Звездни компромати-74 част

  • 44 842
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 795
частта ШОУ и ЗА ДАМИТЕ на този сайт съм ги признала  Joy

http://radar.bg/redirect.php?newsid=7138271

# 721
  • Мнения: 0
Ако беше момиче, притесненията на бащата бяха, че след като порасне ще стане държанка в леглото на този и онзи, без да може да вдигне бельото си.

Не знам кой е писал статията , но отразява раждането на момиченце като проказа  ooooh! Голям нещастник е .

# 722
  • Мнения: 0
Джони Деп в хотел Париж в събота
Джони Деп и Пенелопе Крус на снимачната площадка в Пуерто Рико (друга група от снимки)

http://johnnytim.com/temat/new/new.html

# 723
# 724
  • София
  • Мнения: 2 484
Ако беше момиче, притесненията на бащата бяха, че след като порасне ще стане държанка в леглото на този и онзи, без да може да вдигне бельото си.

Не знам кой е писал статията , но отразява раждането на момиченце като проказа  ooooh! Голям нещастник е .


Всеки гледа от собствената си камбанария, интересно как ли се чувстват бащите на разните модели, плеймейтки и пр. жени с поведение:))) Този мъж вероятно друг тип жени не познава и с право се притеснява- при този ген...

# 725
  • Мнения: 11 747
Този мъж изобщо не подозира за тази публикация, нито за това, което 'уж' е казал  Wink

# 726
# 727
# 728
  • София
  • Мнения: 691
Не вярвах, че някога ще го кажа, но Мария изглежда добре на тези снимки. И устата ѝ почти не си личи - може би защото е снимана отдалече. Simple Smile

# 729
  • Мнения: 4 435
Весела Тотева и Зара

На Мария й е добре устата, защото не са я наклепали с много червило. Бони като вземе да я гримира, и направо става като клоун. Crazy

# 730
  • Мнения: 2 175
Браво на Мария - много ми хареса.
Стилна и ненатруфена. Peace
Ама Весела, нещо не ме кефи.. newsm78

# 731
  • София
  • Мнения: 3 813
Не вярвах, че някога ще го кажа, но Мария изглежда добре на тези снимки. И устата ѝ почти не си личи - може би защото е снимана отдалече. Simple Smile
И аз същото си помислих  Crazy

# 732
# 733
  • Мнения: 11 747
Страхотна е Мария! След 2 дена снима клип на нова песен. Нямам търпение да видя там как ще се появи.

# 734
  • Cофия
  • Мнения: 1 213

Ама Весела, нещо не ме кефи.. newsm78

Весела мен лично ме плаши, с тоя оцъклен поглед  Shocked

Общи условия

Активация на акаунт