Незабравима /Unutulmaz/ тема 83

  • 32 970
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Русе
  • Мнения: 2 235
А не забелязахте ли , че досега не сме коментирали как така Джемил ще стреля по детето и внучето си , а Тюркян веднага му прощава  .. Това още веднъж показва каква майка е ..
Явно за нея е по-важно каква съпруга е! ooooh!
Въпреки,че още не се знае какво ще му каже.Дават я в затвора може да е отишла да го упреква за случилото се.

Знаеш ли, аз си мисля и за Мелда.
Тя много добре знае какво ще направи баща й, че ще отиде да застреля Харун.
Неведнъж повтаряше, че Еда ще превърне баща им в убиец.
Поведението на Мелда за мен е абсолютно необяснимо !
Какво прави тя ? Защо не отиде да защити с гърдите си Харун, нали го обича много ?
Също - как поне малко не й заговори съвестта, че тя също има вина за създалата се ситуация с лъжите си и т.н.
Тя за мен е много долен и подъл човек.
Никога не е била до Харун, когато е имал нужда от подкрепа / историята с Бату /
Една истински любяща жена би усетила, че има нещо около любимия й, би реагирала по съвсем друг начин.
Тя буквално остави сестра си, племенницата си, но най-вече любимия си /в болните се фантазии/ под куршумите. Кажете ми какво заслужава тази жена ?
Мелда за мен е крайно отрицателен образ вече и очаквам справедливо възмездие за нея, да се осъзнае и разкае мецаната.
За Мелда само-  smile3514 bash newsm61 box smile3513 bambam red Ха така! newsm10 newsm10 newsm10 Пък някои гласиха оня новия, здравеняка за Мелда- не! no не! no не! no На гадината не й се полага такъв расов мъж или изобщо никакъв мъж- да си стои стара мома! smile3516
newsm10 newsm10 newsm10 newsm48 newsm48 newsm48 smile3501 smile3501 smile3501

# 46
  • Русе
  • Мнения: 2 235
Само на мен ли 19-ти -неделя,ми се струва странен ден? Никога не са го давали  тогава?!

# 47
  • Мнения: 80
Вече ме интересува само да почнат,ако ще и в неделя,но е странен ден за сериал,права си.

# 48
  • Мнения: 262
Джамил е прав да се сърди, че не му казват истината - кой родител обича да го лъжат?

Интересно кой е този екземпляр с белия костюм, който разговаря с Харун??

# 49
  • Мнения: 11
dejavue , благодарност за новата тема.
Поздрави и от мен на всички от тази приятна компания.– чудесно е, че вече може да се гласува в
http://www.whopopular.com/Serhan-Yavas
http://www.whopopular.com/Ozlem-Yilmaz

Серхан е ненадминат и като излъчване, и като актьор. Йозлем също е много красива. Каква изразителност на състоянието им има в тази снимка.!!!!!



bghelp,  чудесни снимки се получават с твоята технология!!!!   Белият цвят придава на Серхан заскрежен вид и ми е трудно да го възприемам като реален образ.

Дани  smile3501  Съгласна съм, че
"А 19-ти е толкова далече-
търпението ми се свърши вече!"

Иси, имам още много работа върху нея. Още много безсънни нощи докато получа необходимия резултат.

# 50
  • Мнения: 46
Айдееее, Еда е пак основната виновница.Всички други без вина

# 51
  • Русе
  • Мнения: 2 235
Негов приятел,може да са учили заедно.

# 52
  • Русе
  • Мнения: 2 235
Айдееее, Еда е пак основната виновница.Всички други без вина
Да бе, а кравата лае?!

# 53
  • Мнения: 262
Негов приятел,може да са учили заедно.
Интересно дали  ще се включи в по-разширен план? Предстои ни да видим.

# 54
  • Мнения: 46
Роси много хубав клип се е получил,а песента на Куин и текста,сякаш е писан за тях newsm51 smile3525 newsm51

Дани напълно съм съгласна с теб  bouquet  bouquet  bouquet

# 55
  • Мнения: 11
Момичета пуснете, някоя и друга хубава снимка на стената на UNUTULMAZ DIZI. Но ви моля да няма надписи освен традиционните, АТВ, Unutulmaz и veny. Да не се вижда от кой профил сте ги взели.

# 56
  • гр. София
  • Мнения: 1 586
Тоя Джемил само драматизира Rolling Eyes

# 57
  • Русе
  • Мнения: 2 235
Момичета пуснете, някоя и друга хубава снимка на стената на UNUTULMAZ DIZI. Но ви моля да няма надписи освен традиционните, АТВ, Unutulmaz и veny. Да не се вижда от кой профил сте ги взели.
Как се пускат,Бгхелп?За клип ми е ясно,но снимка не ми се е случвало. Нали съм си индиън?! hahaha

# 58
  • София
  • Мнения: 281
Колко са красиви и изискани .... децата  на Феаз.Особено едното Laughing  Laughing Laughing Rolling Eyes

# 59
  • Мнения: 186
Мелда пак попречи Джамил да научи истината от Харун.
Тя и Тюркян попречиха на Еда да каже истината преди.
Знае, че само истината може да помогне на Харун и Еда да започнат начисто, както й го каза и Хаят.
Ето защо със сетни сили тази подла твар пречи на това.
Ама ме накефи шамара дето изяде от баща си.
Малко й беше ....

Общи условия

Активация на акаунт