LaRedoute.fr - 172 - Всичко за поръчката!

  • 38 043
  • 749
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 156
Този екип на Пума с референтен номер ли се намаляше
http://www.laredoute.fr/vente-jogging-bebe-garcon.aspx?productid … =1&pos=10_n_n    Rolling Eyes

# 736
  • Мнения: 242
Момичета,за първи път ми се случва да направя глупост...Преди 2-3 минути направих поръчка,обаче исках да попитам има ли начин да я откажа?

# 737
  • Мнения: 2 149
Момичета,за първи път ми се случва да направя глупост...Преди 2-3 минути направих поръчка,обаче исках да попитам има ли начин да я откажа?
Видя ли, че е можело да се намалят кецовете? Да не ги пусна на тези цени, които са в сайта?
За отказ нека ти пишат другите, аз не знам.

# 738
  • Мнения: 242
Момичета,за първи път ми се случва да направя глупост...Преди 2-3 минути направих поръчка,обаче исках да попитам има ли начин да я откажа?
Видя ли, че е можело да се намалят кецовете? Да не ги пусна на тези цени, които са в сайта?
За отказ нека ти пишат другите, аз не знам.

Видях,видях,обаче секунди преди това направих поръчката ooooh!

# 739
  • Мнения: 1 670
Мисля,че единственият начин беше да откажеш да я вземеш като дойде и да се върне при тях,така възстановяват цялата сума!  Peace
Нещо едноеврово днес?!  Crazy

# 740
  • Мнения: 2 149
Момичета,за първи път ми се случва да направя глупост...Преди 2-3 минути направих поръчка,обаче исках да попитам има ли начин да я откажа?
Видя ли, че е можело да се намалят кецовете? Да не ги пусна на тези цени, които са в сайта?
За отказ нека ти пишат другите, аз не знам.
Видях,видях,обаче секунди преди това направих поръчката ooooh!
Съжалявам, аз също не ги намерих в каталозите, а ги прерових и тях, та и аз те подлъгах! Embarassed Да, можеш да не ги вземеш и да се върнат при тях ,не са за пренебрегване 10+ Е разлика, която се получава в случай, че ги свалиш още. ooooh!

# 741
  • Стара Загора
  • Мнения: 308
Някой попита за това яке
http://www.laredoute.fr/vente-doudoune-courte-matelassee-manches … e=1&pos=2_n_n
Пуснах такова в лилаво, номер 38, за мама... Grinning
чакам го тази седмица. Да, изглежда лъскаво, ама го намалих на 16 Е. Ако харесам нейното ще си поръчам и аз. Laughing Laughing
Иначе получих и една дамска жилетка - цвят каки , тренча - подарък нмер 38-40 не е лош ( като за подарък е супер даже ).
Чакам да ми светнат пари в картата днес, че да пусна един детски Адидас.

# 742
  • Мнения: 0
Момичета,за първи път ми се случва да направя глупост...Преди 2-3 минути направих поръчка,обаче исках да попитам има ли начин да я откажа?
Видя ли, че е можело да се намалят кецовете? Да не ги пусна на тези цени, които са в сайта?
За отказ нека ти пишат другите, аз не знам.
Видях,видях,обаче секунди преди това направих поръчката ooooh!
Съжалявам, аз също не ги намерих в каталозите, а ги прерових и тях, та и аз те подлъгах! Embarassed Да, можеш да не ги вземеш и да се върнат при тях ,не са за пренебрегване 10+ Е разлика, която се получава в случай, че ги свалиш още. ooooh!
и аз мисля,че е най-добре да не си взимаш поръчката,като пристигне,все пак разликата не е малка,ако ми кажеш кой номер от кецките искаш да поръчаш мога да погледна дали няма да се намалят още

# 743
  • Мнения: 242
Мисля,че единственият начин беше да откажеш да я вземеш като дойде и да се върне при тях,така възстановяват цялата сума!  Peace
Нещо едноеврово днес?!  Crazy

Благодаря! Обаче мислих,мислих и прецених,че така ще трябва да чакам доста време,а на мен нещата ми трябват за следващите 1-2-3 месеца.То целия проблем идва от това,че поръчах едни кецове за децата,обаче секунди след това момичетата ми казаха кода,с който съм можела да ги намаля доста..И малко ме хвана яд на тъпата ми главица smile3538 Карай! Здраве да е! И без това те бяха подарък от свеки Simple Smile

# 744
  • Мнения: 2 149
Фокси, с това трябваше да започнеш! Mr. Green Аз те зажалих, милата Joy Е, щеше да е добре да й спестим някой лев на свеки, ама така е станало, явно няма какво да се направи!

# 745
# 746
  • Пловдив
  • Мнения: 3 628
Пумата се намаля директно от сайта.
Ама хич не четете.Линката пита за реф номер и пуска цитат за пумата.Вие й давате на адидас,а тя даже благодари.Така и не разбрах какво си говорите  Laughing

# 747
  • Мнения: 910
Пристигна ми поръчка от 10,09, момчешкия адидас
http://www.laredoute.fr/vente-jogging-enfant-garcon.aspx?product … =1&pos=11_n_n
и едно пуловерче.
http://www.laredoute.fr/vente-jogging-enfant-garcon.aspx?product … =1&pos=11_n_n
С подарък розова раничка
Чакам от 05,09  newsm78

# 748
# 749

Общи условия

Активация на акаунт