Помощ в търсенето на работа - 7

  • 73 090
  • 766
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 230
В кои сайтове освен джобс.бг, търсите работа ?
http://rsz.hit.bg/
http://mpyg.hit.bg/
Не знам за кой град търсиш,Норел,аз преглеждам тези и във в.Марица за Пловдив,голяма полза за сега не виждам де.
http://www.marica.bg/want-ads.php
А някой от Пловдив да е ходил на интервю в езиков център LinguaMundi ?

# 31
  • Мнения: 7
За Варна.

# 32
  • Мнения: 765
Аз още не съм си намерила работа  Rolling Eyes Вече съм отчаяна много...  Sad Аз съм ходила на интервю в Лингва Мунди, беше миналото лято и нямам много спомени.

# 33
  • Мнения: 230
MiraSV,дори няма да получаваш 240 лв.,като махнеш данъците остават 186 лв. чисто и минималната се облага.
♥ Sweetheart ♥ ,ако се сетиш нещо за интервюто,пиши.  bouquet

# 34
  • Мнения: 23
Според мен обявените заплати са сумите, на които ще се осигурява лицето и затова са масово 250-500 лв. newsm78

# 35
  • Мнения: 145
Здравейте всички! Искам да Ви попитам, някоя от Вас връзвала ли се е с Цептер ...? Днес ходих на интервю там и ми предлагат Граждански договор и да си работя на свободна практика, когато си пожелея ...
Ако някоя от Вас е пробвала, моля нека да сподели дали има смисъл.

И друго исках да попитам, за фирмата Х4 ООД, някой разбра ли нещо, защото обявите им все още са в jobs.bg  newsm78 Много са примамливи и все чакам обаждане, ама няма .... Confused

# 36
# 37
  • Мнения: 8 929
И аз тук....

# 38
  • Мнения: 1 949
Естел, мерси за темата и да се махаш вече от тук  Mr. Green Ти си остани де, ама да не си в категорията "Търся си работа" Wink

Размазана съм, днес като за последно преди празниците много работа Sad Продължавам да търся друга работа обаче. Днес нямах време даже да отворя джобс  Rolling Eyes А сега не ми се занимава. Дано да не изпусна нещо, което си заслужава  Praynig

# 39
  • Мнения: 4 569
Коментирайте ми моля последния пост в темата.Не е ли оферта? Laughing

simba21,едва ли ще изпуснеш нещо.Пък може и в понеделник да пуснеш. Stuck Out Tongue


♥•●jabka_28●•♥ ,Цептер постоянно имат обява.Обсъждан и са в последните страници в предишната тема.

# 40
  • Мнения: 174
ели, и аз го установих, питах от 240 лв се подваждало 12.1 % и после още 10 % и наистина остават 186 лв, жалко ама няма да се отказвам

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 4 005
Аз не си търся работа, но ви следя. Чат-пат преглеждам и обявите в моята сфера, които напоследък са много малко и не предлагат нищо интересно. За сметка на това сравнително често с мен се свързват разни хора в LinkedIn с предложения за работа, което ме кара да мисля, че този канал все по-често се използва за търсене на кадри.

всички HR-и вече са и в LinkedIn.
това е може би най-добрата социална мрежа.

# 42
  • Мнения: 339
Естел аз мисля, че семките повече ще се харчат на мачовете, особено на нашите.  Mr. Green

Аз не си търся работа, но ви следя. Чат-пат преглеждам и обявите в моята сфера, които напоследък са много малко и не предлагат нищо интересно. За сметка на това сравнително често с мен се свързват разни хора в LinkedIn с предложения за работа, което ме кара да мисля, че този канал все по-често се използва за търсене на кадри.

всички HR-и вече са и в LinkedIn.
това е може би най-добрата социална мрежа.

Да вземем и ние да се регистрираме в тази мрежа, след като дава толкова много възможности.  Thinking

# 43
  • Мнения: 89
Да вземем и ние да се регистрираме в тази мрежа, след като дава толкова много възможности.  Thinking
Дава възможности, но за Софето естествено  Peace. Поне това са наблюдения на мен и хората около мен  Confused. Периодично се свързват с мен и мъж ми (с него повече) с различни оферти, но разберат ли, че се интересуваме от предложения свързани само с дълбоката провинция - Варна, която населяваме или възможности за дистанционна заетост и край Simple Smile. Не пречи де, да се регистрира човек  Peace.

# 44
  • Мнения: 1 446
За жалост LinkedIn се ползва повече за София. За жалост често досаждам на хора, които не желаят да се местят. Но и такива често кандидатстват по обяви да се пробват дали пък не е за Варна/Пловдив/еди къде си/дистанционно. В което няма нищо лошо, само д го разбираха и работодателите...

Общи условия

Активация на акаунт