AVON само за представители - КАМПАНИЯ 13 -Тема 68

  • 26 587
  • 487
  •   1
Отговори
# 480
  • Sandanski
  • Мнения: 171
Момичета въпроса ми е към тези които  получават пратките си до Пункт. След като сте посочили доставка до пункт, пише ли ви във фактурата 2 лв. за доставка?

# 481
  • Мнения: 37
Момичета, абе днес си взех кашона, ама перличките, обиците, които ми бяха поръчали нещо хич не ми розовеят.. вие имахте ли такива поръчани.. направо са си чисто бели като едни предишни на Авон... Tired

Имах гланц за устни на Колор Тренд, с аромата на шоколад, ама много плътно  и наситено розово бе!! Снимала съм го, ако има интерес ще кача снимките!

А така и моите са TOUCH OF PINK!Много съм разочарована, защото за да си взема РОЗОВИ перлички си купих и един комплект от последващите страници. Разбирам за декоративната козметика, че не може да се възпроизведе точния цвят, но с перличките само са се докоснали до розовото. Много ме е яд! #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 482
  • София
  • Мнения: 4 179
Момичета въпроса ми е към тези които  получават пратките си до Пункт. След като сте посочили доставка до пункт, пише ли ви във фактурата 2 лв. за доставка?

Нямам абсолютно нищо повече начислено. Вече трети път взимам от пощата.

# 483
  • гр.София
  • Мнения: 233
Здравейте,
има ли сниман каталог 15?

# 484
  • Sandanski
  • Мнения: 171
 rimar  благодаря ти много  bouquet  bouquet

Момичета, абе днес си взех кашона, ама перличките, обиците, които ми бяха поръчали нещо хич не ми розовеят.. вие имахте ли такива поръчани.. направо са си чисто бели като едни предишни на Авон... Tired

Аз имах поръчани от сивите перлички, бяха същите като от каталога  Grinning

Последна редакция: ср, 29 сеп 2010, 23:31 от dea i ile

# 485
  • Мнения: 61
Тъкмо бях зарибила една съседка за клиентка,доста добри поръчки ми прави вече няколко кампании.На последната поръчка и подарих и един крем за ръце,че то само от нея имах 80лв.Дадох и и новия каталог като приложих и мостра на един серум Дерма фул и справочника на Аню,белким се поблазни от предложението за часовник,но уви  Sad.Пак има доста неща поръчани,но нищо от Аню.Признавам си чистосърдечно,че даже ме поблазни идеята,да ги взема от демо предложенията,че да има часовник и за мен,но то така стават сметките без кръчмар.Жалко че много набързо мина,тя само да беше влезнала в нас щях да я омая  WinkТо освен нея нямам на кой друг да ги предложа тези Аню.До сега никога не съм имала късмет с мотивационните програми.Аз ли нещо ги урочасвам с мойто пренавиване.
Тези от Ейвън направо ме смаяха,преди малко в 22.44ч получих смс за Ангелите.Как в к14 за всеки продаден Серум Платинум получаваме по 3т.Ей не спят тия хора бе,само за работа и ангели мислят.

# 486
  • Бургас
  • Мнения: 5 703
Да бе, и са се скъсали този път - за продукт от 52лв само 3 точки Whistling  И пак няма да стигна до обеците-подарък, а само до гривната, дето я нИ щЪ, ама още 50лв нЕма се набутвам още Crossing Arms

# 487
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Заповядайте в новата тема

Общи условия

Активация на акаунт