Вижте ми хладилника! (картичkите)

  • 1 449
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 854
аз ще си хваля небостърга4а, имам около 50 карти4ки, мдаааа Flutter
от които поне 5 има бира на тях  Laughing Mr. Green Sunglasses

носи ми се име ве4е  Joy

Хаха, аз сьщо мислех да ти пратя с бира, има много майтапчийски, но си промених решението Mr. Green....Ми пазя ти името чисто Grinning

# 16
  • Мнения: 24
Благодарности отправям към Австралия(Марчето), Холандия(Калинка) , Нова Зеландия(майка),Белгия( Ралица,...бе Брюксел нали беше там,да не се излагам).Много хубави картички!  bouquet
Ще взема да си снимам хладилника и аз!

# 17
  • Мнения: 6 390
Супер ти е хладилника  Mr. Green Heart Eyes видях Пражската картичка даже  Wink

ама това ли е сега новата тема за картичките или онази другата важи още  newsm78
Хондич,
я организирай нещата, че да не ставам разногледа  Crazy Mr. Green

Аз голямо благодарско от бомбото за оригиналната картичка от България, и голямо благодарско за

Марчето,
вчера ти пускам адреса на лични, днес пристига картичка от слънчева Австралия     Sunglasses Mr. Green ама нямаш грешка   Hug
Като от приказен свят съм получила картичка   Wink
Добре си спомнях че имаше и такава картичка сред мойте изпращани, ама не те намерих в адресите си   та не съм разбрала получи ли от мене или да   Mr. Green
Майката /съседката ти/ си призна, по добре късно от колкото никога   Wink Laughing

# 18
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
пък мойте не са на хладилниика Rolling Eyes.....щот там няма място от диети hahaha Joy...ама само си седят zа сега....налепила съм ги на вратата на спалнята по реда на пристигането.....ще снимам вратата, ако приемате така..... smile3506

# 19
  • Мнения: 392
Ей, браво на теб, страхотен голям хладилник - само за картички Laughing
Гледам и мойта е най-отгоре.
 Абе да те питам, тоя Дядо Мраз какво мъти на тоя комин? Да не би да са подаръците??? #Crazy #Crazy

# 20
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Мдааа, свиркате си вие и грижи никакви. А моят мил Бимбо преди около месец събрал докато никой не го гледа магнитие на хладилника, събирани с толкоз либов от мен и какво мислите направил - метнал ги в тоалетната, естествено я запуши = щото пуснал и водата и сега само си ги трупкам картичките и бродя да търся магнити, кето в БГ си е загубена кауза общо взето - ще трябва друг вариант да мисля явно Mr. Green

# 21
  • Мнения: 7 430
....аз за сега май само от Скотско нямам Sad

....
Диде, изритала съм я преди седмица, но още никой не съм видяла на когото съм пратила от Американските и Канадски земи да се е похвалил, че е получил, така че храня надежда все пак да дойдат Confused Rolling Eyes

Благодаря   Embarassed Hug
А може ли аз да получа адресчето ти и да ти пратя набързо една индианска Wink че май имаше нощен Монреал Wink

# 22
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Абе да те питам, тоя Дядо Мраз какво мъти на тоя комин? Да не би да са подаръците??? #Crazy #Crazy
той не мъти, бе ..прави изненади на хората, спуска им подаръци Wink Mr. Green

# 23
  • Мнения: 4 244
Абе да те питам, тоя Дядо Мраз какво мъти на тоя комин? Да не би да са подаръците??? #Crazy #Crazy
той не мъти, бе ..прави изненади на хората, спуска им подаръци Wink Mr. Green
Тоз Дядо Коледа си го дръж над вашия комин, при мен ни гу щъ! Naughty

# 24
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Мдааа, свиркате си вие и грижи никакви. А моят мил Бимбо преди около месец събрал докато никой не го гледа магнитие на хладилника, събирани с толкоз либов от мен и какво мислите направил - метнал ги в тоалетната, естествено я запуши = щото пуснал и водата и сега само си ги трупкам картичките и бродя да търся магнити, кето в БГ си е загубена кауза общо взето - ще трябва друг вариант да мисля явно Mr. Green
Бомбото,пиШи на дядо Мраз: може да ти пусне колет4е с магнит4ета през комина ако си слуШала тая година  Wink Hug

# 25
  • Мнения: 1 854
Тоз Дядо Коледа си го дръж над вашия комин, при мен ни гу щъ! Naughty

Кис-кис-кис hahaha

# 26
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Тоз Дядо Коледа си го дръж над вашия комин, при мен ни гу щъ! Naughty
ами тогаз няма подаръци пък! Crossing Arms Mr. Green Mr. Green

# 27
  • Мнения: 392
Мдааа, свиркате си вие и грижи никакви. А моят мил Бимбо преди около месец събрал докато никой не го гледа магнитие на хладилника, събирани с толкоз либов от мен и какво мислите направил - метнал ги в тоалетната, естествено я запуши = щото пуснал и водата и сега само си ги трупкам картичките и бродя да търся магнити, кето в БГ си е загубена кауза общо взето - ще трябва друг вариант да мисля явно Mr. Green
Бомбото,пиШи на дядо Мраз: може да ти пусне колет4е с магнит4ета през комина ако си слуШала тая година Wink Hug
То май по-добре да не си била послушна, че като гледам какви ги пуска дядката на О*Хара... Sick #Crazy newsm78

# 28
  • Мнения: 980
Аз пьк на хладилника сьм курдисала само една карти4ка. Тази от Цюрих. Тьй де той ми е пьрво на мушка  Crossing Arms После ще слагам и следващите smile3521

# 29
Да изпратим и ние от лондон,моля да ми изпратиш на ли4но съобщение адреса.

Общи условия

Активация на акаунт