера се ужасих от опашката в БТ  Shocked Ясно ми е, че е най-вече, защото свърши и сезонната работа, но наистина имаше абсурдно много чакащи за регистрация. Чак ме хвана страх  Tired

# 21
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Piece of Cake какъв е този канал?

Социалната мрежа за бизнес контакти LinkedIn.

# 22
  • Мнения: 7
И аз обмислям смяна на работа.
Ще следя темичката.
Вълнуват ме работните места във Варна. Simple Smile

# 23
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Не стига, че днес няма нищо стойностно в обявите, но попадам на това и по-специално изречението: Ще се разглеждат молби само на кандидати завършили английска гимназия.
Мхм, другите кучета ги яли. Ужасно се ядосах, баси безочието  #Cussing out

# 24
  • Мнения: 5 577
Не стига, че днес няма нищо стойностно в обявите, но попадам на това и по-специално изречението: Ще се разглеждат молби само на кандидати завършили английска гимназия.
Мхм, другите кучета ги яли. Ужасно се ядосах, баси безочието  #Cussing out

хаха и аз го гледах това днес  Laughing

# 25
  • Мнения: 5 539
Аз пък попаднах на това: http://www.jobs.bg/f974200
Търсят хора с медицинско образование за продавачи срещу 250лв/месец.
Не е ли нагло? А? Mr. Green

# 26
  • Мнения: 47 996
Да, в аптеките работят фармацевти, но в дрогериите явно трябва някой по-така  Tired

# 27
  • Мнения: 475
Ще ви следя и мен ме интересува търсенето на работа Hug

# 28
  • Мнения: 7
В кои сайтове освен джобс.бг, търсите работа ?

# 29
  • Мнения: 174
На мен пък вчера ми предложиха от БТ да кандидатствам за некаква измислена длъжност "Техник Екология", значи нашта община в града спечелила места по евр. програма и ще назначи неколко такива измислени дейности към кметствата и понеже живея на село, в нашето кметство също има подадено заявка за такава бройка, обаче тр. БТ да прецени, че съм подходяща, да подаде отчет към общината, тя да ме избере и после тр. да изкарам курс с 8 лв дневни и плащане на пътните и чак тогава ме наемат за 1 год на мин. заплата, която служителката в БТ ми каза, че още е 240 лв, аз защо си мислех, че беше 270???
Значи ще работя за <240 там лв, но ще съм на работа  Rolling Eyes Също така ако си намеря по-платена, мога да я напусна тази, така че поне е нещо, стига да ме изберат де  Laughing
Иначе тук при нас в дълбоката провинция, още си е БСП на власт и герберчета не се котират, а директно се елиминират  Embarassed
А, да ви кажа, за онова място за касиер домакин в ЦДГ, дето ви бех писала, са подали 40 човека кандидатури и сега щяло да има конкурс ??? за него. Ужас, аз добре, че се отказах, все  чувам, че има човек на кмета, но за замазване на очи ще се проведе конкурса, така че и тук ги има тези неща за всяко място в държавната администрация и др. такива, дааа

Общи условия

Активация на акаунт