Аз съм на 6+ вече

  • 3 619
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Тонка, това ми звучи "от трън та на глок и по-висок"
баста на ко..лето
и без това в живота достатъчно са те разигравали, а само за хубавата мутра-  няма да ме види!

# 16
  • Мнения: 473
ох прави сте.Сега се появи,аз съм го сложила в Онлайн и го виждам.Но най интересното е че този "Левски"изчезна и се появи истинския.Вижте какво ми е написал Simple Smile)Milo bebe-az sum muj-i sum nayasno mn dobre koya jena e opasna za edin muj-tochno takava kato teb.Krasiva,sexapilna i umna.Jena ,koyato nyama da ti kaje-iskam obuvki io telefon-a ste te zelune taka-che ste i kupi6 2 magazina za obuvki i telefoni:)
Според мен той се страхува от мен newsm12

# 17
  • Мнения: 473
Слушайте и това;
radvam se ,che si prekarala chudesno.no znam che si mislila za men.kolko puti pogledna dnes dali sum online?i styiga sme se praskali edin i drug-az ne mislya da kriya ,che pres chas mislya z a teb.dori i bez da te poznavam gadino :)otnosno dvamata klienti-da s ajivi i zdravi-kakto sum spomenal-trudno imam konkurenzia:P
хихихи...................................това не е истина hahaha

# 18
  • Мнения: X
Мммм, даа, твърде е възможно. Сигурно му изглеждаш трудна.  newsm78 Май някои жени ги плашат още от начало.

# 19
  • Мнения: 473
аМА ТОЙ ДОРИ НЕ МЕ ПОЗНАВА.ВИЖДАЛ Е МОИ СНИМКИ И САМО ТОВА newsm78

# 20
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
ми инфантилно до мозъка на костите
ограничен и прост речник
нищо абсолютно не говори поне за доза зрялост и интелигентност
простак и толкова

# 21
  • Мнения: X
Аз това го писах преди да прочета последното ти мнение. Едновременно сме го писали, но твоито е излязло преди това.
Ма наистина, тоя нещо....   #Crazy Що не го пратиш да пасе.
Тонка, откъде ги намираш тези?  #Crazy

# 22
  • Мнения: 2 327
Я му дай ник-а на тоя, да си поприказваме всички тука с него. Ще видим кой ще стане на луда калинка Simple Smile

# 23
Хм,Тонка тия сме ги писали всички за опасната умната и тн.,тоя пич няма да направи нищо.Слагам 10 кинта, че има сериозна жена или е женен.
Дано да греша, ако те кефи де.

# 24
  • Мнения: 473
Слушайте сега.Абе мен май ме мислят за много наивна. newsm78Снощи ми звънни като м и каза че е в Стара загора.Но на телефона ми се изписа супер дълаг номер,аз го попитах от къде ми звънни.Той ми каза от Стара Загора .След като затворих телефона се обадих на Справки и се свързах с международната ни линия.Дадох номера те ми казаха че е от Германия,не е мобилен на някакъв град е но трябва да изчакам за да ми кажат кой граде.Аз казах благодаря и затворих,това ми беше достатачно.Не мога да свържа нещата.Та той си остави домашния тел.В Стара Загора да му се обадя ако искам. newsm12

# 25
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Тонка, не четеш ли, за инфантилноста?
или теб ти трябва просто тъпкач, а не свестен мъж?
аз спирам да пиша щото изпуших - такива нещо спрях да си пиша и да слушам на 20г!!!!
аз пубери нямам намерение да отглеждам, освен родния ми син!
ти определено яко си търсиш белята - ще я намериш де
но после не казвай, че не си знаела, не са те предупредили и т.н. и че не си познавала човека щото тоя смърди на гнилоч от 100км

# 26
  • Мнения: 473
Тонка, не четеш ли, за инфантилноста?
или теб ти трябва просто тъпкач, а не свестен мъж?
аз спирам да пиша щото изпуших - такива нещо спрях да си пиша и да слушам на 20г!!!!
аз пубери нямам намерение да отглеждам, освен родния ми син!
ти определено яко си търсиш белята - ще я намериш де
но после не казвай, че не си знаела, не са те предупредили и т.н. и че не си познавала човека щото тоя смърди на гнилоч от 100км


ох права си.но той е на 35г.Не е малък.Ок спирам:)

# 27
  • Мнения: 238
Здрасти, Тонка! Писах ти на лични.

# 28
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Тони, човек твърдящ че е на 35г не би говорил така ако е с всичкия си
Прости ми 0 не се засягай... Все пак нямам право да ти давам акъл - но бъди внимателна
Не заради теб, а заради малкия нямаш право на грешка!
Успех и помисли - пиши си с някой на 16г да видиш че изразните средства и словореда са на пубер + факта, че това си е само сваляне, но не  и нещо обещаващо приятелстно и нещо повече от як секс евентуално ако се стигне до там
Simple Smile може пък да имаш нужда точно от нещо пуберско

# 29
  • Мнения: 473
Тони, човек твърдящ че е на 35г не би говорил така ако е с всичкия си
Прости ми 0 не се засягай... Все пак нямам право да ти давам акъл - но бъди внимателна
Не заради теб, а заради малкия нямаш право на грешка!
Успех и помисли - пиши си с някой на 16г да видиш че изразните средства и словореда са на пубер + факта, че това си е само сваляне, но не и нещо обещаващо приятелстно и нещо повече от як секс евентуално ако се стигне до там
Simple Smile може пък да имаш нужда точно от нещо пуберско



Хахаха...........................................аз съм педофилка.Споко ще се оправя с него:)

Общи условия

Активация на акаунт