Голямата скука в семейните отношения

  • 24 696
  • 503
  •   1
Отговори
# 15
  • тук-там
  • Мнения: 4 274
А, бе защо като се заговори за добър брак и секса винаги изскача на първо място. Секс под път и над път....Трудното е да намериш човек, който да те разсмива и след мнайсет години и който непрекъснато да те изненадва...Секс, та секс Crossing Arms

# 16
  • Мнения: 12 686
Нали има една приказка, дето все я отричаме - Всеки ден и пуйка с кестени омръзва.  Туряш някакви подправки, да стане по-пикантна, ама пак си е същата пуйка.  Пък тия съвети за разни разнообразни упражнения са ми много смешни.  Особено - сложи си секси бельо.
Егати, ако секси бельото решаваше проблемите....

# 17
  • Мнения: 5 370
Ами....защото навсякъде толкова се преекспонира, че едва ли не всеки счита за задължително да се похвали как след Амнайсе години пушката манлихерка все още не дава засечки.

# 18
  • Мнения: 924
 О, имам едни дантелки сега ме подсети, не съм ги слагала  много отдавна  Joy Joy Joy
Wild_rabbit ако намериш човек , който да те разсмива и изненадва и след н броя години, едва ли ще търсиш секс под път и над път  Laughing

# 19
  • Мнения: 12 686
Ами защото според някои ограничени виждания, след брака трябвало да правиш секс само с тоя мъж.  А пък да ме разсмива може и прятелка.

# 20
  • Мнения: 73
Delusion какво според теб е добър секс   Twisted Evil


Хубавият секс е като хубавата храна- разнообразна, нова, непозната, приятно изненадваща и красиво гарнирана. Wink

Аз съм забранила на моя мъж да ме води по американски ресторанти. Там има все едни и същи боклуци -грил с пържени картофки и сос. бляк  Sick Независимо от огромните размери това не може да те нахрани. Същото е като смотания секс- колкото и редовен да е, просто си е отвратителен.

# 21
  • тук-там
  • Мнения: 4 274
О, имам едни дантелки сега ме подсети, не съм ги слагала  много отдавна  Joy Joy Joy
Wild_rabbit ако намериш човек , който да те разсмива и изненадва и след н броя години, едва ли ще търсиш секс под път и над път  Laughing

 Joy Ама аз и не търся, защото не ми е чак толкова важен. Като имаш горните неща просто не се чудиш дали нещо ти липсва. Започне ли нещо да те тормози - няма да е от секса.

# 22
  • Мнения: 12 686
Говори си, говори си. Ще видим кога ще хукнеш след водопроводчика. 

# 23
  • Мнения: 6
Нали има една приказка, дето все я отричаме - Всеки ден и пуйка с кестени омръзва.  Туряш някакви подправки, да стане по-пикантна, ама пак си е същата пуйка.  Пък тия съвети за разни разнообразни упражнения са ми много смешни.  Особено - сложи си секси бельо.
Егати, ако секси бельото решаваше проблемите....

А, хич не ги решава бельото, нали пак моите бутове са в него Mr. Green
Все едно той да си сложи маска на Супермен и аз да пощурея от възбуда, виж от смях-да Laughing

# 24
  • Мнения: 1 842
Не е само при теб бухал, повярвай! Просто другите перманентно не знаят що е то добър секс.  Joy 5 минутки в мисионерска за отчитане и айдее... Laughing
Знаем ние какво е добър секс,но не е в това въпроса.Мисионерската беше когато бяхме още девственици.Работата е там,че скуката навлиза дълбоко във взаймотношенията ни и от там идва и нежеланието за секс.
Може и да се смеете,но като дете наблюдавах мойте баба и дядо.Тези хора не спираха да си говорят.Едва ли по на70-80год. са правили секс,но преди сън говорят,сутрин рано пак.Колкото и работа да са имали и колкото и време да са били разделени,съберът ли се заедно говорят.Чудих им се какво толкова говорят.Сега след години брак разбирам какво е било.Разликата е там,че тези хора се вслушваха в думите на другия,а при нас по-младите това го няма.
Скуката е нещо пагубно за отношенията между съпрузи.Забелязвам как и при нас се промъква и това ме ядосва.

# 25
  • Мнения: 73
О, имам едни дантелки сега ме подсети, не съм ги слагала  много отдавна  Joy Joy Joy
Wild_rabbit ако намериш човек , който да те разсмива и изненадва и след н броя години, едва ли ще търсиш секс под път и над път  Laughing

 Joy Ама аз и не търся, защото не ми е чак толкова важен. Като имаш горните неща просто не се чудиш дали нещо ти липсва. Започне ли нещо да те тормози - няма да е от секса.

Виж ги бухал тези фригидните, хубаво ги гледай и не се учудвай после че някои си смятат брака след 20г за добър. hahaha Joy

Те изобщо нямат нужда от секс. Интересно дали и мъжете им. Laughing

 На мен никога не ми е скучно с мъжа ми, и по заведения си говорим, и по улицата за ръчичка се държим. И? Какво доказва това? Мога да си говоря със всеки срещнат и това не го прави идеален съпруг. Няма ли идеален секс, няма идеален брак.

# 26
  • Мнения: 5 370
Делюжън пак изпостулира нейните си постулати. Демек, ако съпругът не го вдига под път и над път, чак, развеждай се , народе. Laughing
Ми я си представи, че един от двамата е  болен и сексът е последна грижа? М?
Къде отиват тогава десетте ти заповеди за добът брак/секс?

# 27
  • Мнения: 1 842
Радвай се бе жена на това което имаш.Какви са тези идеални бракове,съпрузи и т. н. Ти идеалнали си, та всичко около теб да е идеално.Защо един 20годишен брак да не е добър?

# 28
  • Мнения: 73
Делюжън пак изпостулира нейните си постулати. Демек, ако съпругът не го вдига под път и над път, чак, развеждай се , народе. Laughing
Ми я си представи, че един от двамата е  болен и сексът е последна грижа? М?
Къде отиват тогава десетте ти заповеди за добът брак/секс?

Хахаха...де да ставаше то само с вдигане!  Laughing Не е достатъчно условие, но абсолютно необходимо.  Ако болестта не води до импотентност може и да се изтърпи. Обратното- НЕ.

# 29
  • Мнения: 1 842
Делюжън пак изпостулира нейните си постулати. Демек, ако съпругът не го вдига под път и над път, чак, развеждай се , народе. Laughing
Ми я си представи, че един от двамата е  болен и сексът е последна грижа? М?
Къде отиват тогава десетте ти заповеди за добът брак/секс?

Хахаха...де да ставаше то само с вдигане!  Laughing Не е достатъчно условие, но абсолютно необходимо.  Ако болестта не води до импотентност може и да се изтърпи. Обратното- НЕ.
Тогава викай да те пази Господ ти да не се разболяваш,че ако те зарежат всички за това,че няма да правиш секс никога след боледуването не знам какво ще правиш.

Общи условия

Активация на акаунт