Незабравима /Unutulmaz/ тема 82

  • 29 254
  • 743
  •   1
Отговори
# 600
  • София
  • Мнения: 15 502
Да Ви кажа момичета и моите колежки /с изключение на една/не Харесват Серхан - бил сладникав,женствен,мазник  и т.н. Харесват повече този от "Под липите"- черния с мустаците ,но не и наш Хубавелко.
И аз не го харесвам, с тези смръщени вежди, имам чувството,че ще ме клъвне с клюн!

# 601
  • Мнения: 570
Боби,  smile3501 smile3501 smile3501 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525за ''Страст''!!!

# 602
  • Русе
  • Мнения: 2 320


Тази е последната снимка,която поствам преди сън! И ви предупреждавам, трапчинките са си мои?! smile3521 newsm62

# 603
  • Мнения: 3 203
Момичета а не ви ли се стори ,че тази вечер в началото на серията пак беше малко поорязана . newsm78 Да не се връщам назад но имам някакви спомени как Еда се събуждаше в леглото и търсеше Ямур а днес дадоха направо Харун с бебето и Еда влизайки при тях. newsm78 И тези от Нова направо нямам думи ..... #2gunfire

# 604
  • Русе
  • Мнения: 2 320
Да Ви кажа момичета и моите колежки /с изключение на една/не Харесват Серхан - бил сладникав,женствен,мазник  и т.н. Харесват повече този от "Под липите"- черния с мустаците ,но не и наш Хубавелко.
И аз не го харесвам, с тези смръщени вежди, имам чувството,че ще ме клъвне с клюн!
Ами не го гледай тогава?!

# 605
  • Мнения: 570
Момичета а не ви ли се стори ,че тази вечер в началото на серията пак беше малко поорязана . newsm78 Да не се връщам назад но имам някакви спомени как Еда се събуждаше в леглото и търсеше Ямур а днес дадоха направо Харун с бебето и Еда влизайки при тях. newsm78 И тези от Нова направо нямам думи ..... #2gunfire
Мария с  кадрите за които говориш свърши предишната серия !

# 606
  • Русе
  • Мнения: 2 320
Момичета а не ви ли се стори ,че тази вечер в началото на серията пак беше малко поорязана . newsm78 Да не се връщам назад но имам някакви спомени как Еда се събуждаше в леглото и търсеше Ямур а днес дадоха направо Харун с бебето и Еда влизайки при тях. newsm78 И тези от Нова направо нямам думи ..... #2gunfire
Това го даваха вчера.Затова днес го спестиха.

# 607
  • София
  • Мнения: 281


Тази е последната снимка,която поствам преди сън! И ви предупреждавам, трапчинките са си мои?! smile3521 newsm62


      АНКЕТА

   Анкетни листове....и формуляри   
   Очите ни в тях,бяха приковани   
   Обвити в мъгла и тайнственост   
   Тъй дълги списъци...с имена   
   И печеливши с ликове на несполука   
   За нас ...ще си останат в трета глуха   
   Защото истината е единствена и явна   
   При нас е показна и тъй реална   
   Хубавелко -личен ПЪРВЕНЕЦ   
   Яхнал ,черен ,лъскав Мерцедес
   Яко ги издухва всички......
   Ще му дишат те прахта,
   знайни и незнайни имена
   
   
   

# 608
  • Мнения: 570

 Дас ист фантастиш!!!  love001  love001  love001

# 609
  • Русе
  • Мнения: 2 320
Лека нощ, приятели! smile3524
Моята делегация се отегля и ви желае спокойни сънища! smile3525 smile3525 smile3525

# 610
  • Мнения: 11
За успокояване на страстите, малко смях.

http://www.youtube.com/watch?v=hWqLypiANOw

Мария страшно ме разсмя с този клип .Откъде го изрови? smile3532 smile3532 smile3532

Нали подготвям всяка вечер материалите, които ще пускам във фейса и случайно попаднах. И аз се смях като лудите, когато го гледах. Това са две свекърви, които представят синовете си пред момата.

# 611
  • Мнения: 3 203
Да Ви кажа момичета и моите колежки /с изключение на една/не Харесват Серхан - бил сладникав,женствен,мазник  и т.н. Харесват повече този от "Под липите"- черния с мустаците ,но не и наш Хубавелко.
И аз не го харесвам, с тези смръщени вежди, имам чувството,че ще ме клъвне с клюн!
Ами не го гледай тогава?!

 newsm10 newsm10 newsm10

# 612
  • София
  • Мнения: 281


Вени,лека нощ.Хубавелко и той ти я пожелава с усмивка  bouquet Laughing Heart Eyes

# 613
  • Мнения: 3 203
Момичета а не ви ли се стори ,че тази вечер в началото на серията пак беше малко поорязана . newsm78 Да не се връщам назад но имам някакви спомени как Еда се събуждаше в леглото и търсеше Ямур а днес дадоха направо Харун с бебето и Еда влизайки при тях. newsm78 И тези от Нова направо нямам думи ..... #2gunfire
Мария с  кадрите за които говориш свърши предишната серия !

Край готова съм вече за 4 километър  #Crazy тотално съм се сбъркала  #Crazy doh

# 614
  • Мнения: 914
А така с тоя фрагмент ако продължават така нема да се очудя и серията да е без говор накрая че да ни е по хубаво и да усещаме със все сетивата си филма  hahaha hahaha

Ама то като не знаеш турски пак е същото

Общи условия

Активация на акаунт