Незабравима /Unutulmaz/ тема 82

  • 29 234
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Русе
  • Мнения: 2 235
Божичко,таман пиша отговор и ми цъкнаха интернета! Цял час го оправят над главата ми?!

Тарабас,невероятна си! Този "Буден сън" май всички сънуваме ,но само ти подобаващо го слагаш в рима! Поздравления! smile3501 smile3501 smile3501 newsm51 newsm51 newsm51 newsm74 newsm74 newsm74

Бобояна,правиш страхотен анализ на двамата конкуренти за 1-во място!И си обективна,на това отгоре?! smile3501 smile3501 smile3501  love001  love001  love001  Нямам нищо против френския възпитаник,може да е и невероятен актьор?! Всичко е възможно! Но такъв магнетизъм,който Серхан излъчва,на този етап не усещам у новия. Мое мнение.

# 736
# 737
  • Русе
  • Мнения: 2 235
Моксито,за днес съм наддала с 1/2 кг! Само от твоите десертчета?! smile3532  Не мога да мръдна от страницата с тях! Ужас!

# 738
  • Стара Загора
  • Мнения: 115
Bghelp, на последната снимка се е получило много по-добре, но може още малко да се постараеш и ще стане, упорствай, ти можеш!!! smile3501 smile3501 smile3501

# 739
  • Русе
  • Мнения: 2 235
Моксито,прекрасни снимки на Ашул,Бату и Ниса! Много им се радвам! smile3501 smile3501 smile3501 newsm51  love001 newsm51

# 740
  • Мнения: 315
[Хубаво го погледнете и не се чудете защо е изпреварил Серхан. Сложете си ръката на сърцето и си признаите кои  е по хубав. Плюс това момчето е френски възпитаник.
И между другото името му е Джансел Елчин, а не Чансел Елчин.
 

Урааа!  Laughing Laughing

От известно време ви чета и трябва да ви кажа, че сте много забавни  Heart Eyes Стиховете ви са невероятни, клипчетата също   bouquet Ще помоля за една услуга - ако някой може да ми каже кой е епизодът / на бг/ когато Еда се премени и излязоха с Харун - купуваха дъвки, бонбони, после отидоха при коня му... Благодаря предварително   bouquet
Започва от 50 еп.и продължава в 51 еп.

# 741
  • Мнения: 186
Еда прилича на италиянка на горната снимка, много е красива.
Интересно , и тя е и Харун нямат типично турски физиономии, ако не знаех народността им, щях да реша, че са италиянци.

# 742
  • Мнения: 315
Бгхелп, не ми казвай ,че това е картина?! Страхотна снимка е ,според мен! Макар че очаквам да видя Йозлем усмихната във филма най- после!
Работя върху една нова технология  снимка да прилича на картина, но явно имам още много работа по нея. Просто ги пускам за мнение.

Ето и снимката
center]
Тази според мене е много добра!
Онези с повечето звездички не ми харесват!!

# 743
  • Мнения: 315
НОВАТА ТЕМА

Знам че рано я пускам но не знам дали ще съм тук утре сутрин. Изпишете все пак тази.

Лека вечер ви пожелавам
Предлагам да отиваме в новата тема ,която ни е подготвила Дежав!!

Общи условия

Активация на акаунт