Хората на Пако - 3

  • 33 812
  • 237
  •   1
Отговори
# 225
  • Габрово
  • Мнения: 366
В замунда го има.

# 226
  • Мнения: 128

Страхотно! Много ти благодаря, radostina33!
Аз бях търсила с българското име и не ги виждах 1-ви и 2-ри сезон - сега вече имам всички Wink

# 227
  • Габрово
  • Мнения: 366
 Simple Smile

# 228
  • Мнения: 128
Хайде пак да се запиша, прилично зарибена - изгледах първите два сезона, но сега съм на финалната серия на 2-ри - 14-та, а няма субтитри Sad 
На някой да му се намират? Може и на английски.

# 229
  • Мнения: 13
Здравейте!Мисля да почна сериала, за през свободно време!Има ли някаква развръзка през сезоните, или всяка серия си е за себе си комедия?Някакви разледвания, бля бля.Сега гледам Dexter (не очаквам дори да е наполовина по-хубав, но поне искам да знам има ли някаква развръзка или си е безцелна комеедия)?

# 230
  • Мнения: 13
1 и 2 Сезон ги има в DMCA-removal-from-Google с бг субс!
3,4,5,6,7 ги има тук, пак с бг субс - http://www.DMCA-removal-from-Google/index.php?page=torrents& … =1&hidexxx=on

8 сезон го има в замунда отново с бг субс.
 Peace

# 231
  • Мнения: 128
...Има ли някаква развръзка през сезоните, или всяка серия си е за себе си комедия?Някакви разледвания, бля бля.Сега гледам Dexter (не очаквам дори да е наполовина по-хубав, но поне искам да знам има ли някаква развръзка или си е безцелна комеедия)?
Историята на главните персонажи се развива и проследява през целия сериал - доста динамично, както и с въвеждане на нови и изключване на някои от старите герои.
Аз останах много довлна от това сериалче. Гледах го няколко месеца, като през това време бях зарязала всички американски сериали, които следях.  Просто този ми взе приоритет.
Е, в началото имах леки колебания, поради лошото качество на първите сезони - беше доста обезсърчаващо. Също има серии, които липсват и никъде не ги открих (за щастие малко). Все пак преглътнах това и изгледах всичко налично - определено си струваше!
Споменала си Декстър за сравнение. На Декстър съм гледала два или три сезона. Не е лош, но в моето топ 20 няма да влезе.

# 232
  • Мнения: 13
...Има ли някаква развръзка през сезоните, или всяка серия си е за себе си комедия?Някакви разледвания, бля бля.Сега гледам Dexter (не очаквам дори да е наполовина по-хубав, но поне искам да знам има ли някаква развръзка или си е безцелна комеедия)?
Историята на главните персонажи се развива и проследява през целия сериал - доста динамично, както и с въвеждане на нови и изключване на някои от старите герои.
Аз останах много довлна от това сериалче. Гледах го няколко месеца, като през това време бях зарязала всички американски сериали, които следях.  Просто този ми взе приоритет.
Е, в началото имах леки колебания, поради лошото качество на първите сезони - беше доста обезсърчаващо. Също има серии, които липсват и никъде не ги открих (за щастие малко). Все пак преглътнах това и изгледах всичко налично - определено си струваше!
Споменала си Декстър за сравнение. На Декстър съм гледала два или три сезона. Не е лош, но в моето топ 20 няма да влезе.

Споменал...

Иначе благодаря, ще го погледна, но няма как да е по-добър от Dexter!Dexter си е най-добрата драма след Breaking bad, а Пако си е комедия.Ще го погледна, благодаря!!!

# 233
  • Мнения: 128
danielbonev, извини ме за грешката!
Е, това частично обяснява разликата в мненията за Декстър - доста добра история, но многото червена боя идва малко в повече за женската аудитория Wink

# 234
  • Мнения: 13
danielbonev, извини ме за грешката!
Е, това частично обяснява разликата в мненията за Декстър - доста добра история, но многото червена боя идва малко в повече за женската аудитория Wink


Поне има ли някакъв екшън, понеже си падам по драми, криминални, комедии почти не гледам.

# 235
  • Мнения: 3
ЗДРАВЕЙТЕ,ФЕНОВЕ!
Аз не съм влизала в тази тема,но много се радвам,че ви има.Гледам филма още от излъчването му за първи път по АХН-а и имам доста записани серии на испански.Опитвам се да си комплектовам сезоните ,но имам нужда от малко помощ-липсват ми няколко---сезон 6-серии5,7и9;сезон 7- серии-1и7 ;сезон 8-серия 1;сезон 3-серии 3 и7;а така също и на първи сезон серия 6 е качена в пакета в Замунда от испански торент и е без субтитри.Моля,ако някой ги има и желае да помогне нека да ми пише,благодаря предварително.

# 236
  • Мнения: 1
не мога да намеря от 4 сезон нагоре ако някой ги има и може да ми ги прати ще съм много благодарна

# 237
  • Мнения: 4 113
И аз бих искала да ги намеря, макар, че изгледах 8-ми и 9-ти вече. Засега, обаче никъде не ги намирам освен откъслечни серии без субтитри тук таме.

Общи условия

Активация на акаунт