Незабравима /Unutulmaz/ тема 82

  • 29 242
  • 743
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 3 203
Момичета лека и спокойна нощ  newsm46 smile3524

# 616
  • Мнения: 19
                                          

                                                         Лека нощ мили момичета, приятни сънища

# 617
  • Мнения: 19


Намерих тази снимка на Серхан, май е поздрав за рождения му ден

# 618
  • Мнения: 2
Вече със сигорност се знае , че Дърворезача ще участва , преди малко координатора го съобщи ..
Е добре дошъл да е

# 619
  • Мнения: 570
Розовка , а защо са спрели анкетата от 1-ва страница нали ''любимците '' на Турция бяха окупирали върха newsm78 newsm78 newsm78!?Може и за добро да е поне излишни нерви няма да си образуваме като набдаваме какво става. #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 620
  • Мнения: 914
Вече със сигорност се знае , че Дърворезача ще участва , преди малко координатора го съобщи ..
Е добре дошъл да е


Ама че изненади. Ако мислят че с това ще впечатлят много се лъжат. Аз тоя Дървосекач хич не го харесвам

# 621
  • София
  • Мнения: 15 486
Да Ви кажа момичета и моите колежки /с изключение на една/не Харесват Серхан - бил сладникав,женствен,мазник  и т.н. Харесват повече този от "Под липите"- черния с мустаците ,но не и наш Хубавелко.
И аз не го харесвам, с тези смръщени вежди, имам чувството,че ще ме клъвне с клюн!
Ами не го гледай тогава?!
Ми не го гледам, но не разбирам, защо всеки път ми се сопваш, като споделя моето мнение?Тук само за хубавите мнения ли е? newsm78

# 622
  • Мнения: 11
Да Ви кажа момичета и моите колежки /с изключение на една/не Харесват Серхан - бил сладникав,женствен,мазник  и т.н. Харесват повече този от "Под липите"- черния с мустаците ,но не и наш Хубавелко.
И аз не го харесвам, с тези смръщени вежди, имам чувството,че ще ме клъвне с клюн!
Ами не го гледай тогава?!
Ми не го гледам, но не разбирам, защо всеки път ми се сопваш, като споделя моето мнение?Тук само за хубавите мнения ли е? newsm78

Мисля, че е излишен спора. Всеки има право на мнение, независимо какво е то.

# 623
  • София
  • Мнения: 281
Лека нощ ,сладурки. smile3525Приятни сънища.До утре. smile3521Чао smile3503




   БЕЗКРАЕН СЪН

Душите ни,прегръщат ласкаво съня   
Ръцете стават...бавни и лениви   
Отпускат се,по клавиатурата   
красиви.... но заспиващи   
Очите ни не искат ...точно пък това   
Те жадни са ,искрящи,будни,живи   
Готови винаги ,отворени за красоти   
Мечтаят пак и пак, да се оглеждат   
в неговите ,горди,властни...две очи   
А те красиви са ....нали?   
Харуне....с твоята магия ти ни покори   
Заведе ни в твойто царство господарство   
Отвори там широко приказни врати   
Покани ни с усмивката си блага
Да вкусим с усмивка и наслада
от твойте ароматни благини
Любов,надежда и мечти
Красиво е и много вкусно
Дали е сън или наяве?!
Начало или край?!
Въпроси ,толкова сте много
Повикахте сънят в очите ми
Предавам се в ръцето му....
И той, понася ме...навярно в безкрая

# 624
  • Мнения: 2
При нашите любимци знаем , че един от така да кажем проглемите по който не  се сабират са годините .. Сега ви давам един пример:  14 години разлика става въпрос за този , който е изпреварил Серхан в анкетата Джансел Елчин значи този е на 37 години , а има връзка с актриса на 23 години ..Те са играли в един сериал , в който са баща и дъщеря , а представете си нашите хем  влюбени играят , а пак не се получават нещата ..  #Crazy
Ето и снимка на въпросната двойка

Знам , че не е много по темата , но просто ми хвана окото и исках да го споделя  Hug

# 625
  • Мнения: 914
НОВАТА ТЕМА

Знам че рано я пускам но не знам дали ще съм тук утре сутрин. Изпишете все пак тази.

Лека вечер ви пожелавам

# 626
  • Мнения: 11
При нашите любимци знаем , че един от така да кажем проглемите по който не  се сабират са годините .. Сега ви давам един пример:  14 години разлика става въпрос за този , който е изпреварил Серхан в анкетата Джансел Елчин значи този е на 37 години , а има връзка с актриса на 23 години ..Те са играли в един сериал , в който са баща и дъщеря , а представете си нашите хем  влюбени играят , а пак не се получават нещата ..  #Crazy
Ето и снимка на въпросната двойка

Знам , че не е много по темата , но просто ми хвана окото и исках да го споделя  Hug

Хубава двойка. А за нашите, то нищо не се знае.

# 627
  • Мнения: 2
При нашите любимци знаем , че един от така да кажем проглемите по който не  се сабират са годините .. Сега ви давам един пример:  14 години разлика става въпрос за този , който е изпреварил Серхан в анкетата Джансел Елчин значи този е на 37 години , а има връзка с актриса на 23 години ..Те са играли в един сериал , в който са баща и дъщеря , а представете си нашите хем  влюбени играят , а пак не се получават нещата ..  #Crazy
Ето и снимка на въпросната двойка

Знам , че не е много по темата , но просто ми хвана окото и исках да го споделя  Hug

Хубава двойка. А за нашите, то нищо не се знае.
С две думи .. Има време

# 628
# 629
  • Мнения: 570
Дежавю благодарности за новата тема!!!

Общи условия

Активация на акаунт