Незабравима /Unutulmaz/ тема 82

  • 29 246
  • 743
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 46
Здравейте и от мен!!!

Moxito Добре дошла у дома!Надявам се че успя да си починеш и заредиш с положителна енергия!



Ради мноооого хубав клип.Това е една от любимите ми песни на Браян Адамс+ любимият ми филм=ефест незабравим и незаменим



Тарабас как го правите,това с писането newsm78.Поздравления за Буден сън newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 Ама сме много правилно описани Laughing Laughing Laughing

# 721
  • Мнения: 0
Скъпа Манпла, твоята оценка е много важна за мен, но специално това стихче е написано за около 15 мин., защото след трите дни съм затрупана с фактури и съм сигурна, че с повече време и редакция ще изглеждаме още по-точно описани, но като се поосвободя тогава ще помисля  и  #Crazy
Много, ама много положителна енергия и за теб и всички в тази тема  Hug  Heart Eyes

# 722
# 723
  • Стара Загора
  • Мнения: 115
Ради, поздравления и от мен за хубавия клип, неуморна си, признавам!!! Продължавай в същия дух! thumbsup thumbsup thumbsup
Благодарности и на Мокси, Уйнона и Тарабас, те знаят за какво  /а и на Бобояна за хубавия коментар/!  newsm51 newsm51 newsm51

# 724
  • Мнения: 46
Бобояна как си защитаваме момчето от разни елементи,я? Laughing Laughing Laughing

# 725
  • Мнения: 0
Прекрасна снимка на Йозлемчето - изглежда зряла и красива жена. А относно питането ти за снимките на Серхан, ако още ти трябва мнение за мен първата най-много прилича на картина.

# 726
  • Русе
  • Мнения: 2 286
Бгхелп, не ми казвай ,че това е картина?! Страхотна снимка е ,според мен! Макар че очаквам да видя Йозлем усмихната във филма най- после!

# 727
  • Мнения: 0
Бобояна как си защитаваме момчето от разни елементи,я? Laughing Laughing Laughing

Ами нали трябваше да си признаем с ръка на сърцето кой е по-хубав - аз приех сериозно задачата и с ръка на сърцето това видях:


Какво да направя, когато е повече от красноречиво, че Серхан е Номер 1!  amiiii  Даже, както забелязвате съм подбрала еднакъв ракурс и приблизително еднакво изражение, за да не бъда обвинена в пристрастност, което не може да се каже за другата двойка снимки, в които тези изисквания за обективност не бяха спазени.

# 728
  • Мнения: 0


Хубаво го погледнете и не се чудете защо е изпреварил Серхан. Сложете си ръката на сърцето и си признаите кои  е по хубав. Плюс това момчето е френски възпитаник.
И между другото името му е Джансел Елчин, а не Чансел Елчин.
 
Такаааа. Я, сега да видим как изглеждат нещата с ръка на сърцето:
1. Снимката, която си поместила на явно твоя фаворит наистина е по-добра от тези, които момичетата постнаха досега. Аз не го познавам, признавам, не съм го гледала, но понякога дори самата визия говори достатъчно;
2. Това, че е френски възпитаник по никакав начин не ме убеждава да го оценя по-високо. И изтъкването на този факт беше явно с цел да се противопостави на спортното образование на Серхан, което аз ще отмина без коментар, защото не е аргумент в спора. Ще кажа само, че Великата Невена Коканова нямаше театрално образование;
3. Дори от пръв поглед, само визуално могат да бъдат сравнени излъчванията на двамата актьори. Съвсем с ръка на сърце ще кажа, че дълбоко се съмнявам, че този актьор, който е съперник на Серхан може да изиграе ролята на Харун така въздействащо, както Серхан. Той може да е гениален актьор, но той не притежава харизмата на Серхан. Чисто физически той няма осанката на Серхан. И най-вече, което е видимо с просто и непредубедено око - той няма погледа на Серхан. Това, което могат да изразят очите на Серхан Яваш е дабра и не зависи от образование, а от природна даденост и можене, а защо не и от душевност.

Така че, моите уважения към твоето мнение. Но, обективността изисква аргументи. И за последно по темата ще кажа, че съм съгласна с оценката на един от най-големите турски актьори / в ролята на Феяз/, който каза за Серхан Яваш, че има голямо бъдеще в киното, защото има характерно и неповторимо излъчване, което е неподвластно на времето и много красиви еднодневки ще се появяват и ще изчезват, но Серхан Яваш не се вписва в тази категория. Може да остарее, да не изглежда винаги толкова добре физически, но този поглед винаги ще говори повече от думите. И аз и момичетата тук го разбрахме, когато гледахме епизодите без превод.
Толкова по темата от мен.  Peace

Урааа!  Laughing Laughing

От известно време ви чета и трябва да ви кажа, че сте много забавни  Heart Eyes Стиховете ви са невероятни, клипчетата също   bouquet Ще помоля за една услуга - ако някой може да ми каже кой е епизодът / на бг/ когато Еда се премени и излязоха с Харун - купуваха дъвки, бонбони, после отидоха при коня му... Благодаря предварително   bouquet

# 729
  • Мнения: 186

моксито, чудесни снимки на Ниса !!!
И Бату не е лош на външен вид, ама като герой...... Sad

# 730
  • Мнения: 80
МОКСИТО,добре дошла!
Ради,прекрасен клип отново!Браво за избраната песен-страхотен синхрон между картина и музика.Благородно ви завиждам за уменията,момичета,и ви се възхищавам! smile3501 smile3501 smile3501
Бгхелп,аз избирам първия вариант-на питането за картината.
СКЪПА КОМПАНИЯ,едно от най-хубавите неща на този форум Незабравима,е чудесната и приятелска атмосфера ,дори когато спорим,и сме на различни мнения,и тази магична атмосфера,едва ли някои би могъл да развали. txtloves

# 731
  • Мнения: 46
Бобояна

# 732
  • Мнения: 186
МОКСИТО,добре дошла!
Ради,прекрасен клип отново!Браво за избраната песен-страхотен синхрон между картина и музика.Благородно ви завиждам за уменията,момичета,и ви се възхищавам! smile3501 smile3501 smile3501
Бгхелп,аз избирам първия вариант-на питането за картината.
СКЪПА КОМПАНИЯ,едно от най-хубавите неща на този форум Незабравима,е чудесната и приятелска атмосфера ,дори когато спорим,и сме на различни мнения,и тази магична атмосфера,едва ли някои би могъл да развали. txtloves


Така е ! Чудесни са хората, които пишат тук и успяват да запазят добрия тон и атмосфера, не само филмът ще остане незабравим, но и форумът за него. Ами голяма класа филм- класен форум.  Hug

# 733
  • Мнения: 11
Бгхелп, не ми казвай ,че това е картина?! Страхотна снимка е ,според мен! Макар че очаквам да видя Йозлем усмихната във филма най- после!
Работя върху една нова технология снимка да прилича на  картина, но явно имам още много работа по нея. Просто ги пускам за мнение.

Последна редакция: вт, 07 сеп 2010, 16:51 от bghelp

# 734
  • Мнения: 11
Бгхелп, не ми казвай ,че това е картина?! Страхотна снимка е ,според мен! Макар че очаквам да видя Йозлем усмихната във филма най- после!
Работя върху една нова технология  снимка да прилича на картина, но явно имам още много работа по нея. Просто ги пускам за мнение.

Ето и снимката

Последна редакция: вт, 07 сеп 2010, 16:52 от bghelp

Общи условия

Активация на акаунт