"Шоколадова коса" 2

  • 190 815
  • 753
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 207
Мисля от Ebay да поръчвам,едно,че идва доста по-добра цена и друго - досега все ми отказват да ми я продадат във фризьорските салони  newsm78

# 676
  • София
  • Мнения: 941
Мдамм. Да докладвам, че от опитите ми да сваля черната боя, не се получи почти нищо,след 5 нанасяния на ремувъра, скубане, опъване, премиване...Sad  Първо изсветля доста, после след оксиданта потъмня леко и след нанасянето на тъмно русо мат....в момента в корените съм светло кестеняво ,а надолу си ми е същия цвят като преди,може би тъмно кафяв ,не черен,но пак тъмно..Отчаях се. Tired Смятам да изчакам някъде месец и да си купя по-хубав ремувър( Бес, Виталитис или другия италиански) и да взема светло рус цвят,да пробвам пак. Или ще стана още по-шарена тогава..Не знам вече.. Sad Така се зарадвах,че ще съм с шоколадова коса най-накрая...

# 677
  • Мнения: 1 282
След ремуувър се слагаше студен цвят мисля, за да не се върне пак стария цвят, но не съм сигурна в това, което пиша.
Имаше тема в подфорума точно за изсветляване на черна коса. Там разискваха въпроса.  Rolling Eyes
Иначе много добре те разбирам, аз минавам по същия път в момента. Трудна работа е.  Tired

# 678
  • София
  • Мнения: 941
Да, аз и в онази тема споделих...Исках да се оплача навсякъде. Разочарована съм,защото искам да съм шоколадка. Crossing Arms  Няма да с еоставя обаче, продължавам с опитите..Ти какво си правиш твоята?  Simple Smile Изсветляваш ли я или и ти с римувър? Отгоре м/у другото ми е станал много хубав цвета..Имам чувството,че понеже престоях повече от необходимото време, ми потъмня повече цвета и сега като поотмия след няколко къпания...ще изсветлее доста..

# 679
  • Мнения: 1 282
Аз изсветлявам със споделения от Аня в блондинската тема т.нар. американски шампоан. И на мен в горната част ми се получава хубав цвят, но надолу все още тъмнее. Вчера и аз боядисах цялата коса, защото вече доста рижавееше, но дължините ми станаха тъмни, а корените в много хубав цвят.  Mr. Green Шарена работа. В крайна сметка мазах корените допълнително с по- тъмен цвят за изравняване. Мисля, че след няколко измивания и при мен ще изсветлеят пак дължините.

# 680
  • София
  • Мнения: 941
Ауу, този "американски шампоан" съм го пропуснала нещо. Whistling Какво е пък туй чудо сега?  Laughing Ти черна коса ли изсветляваш? И какъв цвят искаш да постигнеш? Много въпроси май.... Embarassed Hug

# 681
  • Мнения: 1 282
Черна изсветлявам, ама не е черна вече. На ниво 4-ка съм.  Mr. Green
Американският шампоан е блондор, окислител, вода и шампоан.  Grinning Сваля по- щадящо, но и по- малко.

# 682
  • София
  • Мнения: 3 099
Понеже стана дума за шампоани, освен био марката на ДМ има ли друг продукт, но шампоан (!), не боя, който да е с такъв ефект (леко тониращ в кафяво/лешниково)?

Ако в последните стотина страници сте го обсъждали, извинете ме, но не бих могла да ги преровя...  Crazy

# 683
  • Мнения: 7 418
   Ивонска,преди време съм виждала тониращи шампоани на Клоран.Не знам дали ги има и сега.....
   Гледам Лакме и Лонда имат някакви,но не съм имала работа с тях.  Rolling Eyes
   

# 684
  • София
  • Мнения: 3 099
   Ивонска,преди време съм виждала тониращи шампоани на Клоран.Не знам дали ги има и сега.....
   Гледам Лакме и Лонда имат някакви,но не съм имала работа с тях.  Rolling Eyes
   

Mersi, Селма!  Hug

# 685
  • Мнения: 169
Момичета, имали някой който е ползвал кастинг- Ледено мокачино ? Peace Моля да сподели мнение .
Виждам го цвета сложен на доста увредена и изсветлявана основа+ бели коси задоволително  Mr. Green.
Аз искам да питам за евентуален резултат на основа 6/ по скалата в русата тема  Peace/
Мерси предварително.
Престиж имат такива нюанси на тониращите балсами , Ивонска  Peace

# 686
  • Мнения: 252
Между другото, страшно ми харесва и новия цвят на Andrea, за корицата на едно мъжко списание. Де да знаех кой е фризьора. Средства не бих ялила, стига да се получи така както искам. За жалост малко са компетентните фризьори. Моята, например, е супер за прически, подстригване, сешуар, но за боядисване, не я търси. Веднъж отидох да си правя светлокафяви кичури, и излязох от там с руси кичури. Щях да получа удар.


Постигна ли този цвят? И с коя боя опита, моята коса по принцип е светло руса, но пак не стана с 8-ца

# 687
  • Мнения: X
Здравейте .Някой може ли да ми каже дали този цвят на косата може да се постигне без обезцветяване.
Това е цвета който искам да си правя

а това съм аз и цвета на косата ми
на снимката е излязла малко по тъмна не ми е чак толкова тъмна косата
:


на трети март ще ходя да ме правят.Надявам се цвета да стане същия като искам няколко едвам забележими кичурта на бретона.Как мислите дали ще е добре да сложа няколко кичура само на бретона ? newsm78

# 688
  • Мнения: 6
Здравейте дами, бих искала да помоля за мнение за Мус-боята на Шварцков -Perfect Mousse.....Добра ли е ? Трайна ли е ?

# 689
  • Мнения: 18 558
Belbey аз съм се правила с Ледното кафяво- Леден Шоколад мисля, че се води. Получи се нелош цвят. Но моята коса е тъмно-кестенява. Твоята по-светла ли е? Предвид, че моята основа си е доста тъмнна ми се получи хубав цвят и малко ми я изветли. Можеш да пробваш  Simple Smile

Последна редакция: ср, 22 фев 2012, 12:00 от Caroline_Bingley

Общи условия

Активация на акаунт